Priscilla Whiteová je krásné a poněkud stydlivé děvče z normální rodiny. Vzorná studentka se snaží vést řádný život bez alkoholu a rodiči je vedena k odhodlání dodržet sexuální abstinenci až do svatební noci. Její ušlechtilá předsevzetí však nečekaně zkomplikuje vysoká škola, kam se dostane díky stipendiu vázanému na absolutní abstinenci. Její názory a postoje jsou totiž v rozporu s veselým životem spolužáků, a navíc se její spolubydlící stane Naz, neblaze proslulá rebelka, jejímž jediným cílem je užít si co nejvíc. Priscilla jejímu vlivu dlouho odolává a zůstává věrná svým zásadám, jednoho večera je však mejdan na koleji tak divoký, že jí nedá spát. Tehdy také vinou Naz poprvé ochutná alkohol. Po prvním drinku následuje druhý a třetí a... Druhý den se Priscilla probudí s pořádnou kocovinou a totálním "oknem". Z narážek a posměšků spolužáků pochopí, že to na party pořádně roztočila a že se nechala tančící a polonahá nafilmovat slizkým Edem Curtzmanem, který se svým týmem točil další díl svého pořadu "Divoká mláďata". To by mohlo ohrozit nejen její dobrou pověst, ale také stipendium a studia. Zoufalá dívka se rozhodne s pomocí Naz a kamaráda Chucka najít Eda a získat od něj kompromitující nahrávku dřív, než se objeví ve vysílání. Začíná bláznivá honička napříč celou zemí... (Nova Cinema)

dopita

Vzhledem k názvu, žánru a Robu Schneiderovi jsem čekal, že u toho vydržim tak pět minut, udělá se mi zle a pudu spát. Nakonec jsem vydržel až do konce, ale asi hlavně proto, protože se mi nechtělo spát. No dobře, film není zas taková sračka jak jsem čekal. Což ale neznamená, že bych se odvážil někomu film doporučitt. Je to volovina, která občas srala a občas malinko pobavila. Zkrátka podprůměr, u kterého se dá s trochou dobré vůle vydržet. Blbě se mi udělalo jen z Roba Schneidera - to je fakt idiot, řezal bych ho od rána do večera... v noci taky. ()

Haymar

Cekal sem naprostou sracku... No ono to v podstate sracka je - i kdyz s prekvapive celkem originalni zapletkou (presny opak vsech "fekal-brutal-sexual-teenager" komedii), kde jedinym kladem je snad jen parádně čůlisnej Schneider v tak trochu netypicke rolicce. Jinak to ale nebylo ani vtipny, ani "sexy", no a ty heerecky?! Otresny achjo ()

Yokolobuna

Já jsem to dokoukal do konce ? Hmm asi jo... Robe kam jsi to sakra vlezl! :-( Velký sranec s naprosto nesympatickým obsazením, bez špetky humoru. Hláška tolik jsme spolu zažili mě pobavila, nezažili totiž vůbec nic a ve srovnání i s podobně laděnými komediemi dostává film na prdel. Ale bylo tam pár pěkných poprsí a Priscilla celkem ušla. Proto alespoň ta jedna hv. ()

fummyk

Dvě hvězdy dávám pouze za to, že jsem se někdy zasmál a za to, že herečka Jenna Dewan-Tatum je velice krásná holka! (y) Jinak to byl vcelku nudný film. ()

toi-toi

Od prvého momentu jasné ako to skončí, od druhého momentu jasné, že dopozernie bude namáhavé, od tretieho pohľadu čakanie na kozy a záverečné titulky. Mohlo byť i horšie, pár vtipných momentov - intro, sledovanie videa pobavili. ()

lardko

Vtipem 50%. Spíše než humotná část se mi líbyl děj , ale nejvíc se mi líbyla Jenna Dewan v roli Priscilly. ()

Olík

Robu Schneiderovy už je málo hrát ocásek Adama Sandlera a tak se rozhodl posunout o „úroveň víš“. Americká produkce sype z rukávu primitivní studentské komedie jako Babica majoránku, že už ani nejde, díky jejich standardní „kvalitě“, rozpoznat kterou jsme měli to potěšení zhlédnout a kterou ne – bože, kde jsou časy Prciček nebo Road tripu???!!!:( ()

Ydrosten odpad!

00:05:00 minut. Tak dlouho jsem vydržel. Už při úvodních titulcích a proslovu rodičů, mi něco říkalo že to nebude dobrý film. ()

BeranSon

Jedna řadová komedie, která nikam nezapadá a je stráta času se jí věnovat, jenomže tp sem měl vědět dříve, než sem to sledoval. Ještě že se hlavní postava dokázala na konec jak se patří "odvázat", protže její zahořklost mě štve nejen na ní, ale na všech bulících co znám. Nesmírným plusem byla banda stařen co na Roba vytasili prsa, tomu sem se ale zasmál :-) - 3/10 - ()

merigieren

holka si myslí že ukázala něco na kameru, pak se snaží získat pásku zpět, přitom pozná přátele, uvidí moře koz a v žádném případě nevyvolá sebemenší úsměv. ()

haWranka

Vlastně to není tak zlý, není tu žádnej opravdu nechutnej záchodovej humor, hlavní hrdinka je milá, její spolubydlící je přímo skvělá a na chlapi se tu taky koukat dá (ti dva chaláni v hlavních rolích jsou k nakousnutí - a ani jeden z nich není Rob Schneider!). ()

playboy_05

Jedna z mala picovin, ktera si tak nizke hodnoceni podle me nezaslouzi. Znam hafo "lepe" hodnocenych filmu, ktere nepobavi ani z poloviny jako tento. U tohohle jsem se valel smichy temer od zacatku do konce...pravda, byl jsem lehce pod vlivem a na podobnou kravinu jsem mel vylozene naladu...ale ucel to rozhodne splnilo ()