Profesor se svými žáky vyráží na víkend na výlet do jeskyně, kde chtějí sbírat geologické vzorky a studovat jeskynní faunu a flóru. Profesor však svým žákům neřekne, že v pozadí expedice je jeho soukromé pátrání po neznámém živočichovi, který v jeskyni žije. Nikdo netuší, že jeskynní stvoření je smrtelně nebezpečné a že se expedice změní v boj o život. (oficiální text distributora)

honzic odpad!

Tak debilní dialogy, kameru, herecké výkony i celkový scénář by ani to nejhorší déčko jen těžko udělalo. Takže tady je to odpad se vším všudy. Hodnocení: 0 % ()

MFZB

Tak dlho som zháňal tento film a nakoniec som zistil, že sa mi to ani nevyplatilo. Pravdupovediac som čakal niečo lepšie od toho, ako to dopadlo. Príbeh by ako tak ušiel, ale neuškodilo by ho trocha okoreniť, proste celý čas čo sa tie decká nachádzajú v tej jaskyni sa nedeje nič, absolútne nič. Keby to bolo aspoň trocha strašidelné, tak určite by sa na to lepšie pozeralo. Takto sme sa dočkali len nudného a pomerne krátkeho filmu s nesympatickými hrdinami, ktorí to navyše dokonca i zle zahrali a s jebnutými dialógmi, ktroré sa už v niektorých prípadoch nedali počúvať. Škoda, keby tie tie ženské aspoň troška "svojej krásy" ukázali, v čo som aj dúfal v niektorých chvílach, tak´predsa by to bol aspoň o niečo viac pozerateľnejší film...40% ()

Borka40 odpad!

neskutočne zlý film!!!! toto bol pokus o pútavý film? celé zle... herecké výkony na nezaplatenie a ten scénar...des a hrôza...kto to nevidel, tak nech to ani nepozerá, strata času!!! ()

brasek odpad!

Na nervy lezúci príbeh, absolútne pošahané a trápne. Ale slová sú zbytočné, pretože vždy sa nájde skupina magorov čo niečo podobné natočí. ()

Filatov

Začátek z dětství je celkem dobrý, než nám tvůrci představí hlavní představitele a pošlou je do jeskyně. Někteří z partičky jsou totiž nesympatičtí a vedou trapné povrchní dialogy, ale na druhou stranu se najde pár zajímavých momentů a zvratů. Nad něčím jsem se pobavil upřímně a nad něčím jsem se pousmál nevěříc tomu, co se děje a jak mohou tvůrci takovou zápletku vymyslet. To co vraždí, moc neuvidíte. Téměř se to neukáže, jen si vždy ze tmy vezme někoho ze zatím přeživších. Závěrečná bezmocná atmosféra docela zafungovala a nápad nechat vraždit tajemného "El Chupacabre" byl také dobrý, takže zas tak špatné to nebylo. Silnější dvě hvězdy :-) ()

pájap

tak odpad určitě ne.....ale béčko či céčko...ta co přežila je sympatická,tu blondýnu bych vysadil ještě než bychom vůbec odjeli...příšeru skoro nebylo vidno,chřestýš byl božíí...i když pravděpodobnost že vystrčím někde hlavu a zrovna je tam had mi přijde dost sportkézní...takže dobrý....dost pomohl depresivní konec---néééééééééééééééééééééééé....pa ()

Niko_DA339

Čo k tomuto napísať? Pozeral som to dnes o polnoci, ked to dávali. Začalo to...celkom sľubne, ale žeby ma to nejako oslovilo, to nemôžem povedať. Bolo to také nemastné-neslané. Čakal som, že hlavná postava bude ten čo ho uštipol had, ale né, on si tam skape, a vlastne, každý tam skapal. No okej, o tých dvoch čo si to tam rozdávali som vedel že skapú, vedel som že skape aj tá blondína a že skape aj tá číňanka, ale že skape ten chalan čo ho uštipol had? No ako... bez nejakého väčšieho komentáru. Celý príbeh mi akosi silno pripadal ako nepodarený pokus o Pád do tmy. Ibaže druhý diel, resp. to osvetlenie v celej jaskyne bolo až moc podivné. Neviem ako to je tam v Texase či kde to má byť, no pokiaľ si ešte pamätám niečo z hodín geológie, tak to, že v jaskyni - je jedno akej hlbokej - by mala byť väčšia tma, ako ked ste v noci vonku. Prakticky i teoreticky by ste nemali nič vidieť, ale tu to bolo vidieť všetko. Takže rozum sa mi zastavil. Príbeh by sám o sebe nebol nejak špatný, ale... bolo by zapotreba presvedčivé herecké obsadenie, lepšieho režiséra, lepšie efekty, viac tmy a na rok 2006 omnoho lepšiu kvalitu filmu! :) Toľko k tomu :) Tie 2 hviezdičky dávam skutočne len kvôli tomu, že to malo aspoň nejaké očakávateľné veci, a síce že prežije len tá jedna baba a že blondína a tá ryšavka tak pekne skapú :) ()

Pollini

Zápletky ač zajímavé, zůstaly zapleteny, nevyřešilo se vůbec nic, trapné čekání na smrt místo rozvoje charakterů postav, což by bylo o hodně zajímavější. Takováááá škoda! ()

Dstar

:))) asi takle: pokud je to parodie na horor ok,ale pokud je tento film myšlen vážně,tak výraz odpad,by byla pochvala,pro toto dílo ....no to je tedy dílo jak hrom....hruza....hvezda za hezké slečny,které tedy hrát moc neumí,ale to vlastně nevadí...proboha:))) ()