Alfa si připsala další výhru, podařilo se jí a její skupině porazit a rozdělit přeživší. Beta odvedl Mary z Hilltopu a rozhodne se jí potrestat za její zradu. Neganovi se povedlo zajmout Lydii, kterou chce předat Alfě. Eugene se rozhoduje, jestli půjde za ženou, se kterou mluvil přes rádio. (Varan)

geklon

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jeden z nejlepších dílů seriálu. Strašně cením, to že tohle tvůrci šoupli do prostředku série a tím se stal tento brutáááální cliffhanger, i pro fanoušky znalý předlohy cliffhangerem. Laťka je brutálně vysoko. Jsem zvědavej jestli to udrží až do konce série. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Wait until Rick gets a look at you!" ... Obstrukční ticho po bouři, jež eskalovalo k nejdychtivějšímu momentu, po němž nenasytně bažili všichni fanoušci komiksový předlohy - mne samotného nevyjímaje. TWD dospělo k solidní krvelačné krasojízdě která simultánně jede na plné obrátky... That's the spirit! ()

adamix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvorcovia si museli poriadne šetriť sily počas prvej nepodarenej polovice série aby nakoniec vyšli s plnými zbraňami tak perfektnými dejovými zvratmi, aby nás - skalopevných divákov - doviedli do hotovej diváckej eufórie. Túto epizódu som si predstavoval úplne inak a vďaka tomu to dopadlo omnoho lepšie. Vyzerá to, že seriál vrcholí každým dielom, takže pevne dúfam, že úplný záver tejto série bude poriadna gulervúca záležitosť. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Důvod proč je tenhle díl, tak moc dobře hodnocený, je dle mého kvůli poslední 5 minutovce, která........ byla pro fanoušky komiksů nepopsatelná. Ale i tak, v mých očích, byl lepší předchozí díl, a asi za to mohli ty emoce, ale to vem čert, tahle epizoda se povedla excelentně. Negan - po téhle epizodě, ho milujeme ještě víc! Jsem opravdu šťastný, že tvůrci udělali tu stejnou věc jak v komiksu, vlastně když to tak vezmu, to co se stalo, byl můj vysněný sen, a já tvůrcům seriálu za tohle moc děkuji. OBŘÍ PALEC NAHORU! " Dal sis načas ". :0 ()

• Když se Beta (Ryan Hurst) u stromu naklání k Mary (Thora Birch), v kapse kabátu je vidět mobilní telefon – tato scéna byla následně v postprodukci úplně vymazána, zůstala tedy pouze na fotkách. (willy1)