Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Smith sa nevie zaradiť. Sexuálne. Páči sa mu "to" s chlapmi, páči sa mu "to" s babami. Jedno je však isté, je Vyvoleným! Po tom, čo sa mu začnú zjavovať tajomní v maskách a druhé osoby hneď na to miznú, začína sa skutočne zaujímať o to, kým naozaj je. (sochoking)

Videa (1)

Trailer

Recenze (50)

Imune 

všechny recenze uživatele

Dokud se udržoval tajemnej děj, tak jsem byl plnej očekávání jak se to vyvrbí, to byla ta lepší část filmu. Jak se to ale vyvrbilo, zklouzlo to na drsnou příběhově skoro podprůměrnou scifi úleťárnu. Jinak samozřejmě skvělej pubertální snímek s dobrou atmosférou a slušnou kamerou. Jelikož já puberťák jsem a líbil se mi i konec se zmáčknutým tlačítkem, dávám hodně dobrý 3. 70% ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Hergot, co s tím? S tvorbou Gregga Arakiho se setkávám podruhé a i tady jsem si přesvědčil, že tenhle člověk je posedlý točením sexuálních scén. Zkurvená nuda byla v podstatě jen o nich a i tady jich je požehnaně, ale naštěstí to celé nestojí jen na nich. V tom je ale i ten problém, co s tím mám - na jednu stranu mě tu právě otravoval ten přehršel sexuálních scén a fakt, že to tu doslova dělá každý s každým a snad každý je homosexuál, na tu druhou to ale má naprosto skvělý úvod i závěr a celé je to hlavně obohacené o mysteriózní zápletku, která atmosférou skutečně připomíná filmy Richarda Kellyho, pokud si teda odmyslíte ty sexuální scény. Občas to má i zajímavý absurdní humor, ale zase to svůj děj neumí dostatečně gradovat a prostřední část filmu se tak dost vleče, jelikož v ní je posunujících náznaků naprosté minimum a vše přijde až v posledních cca 25 minutách. Přitom pointa je zajímavá a klidně by mohla mít i hlubší myšlenku, která tam tak jako lehce je, ale tak nevýrazně a nejasně, že se dá její existence v tom těžko obhájit. Přitom by to mohlo být krásné varování před dekadentním chováním lidstva a důsledků z něho plynoucích a ono je, ale tak jako, no... Ale jako takový zvláštní nezávislý filmeček to nebylo zrovna špatné a tenhle fakt tomu u mě zajistil aspoň tu slabou třetí hvězdu, kterou bych jinak asi neměl za co dát, i když si ji ten film podle mě zaslouží. Je to ujeté aspoň kreativněji a míň nahodile, než Zkurvená nuda... Ale od Arakiho už radši nic vidět nechci. Slabé 3* ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

TY JSI TEN VYVOLENÝ SYN..... /// O sexu (máte rádi sex?), živých halucinacích (máte rádi drogy?) a snech (těch v noci), který neznamenaj nic. Píchání (a kozy) jako vedlejší efekt pro (kurevsky děsivou a divnou) zápletku. Nečekejte romantický sračky, ale TVRDOU práci. KONEC JE BLÍZKO! Podivné věci se stávají normálními a mě tenhle film, kterej nebude jen a jen pro puberťáky baví, i díky obsazení, jasnejm dialogům, zajímavý muzice (Placebo The Bitter End) a atmosféře, která na mě řve: ŽIVOT SI NEZASLUHUJE KOMPLIKACE, POTŘEBUJE SEX! ,,Přístupnější“ než D.Darko, není tu žádnej králík (aspoň myslím), jen kretén s červeným tlačítkem. A třeba dostanu k narozeninám píchání ve třech. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci vidět film plnej teplejch. 2.) Nevím, proč se stát gayem. 3.) Mám kolekci žabek a do huby ho dám, jen když hraje Lady Gaga. 4.) Už dlouho hledám cvik, kterej mi umožní ,,si ho kouřit“ do 3 týdnů. 5.) Chci lehce svému chlapci naznačit, jak správně provádět orál. 5.) Thx za titule ,,fredikoun“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ * ()

FilmFan24 

všechny recenze uživatele

Fantasmagorie, kde byl vzorem či nedostižným ideálem Donnie Darko a kde místo velkého králíka běhají chlápci ve zvířecích maskaách, je přesto zábavnou podívanou o kterou se velkou měrou zasloužili přirozeně hrající mladí herci. Jenže oproti kultovnímu Donniemu Darkovi to celé působí jaksi prvoplánově... ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Zajímavá, zábavná, barevná, ujetá hříčka. Thomas Dekker je pro mě zajímavý týpek a tato role mu fakt sedla. Kaboom balancuje na hraně mezi jakousi artovou podivností a snímkem, který zavání amatérismem. Záleží na každém, do jaké míry mu bude tato roztodivná hračka pasovat a jak moc bude ochoten se na ni "naladit." Rozhodně se jedná o netradiční námět i zpracování. V tomto směru tak Kaboom vlastně přináší svěží závan do žánru. Komentář uživatele M1k9 to vystihuje velmi přesně. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama