poster

Kaboom

 • USA

  Kaboom

 • Francie

  Kaboom

Komedie / Sci-Fi

USA / Francie, 2010, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dharter
  *****

  Na rozdíl od většiny (kteří film vůbec nepřijali kladně), se mi film líbí. Juno Temple je zkrátka jednou z mých oblíbených emanací. Závěrečné titulky s nádechem NWO, jsou vynikající. Film si vlastně pohrává s myšlenkou, jak se líbíte osobě opačného pohlaví, jestliže plníte její požadavky. Juno Temple je zkrátka velmi pěkná slečna. A doufám, že v TDKR získá hodně prostoru. (: ✔(15.9.2011)

 • FilmFan24
  ***

  Fantasmagorie, kde byl vzorem či nedostižným ideálem Donnie Darko a kde místo velkého králíka běhají chlápci ve zvířecích maskaách, je přesto zábavnou podívanou o kterou se velkou měrou zasloužili přirozeně hrající mladí herci. Jenže oproti kultovnímu Donniemu Darkovi to celé působí jaksi prvoplánově...(27.6.2014)

 • playboxguest
  ***

  První půlka filmu mě nadchla, jako bych sledovala mix Cashbacku s Pravidly vášně a k tomu špetkou z Donnieho Darka, viděla jsem to tak na 80%, druhá půlka ale celou tuhle atmosféru zabila a já se nemohla dočkat konce. Ty fantasy nápady s čarodějkou, rozvojem telepatických schopností apod. mě vyloženě prudily. Finále vyznělo vniveč. Plusové body za sympatickou hereckou sestavu.(18.4.2012)

 • Imune
  ***

  Dokud se udržoval tajemnej děj, tak jsem byl plnej očekávání jak se to vyvrbí, to byla ta lepší část filmu. Jak se to ale vyvrbilo, zklouzlo to na drsnou příběhově skoro podprůměrnou scifi úleťárnu. Jinak samozřejmě skvělej pubertální snímek s dobrou atmosférou a slušnou kamerou. Jelikož já puberťák jsem a líbil se mi i konec se zmáčknutým tlačítkem, dávám hodně dobrý 3. 70%(8.7.2011)

 • darkrobyk
  ****

  Tak tady to dělá každý s každým...trochu mi to připomnělo Shortbuss (2006) v soft balení. Výborná kamera, dobrá hudba, na závěr Placebo! První půlku máte pocit, že jedete spolu s hlavními postavami na obvzláště silném tripu. Skutečnost-sen-skutečnost-sen...tak budou tam emzáci, nebo nebudou? Sex, sex, sex, sen, halucinace, skutečnost a červený knoflík. Ze všeho nejlepší je úplný konec! Na Francii poněkud krotké, ale to v době internetu až tak nevadí...(27.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace