poster

Kaboom

 • USA

  Kaboom

 • Francie

  Kaboom

Komedie / Sci-Fi

USA / Francie, 2010, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ****

  Southland Tales meets You're Next. Tak trochu :-) Multisexuálne, erotické.. Nie je to samozrejme horor, skôr apokalyptická dekadentná sci-fi paródia, mixovaná so soft pornom. Pred pozretím si hlavne treba zistiť kto je to Gregg Araki, aké točí filmy, čo predstavuje. Nech vás neodradia všetky tie homo pohľady a bisexualita mužov (a tentokrát) aj žien. A juno opäť naháá .. PS: Nečítajte si obsah, popisuje posledných zhruba 15 minút filmu.(7.3.2014)

 • Dharter
  *****

  Na rozdíl od většiny (kteří film vůbec nepřijali kladně), se mi film líbí. Juno Temple je zkrátka jednou z mých oblíbených emanací. Závěrečné titulky s nádechem NWO, jsou vynikající. Film si vlastně pohrává s myšlenkou, jak se líbíte osobě opačného pohlaví, jestliže plníte její požadavky. Juno Temple je zkrátka velmi pěkná slečna. A doufám, že v TDKR získá hodně prostoru. (: ✔(15.9.2011)

 • playboxguest
  ***

  První půlka filmu mě nadchla, jako bych sledovala mix Cashbacku s Pravidly vášně a k tomu špetkou z Donnieho Darka, viděla jsem to tak na 80%, druhá půlka ale celou tuhle atmosféru zabila a já se nemohla dočkat konce. Ty fantasy nápady s čarodějkou, rozvojem telepatických schopností apod. mě vyloženě prudily. Finále vyznělo vniveč. Plusové body za sympatickou hereckou sestavu.(18.4.2012)

 • FilmFan24
  ***

  Fantasmagorie, kde byl vzorem či nedostižným ideálem Donnie Darko a kde místo velkého králíka běhají chlápci ve zvířecích maskaách, je přesto zábavnou podívanou o kterou se velkou měrou zasloužili přirozeně hrající mladí herci. Jenže oproti kultovnímu Donniemu Darkovi to celé působí jaksi prvoplánově...(27.6.2014)

 • Krissty
  ****

  Trošku mě vyděsila ta spousta sexu, ale dalo se na to zvyknout. Kupodivu se to ale postupem filmu zvrtlo někam úplně jinam, což je fajn. Sice to nebyla žádná pecka, ale stejně mě to dost bavilo a chtěla jsem se dozvědět víc a víc. Sice jsem původně chtěla být střídmá a udělit Kaboom jen 3*, ale jelikož konec byl skutečná bomba, musím hodnocení zvednout. Při kouzelnických eskapádách šílené lesby jsem se sice docela nasmála, ale konec to napravil. A vlastně i ten mě pobavil, hezky celou atmosféru odlehčil...(22.7.2014)