poster

Kaboom

 • USA

  Kaboom

 • Francie

  Kaboom

Komedie / Sci-Fi

USA / Francie, 2010, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dharter
  *****

  Na rozdíl od většiny (kteří film vůbec nepřijali kladně), se mi film líbí. Juno Temple je zkrátka jednou z mých oblíbených emanací. Závěrečné titulky s nádechem NWO, jsou vynikající. Film si vlastně pohrává s myšlenkou, jak se líbíte osobě opačného pohlaví, jestliže plníte její požadavky. Juno Temple je zkrátka velmi pěkná slečna. A doufám, že v TDKR získá hodně prostoru. (: ✔(15.9.2011)

 • playboxguest
  ***

  První půlka filmu mě nadchla, jako bych sledovala mix Cashbacku s Pravidly vášně a k tomu špetkou z Donnieho Darka, viděla jsem to tak na 80%, druhá půlka ale celou tuhle atmosféru zabila a já se nemohla dočkat konce. Ty fantasy nápady s čarodějkou, rozvojem telepatických schopností apod. mě vyloženě prudily. Finále vyznělo vniveč. Plusové body za sympatickou hereckou sestavu.(18.4.2012)

 • Krissty
  ****

  Trošku mě vyděsila ta spousta sexu, ale dalo se na to zvyknout. Kupodivu se to ale postupem filmu zvrtlo někam úplně jinam, což je fajn. Sice to nebyla žádná pecka, ale stejně mě to dost bavilo a chtěla jsem se dozvědět víc a víc. Sice jsem původně chtěla být střídmá a udělit Kaboom jen 3*, ale jelikož konec byl skutečná bomba, musím hodnocení zvednout. Při kouzelnických eskapádách šílené lesby jsem se sice docela nasmála, ale konec to napravil. A vlastně i ten mě pobavil, hezky celou atmosféru odlehčil...(22.7.2014)

 • darkrobyk
  ****

  Tak tady to dělá každý s každým...trochu mi to připomnělo Shortbuss (2006) v soft balení. Výborná kamera, dobrá hudba, na závěr Placebo! První půlku máte pocit, že jedete spolu s hlavními postavami na obvzláště silném tripu. Skutečnost-sen-skutečnost-sen...tak budou tam emzáci, nebo nebudou? Sex, sex, sex, sen, halucinace, skutečnost a červený knoflík. Ze všeho nejlepší je úplný konec! Na Francii poněkud krotké, ale to v době internetu až tak nevadí...(27.9.2016)

 • slunicko2
  ***

  Jako když ke kachně se zelím popíjíte kakao. 1) 51letý gay režisér Greg Araki (zde i scénář, podíl na produkci, střih) zůstává věrný svému směru točit filmy převážně o homosexuálech. Tentokrát se však rozhodl své dílo čímsi zpestřit._____ 2) Dokud se film držel vztahových záležitostí, působil se svým hbitým střihem, vtipnými dialogy a celkovou svěžestí neobyčejně příjemně. Uvažoval jsem o čtyřech hvězdičkách. Posléze však se začaly objevovat zcela neústrojné fantaskní motivy (muži v maskách, zamilovaná lesbická čarodějnice, sekta), které svou laciností a nepatřičností dojem silně pokazily. A k tomu ten konec..._____ 3) 23letý Thomas Dekker (hlavní postava Smith) také zpívá, komponuje, hraje na kytaru i dělá vlastní filmy. V době natáčení svou homosexualitu skrýval, vyoutoval se až o sedm let později._____Další sexy kluci: 25letý Chris Zylka (blonďatý spolubydlící Thor), 23letý Andy Fischer-Price (Rex, který se pral s Thorem na zemi v pokoji), 20letý Brennan Mejia (známost přes internet Oliver)._____ 4) S ohledem na spoustu pěkných klukovských těl a příjemný přístup k homosexualitě přidávám hvězdičku.(23.9.2018)