Pat a Mat - Série 3 (1992) (série)

Parkety (S03E05)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Pat a Mat mají špinavé parkety, rozhodnou se je bruskama vybrousit. Broušení si usnadní a pořádají na bruskách závody, bohužel parkety zbrousí úplně na beton ,tak si je v místech, kde nejsou, domalují:) (Stodvacet)

LadyEsik

Jednu dobu měli u těh přístrojů kabely, jednu ne...navíc ta délka neodpovídala. Pochopitelně, že takové drobnosti jsou tam běžné, ale pokud poprvé vyrvaly kus zdi, nemělo by se to pak tal kehce přehlédnout, ne? ... můj názor. ()

H34D

Jeden z těch slabších dílů, Pat a Mat dokážou být i mnohem vynalézavější a vtipnější, ovšem na druhou stranu, autodrom v obýváků také není úplně všední záležitost... Mno, ale hoši, ta podlaha po vás zůstala teda pěkně hnusná. 6/10 ()

Davies182

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. "Podobné" jako Tapety, ale o malinko nezáživnější. ()

IllIlIlIIl

stration

jumas

Tento díl jsem viděl snad 50x a určitě mě nikdy neomrzí. Jezdit po pokoji na strojích na parkety je úplně geniální nápad, který bych si chtěl také vyzkoušet, ale asi na to nikdy nedojde. Nejlepší díl Pata a Mata vůbec. ()