Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele genetique k tomuto seriálu (17)

Tapety (1979) (S01E01)

A je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...a táto časť, je jedna z naj. 100%. ()

Dílna (1979) (S01E02)

Opäť jedna z excelentných častí dokonalých minirozprávok, kde Pat a Mat dokazujú, že sú majstri remesla nad všetkých majstrov a nik sa im nevyrovná. Polička zo žehliacej dosky, vázy na kvety a nôh zo stoličiek nemala chybu. 95%. ()

Koberec (1979) (S01E03)

Jedna z mála častí mojich obľúbených rozprávočiek, ktorej dávam len za štyri hviezdičky. Ani neviem prečo, jednoducho ma finálny výsledok s pneumatikovým črepníkom akosi nedostal. 80%. ()

Houpací křeslo (1979) (S01E04)

Majstri remesla sa opäť raz dopracovali ku geniálnemu záveru, pričom mali v pláne úplne niečo iné. Načo robiť hojdacie kreslo pre seba, keď stačí, aby sa hojdal televízor? 95%. ()

Obraz (1979) (S01E05)

Jedna z najlepších častí majstrovskej dvojice. Neviem, kam chodili scenáristi stále na také výborné nápady, no sú proste skvelé. Však koho by napadlo rozštvrťovať obraz aj s plátnom a potom ho doma lepiť na stenu. 100%. ()

Garáž (1979) (S01E06)

Ak by ste niekedy nevedeli zacúvať do vlastnej garáže s autom, určite si na pomoc nevezmite Pata alebo Mata. Táto časť je toho príkladom. 100%. ()

Světlo (1979) (S01E07)

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je sčasti Slovenskej tvorby! Táto časť trochu slabšia, no aj tak great! Vymeniť žiarovku? Toť veľký problém. Nakoniec aj tak skončia pri verejnom osvetlení. 80%. ()

Grill (1981) (S01E09)

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...už to vyzeralo, že z toho grillu niečo bude, no nakoniec nesklamali. Som hrdý na to, že aspoň niečo dokonalé pochádza zo Slovenska. 95%. ()

Stěhování (1982) (S01E10)

Sťahovacia firma Pata a Mata zaúradovala v najjasnejšom svetle. Vždy sa mi páči aký sú títo dvaja odborníci plný entuziazmu a odhodlania aj keď sa im problém nepodarí vyriešiť i desiatykrát. 100%. ()

Voda (1982) (S01E11)

A ja som si myslel, že táto časť sa obíde bez incidentu, no majstri ma opäť nesklamali. Skvelo vyriešili problém so studňou. 95%. ()

Zahrádka (1982) (S01E12)

Ako si vylepšiť a skrášliť záhradku nejakou “maličkosťou“? Nik iný ako títo dvaja pomätenci to snáď nevie lepšie. 90%. ()

Skokani (1982) (S01E14)

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je Slovenskej tvorby! Poďme spolu lietať ;-)) Ak si chcete splniť sen o lietaní, určite zajdite za týmito popletenými majstrami. 90%. ()

Déšť (1983) (S01E21)

A je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...a Dážď je jedna z najštýlovejšých! 100%. ()

Vinaři (1984) (S01E23)

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je sčasti Slovenskej tvorby! Jedna z mála slabších častí. 75%. ()

Porucha (1985) (S01E27)

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je Slovenskej tvorby! Oprava ako klasický Slovák ;-)) 95%. ()

Kulečník (1994) (S03E09)

Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla. 95%. ()

Blatník (1994) (S03E12)

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...som hrdý na to, že aspoň niečo geniálne je sčasti Slovenskej tvorby! Tieto najnovšie diely sú síce super, ale zato, že mi veľmi chýbala originálna zábavná stará melódia, dávam za štyri. 80%. ()