Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele Elgin k tomuto seriálu (45)

Tapety (1979) (S01E01)

Zaujimalo by ma ci si vobec nejaka remeselnicke firma dovoli mat nazov Pat a Mat alebo Ajeto. Urcite by som mal urcite obavy zadat im zakazku. U nas v Beroune je firme Ajeto ale zaobera sa predajom pocitacov. Takze to az taky packali nebudu.... ()

Dílna (1979) (S01E02)

Myslienka je to fajn, zbavit sa prebytocnych knih, ale co potom ak Vam ziadna neostane? Vyrobena knihovna zostava prazdna, ale nie nadlho. Pan Benes bol majster tohto remesla kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

Koberec (1979) (S01E03)

Niektore z dielov su slabsie, ale tento s farbou na koberci k nim urcite nepatri. P&T to opat zvladnu na 100%. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Houpací křeslo (1979) (S01E04)

Hold narabanie s drevom je proste kumst a nie kazdy ma na to papiere. Rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

Obraz (1979) (S01E05)

Garáž (1979) (S01E06)

Velmi rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Světlo (1979) (S01E07)

Odveky rivali Karpov a Kasparov nemozu dohrat posledny finalovi zapas vdaka vadnej ziaroke. Na veci nic nemeni, ze opat raz uvidime slusnu zabavu. Serial nam kompletne dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Gramofón (1981) (S01E08)

Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. ()

Grill (1981) (S01E09)

Ked to pozeram, vzdy dostanem chut na kuracie maso. Mimochodom rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Stěhování (1982) (S01E10)

Stahovanie mi vyslovene sadlo, napriek tomu by som rad hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

Voda (1982) (S01E11)

Opat tu mame pohromu vdaka vymyslom P&T sa do zahrady rozlial rybnik. A to chceli iba polievat kvetiny. Serial na kompletne dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Zahrádka (1982) (S01E12)

Vsetky dieli mame na DVD a nechapem preco nemozeme hodnotit cely serial ako celok, ale iba jednotlive casti? Dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Tato o zahradke mi moc nesadla. ()

Malování (1982) (S01E13)

Ked tito nasi hrdinovia zoberu do ruk farby, tak je o pruser postarane. Vynikajuce. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. ()

Skokani (1982) (S01E14)

Pat a Mat na to idu zaujimavo, s nabitimi klincami skrz lyze, to urcite pojde ako v lete na sankach. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

Křížovka (1982) (S01E15)

To tak byva, ked do ruky vezme chlap zehlicku, no skratka parade. Kompletny serial nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Budka (1983) (S01E16)

Dnes je uz uplne jasne,ze do cohokolvek sa nasi predstavitelia pustia sa konci demliciou vsetkeho naokolo. Pan Benes bol majster tohto animacneho remesla a tento serial si zasluzi najvyzsie mety. ()

Velké prádlo (1983) (S01E17)

Je nam uplne jasne, ze dnes z prania v pracke nebude nice. Cely serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

Tělocvična (1983) (S01E18)

Laska k sportu ako sa patri. Hodnotim tymto cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Snídaně v trávě (1983) (S01E19)

Tak tu ide o nazorny priklad kedy i umyvanie auta moze dopadnut katastrofou. Cely serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma i dalsich nasledovnikov z Cesko-Slovenskej dielne. ()

Pračka (1983) (S01E20)

Velmi zaujimavy diel svojou invenciou pri prekonavani prekazok. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()