Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele Deimos k tomuto seriálu (12)

Tapety (1979) (S01E01)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +geniálně zpracované -zas tolik se toho nestalo, dopadli i hůř(=líp pro nás)/// Kam zařadím tuhle část, to poznám až jich zhlédnu víc. Samozřejmě všechny díli jsou perfektní a proto bude těžské posuzovat, který je z nich nejlepší. Tenhle má všechno co potřebuje, snad jen jsem se nad ním tolik nezasmál, ale to vždy může být momentální náladou. I když věřím, že dokážou víc, i tak dávám solidních pět./// Celkem 90%/// ()

Dílna (1979) (S01E02)

Google/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +hudba -jsou i vtipnější epizody/// Tohle je jedna z prvních epizod známé dvojice a k mému překvapení tady nezbourají celý barák, dokonce něco kloudného postavý. Já osobně mám doma tuny časáků (namísto knih) a určitě by se mi nějaká polička hodila, ale když se nad tím zamyslím, asi by nebylo nejchytřejší všechny časáky prodat, jen abych si mohl pořídit potřebné nářadí. Jasně je to výborná část, to sou asi všechny, ale myslím, že uvidím ještě lepší./// Celkem 86%/// ()

Koberec (1979) (S01E03)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 8/10/// +pobaví, je to úsměvné, hudba -není to tolik akční/// Ty jo sousede ty jsi jestě blbější než já. A přitom divák ví, že na tom sou oba stejně. Tohle je část, který vyloženě pohladí, a to i přesto, že toho nezramují tolik. Víte jak se to říká, proč to dělat jednoduše když to de složitě./// Celkem 93%/// ()

Houpací křeslo (1979) (S01E04)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 9/10/// +jsou vynalézaví -ale nešikovní/// Jéžiš, to sou kutilové. Raději se nebudu na svém křesle houpat, neb v mém případě skončím mezi dvdčkama. Tohle bylo dobré a zábavné, navíc hudba nebyla monotoní./// Celkem 95%/// ()

Obraz (1979) (S01E05)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +jsou vynalezaví -ale stejně jim to nepomůže/// Teď by mě zajímalo kolik mají bodů inteligence, když nedokážou dostat obraz do místnosti a následně ho pověsit. No dobře nakonec to dokázali, ale jak? nechtějte vidět./// Celkem 92%/// ()

Garáž (1979) (S01E06)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +ten nápad na tenhle díl -mohli toho zbourat víc/// Pusťte mě ktomu!! Já vám ukážu jak se parkuje. To jsou fakt experti, co oni nakonec nevymyslí a na co nepříjdou... asi jedna z nejlepších částí. Zhruba od poloviny do konce jsem měl vytřeštěné oči a otevřenou pusu. Takže spokojenost, jen škoda toho auta./// Celkem 96%/// ()

Světlo (1979) (S01E07)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 10/10 Efekty 8/10/// +výborná hudba -moc toho neuvidíte/// Část, která by se taky mohla jmenovat šachy. No ale podstatné je, že na ně není vidět a tak naši kutilové budou muset něco s tím světlem udělat. A proto se tato část jmenuje Světlo :)/// Celkem 88%/// ()

Grill (1981) (S01E09)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Efekty 10/10/// +kuře na tisíc způsobů, aneb proč nepostavit krb, nádmírů zábavné, mnoho různých prvků a způsobů, hudba, animace -snad jen ten, že u Pata a Mata se překvapivě neřehním smíchy, no asi jsem už z toho vyrost nebo co já vím/// Neuvěřitelné, geniální, nejlepší. Takové části mám nejradši/// Celkem 100%/// ()

Stěhování (1982) (S01E10)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +zase nové prostředí, spoustu geniálních nápadů -ta hudba na tu harmoniku je jakási rozvrzaná/// Tahle dvojka, to je fakt někdy úlet. Nikdy bych nevěřil jak neuvěřitelně se dá stěhovat nábytek. Na konci jsem nevěřicně kroutil hlavou./// Celkem 91%/// ()

Voda (1982) (S01E11)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +k závěru vtipné -ze začátku čekáte co se bude dít/// Tahle část se taky klidně mohla jmenovat zahrada. No nejvíc se mi líbilo jak vymysleli vyprázdnění studně a závěr opravdu neměl chybu. Jinak trošku slabší./// Celkem 86%/// ()

Zahrádka (1982) (S01E12)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Efekty 9/10/// +ty jejich nápady rulezz -méně hudby/// Tak tentokrát na zahrádce. Pokud chcete, můžete se inspirovat. Jestliže jsou to prvně něšikové, tak následně z nich jsou kutilové. Vždyť vše de vyřešit. Nejvíc mě pobavili ty scénky s tou maltou./// Celkem 89%/// ()

Skokani (1982) (S01E14)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +výborně zpracované, nápad, ze začátku bez hudby (to tu ještě nebylo) -já už chci aby taky něco zničili/// Pokud se budu zaobírat detaily, tak zmíním, že v této části především kutili, než ze by toho více zlikvidovali. Ale bylo to opravdu geniální podívání na ty koumáky a dost dobře jsem se i zasmál. Tahle část je výborná./// Celkem 93%/// ()