Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele Davies182 k tomuto seriálu (6)

Tapety (1979) (S01E01)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. Díl s tapetami byl nejlepší v zatapetování hlavní postavy :-). ()

Obraz (1979) (S01E05)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. Tak tohle je asi nejnezapomenutelnější díl ze všech, scénka s kobercem nemá chybu. ()

Garáž (1979) (S01E06)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. ()

Malování (1982) (S01E13)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. Jeden z těch lepších dílů! ()

Střecha (1990) (S02E05)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. Kdybych měl spočítat, kolikrát šlo v tomhle dílu o život! ()

Parkety (1992) (S03E05)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. "Podobné" jako Tapety, ale o malinko nezáživnější. ()