Young at Heart

Muzikál / Drama / Romantický

USA, 1954, 117 min

Označení "muzikál" je tady opravdu zavádějící, protože ve filmu nejsou žádná klasická muzikálová vystoupení. Prostě si jen občas někdo sedne k piánu a něco málo zazpívá, to je vše. Ty písničky jsou zjevně jen jakýsi bonus, to hlavní ve filmu jsou někdy romantické a někdy dramatické mezilidské vztahy.(28.1.2010)

Taková decentní americká rodinná sága, něco jako Ewingovi, ale bez nafty, bez Dallasu, bez Southforku, bez Bobyho a J.R., zato s Doris Day, Frankem Sinatrou a Gigem Youngem. Jako muzikál bych to neoznačil, písniček je tam docela málo, a jsou spíš jen průměrné. Vlastně nejhezčí Sinatrova písnička se opakuje jen na začátku a v samotném závěru celého filmu, když jdou titulky.____Fairy tales can come true_ It can happen to you_ If you're young at heart___ Podle imdb se jedná o "Remake of 1938 film 'Four Daughters'". S tím rozdílem, že tentokrát jsou dcery tři. Tři sestry na vdávání, které se nakonec taky provdají. Nebudu spoilerovat, ale na konci jsem se opravdu dost bál o život kohosi... V kontextu filmů Franka Sinatra spíš průměrný až lehce podprůměrný snímek___(13.11.2008)