Král dinosaurů (TV seriál)

Kodai ódža kjórjú King

古代王者 恐竜キング

Kodai Ouja Kyouryuu King

Dinosaur King

Animovaný / Akční / Dobrodružný

Japonsko, 2007, 30 min

Kódži Miura

Komentáře uživatelů k TV seriálu (19)

• SeBig

hrozná ubohost..myslím že stačilo už těch kravin vestylu pokemonu, digimonu, bejblejd a nevim co jeste akorat že tu nejsou ani poke ani digi ale dinosauri a dinosauri karticky hrozna blbost..jediné světlo vtomto ubohem seriálu je vtip..URÁŽKA DINOSAURU(6.8.2010)

• Ouwen

Sračka, hovno, hnus, humus, odpad, kravina, hovadina, píčovina mamrdovina ;-D(3.4.2011)

Jedině D-Team může zachránit dinosaury na kartičkách....... Scénář a produkce : Alan Kingsberg.(27.6.2011)

Supr seriál s pěkně vyvedenými dinosaury. Ten díl v muzeu byl fakt dobrej. A ta ženská od Alpha gangu nemá chybu.(30.11.2009)

• štísko

Moje dvě nejmladší děti na tom "visí ". Z malého kapesného si nadšeně kupujou každé další pokračování. Pro mne je to slátanina s pěknejma dinosaurama. Ale protože je to akční, tak to vtáhnout do děje dokáže. Dva plus by bylo akorát.(1.8.2010)

Jedna hviezda za nostalgiu, druhá za to, že som sa na celú sezónu vydržal dívať 3 krát.. Keď sa na to pozerám dnes, je to výrazne horšie, v minulosti som to ale mal veľmi rád a preto som sa rozhodol aj pre hodnotenie, ktoré som dal.. rozhodne moje hodnotenie ale neovplyvňuje a nemení názor na to, že to je desná blbosť..(21.7.2017)

• BeranSon

Divím se za tak vysoké hodnocení! Vrchlný hnus! Animace na dvě, vlastně na žádnou. -0/10-(15.3.2014)

• Kritiq

Ani by mi to nevadilo, kdyby tento seriál nevznikl. Jediným kladem je podle mého názoru sbírání kartiček, které přinášejí zas něco nového.(2.12.2010)

5/5 je za dceru. Mé hodnocení je 4/5 pro originální zvuk Anglický překlad je ovšem otřesný a český s ním jde ruku v ruce. Výkřik: "Jdi triceratope!" mluví sám za sebe.(6.1.2011)

• pekas

No syn je z toho nadšenej, mě se to nelíbí vůbec. Pěkný dinosauři, ale příběh nula. Tohle ne.(22.12.2009)

Čtyři * za první polovinu dílů, ta druhá polovina je slabší.(28.1.2011)

• Infernal_Vampire

Hrozná hovadina ve stylu pokémonů atd.. tvůrci musí být hodně bez nápadů, když tvoří takové stupidity.(6.11.2012)

• Shaleman

Barevné animované zlo pro malé děti, kde dinosauři morfují z kartiček a plivou například oheň. Jsem zvědavej co na to syn, až mu tento jeho úplně nejvíc dobrej seriál pustím k osmnáctinám.(25.10.2015)

Kdybych to dnes viděl poprvé, tak bych na to již měl trochu jiný názor, ale vzhledem k tomu, že jsem od jakživa měl rád dinosaury a pokémony, tak musím přiznat, že mi to přijde jako fajn seriál pro děti. Byl jsem především unesený dobrými animacemi dinosaurů, ale to je holt 10 let zpátky. Animace to trochu zachránily… 90%(3.2.2017)

• MartyMcFly89

Naprosto strašné, krade všude a nedává nic. Dětem se to však líbí. Jasně, už nějaký ten pátek dítě nejsem, ale dokážu poznat dobrý a špatný dětský.(26.10.2010)

Pěkný příběh i hudba.(7.7.2015)

• JUX

1 dil na Animaxu (neco s Kyotem) - never more prosim. Kazdopadne kartickovej business asi frci...(6.4.2011)

• Elmont

Je to prkotina, ale milovníci anime si přijdou na své.(22.8.2014)

můj malý synek to miluje,tak za něj *****(7.11.2014)