Pět českých a slovenských režisérů natočilo na základě svých vlastních scénářů pět dvouminutových filmů na společné téma - we shoot with love. Každý tvůrce pojal svůj příběh naprosto odlišně, a to s charakteristickými prvky své práce. Přesto mají všechny snímky jedno společné. A tím je láska. Láska k filmu. (oficiální text distributora)

77Ivana

Už jsem chtěla dát jen dvě hvězdičky, ale zachránil to poslední pátý filmek s Mádlem (celkem jsem se pobavila). ()

PDcz

4**** body Já bych dal 5, ale přeci nepujdu proti Jítě :-) [X] Minus 1* bod Prý za tu střelbu, ta se nelíbila [X] Ale tohle nás velmi upoutalo, vážně zajímavá věc. ()

BathoryMan

Janákov kraťas s Mádlom jednoznačne najlepší a zároveň pôsobil namňa aj ako parodia na všelijaké trápne reklamy,ešte aj Bařinov prvý kraťas pôsobil dosť originálne a za zmienku stojí aj kraťas číslo štyri.Čo ma mrzí asi najviac je že kraťasy mladých slovenských tvorcov sú tu akoby do počtu a postrádajú aspon akúkolvek myšlienku! ()

Yojimbo

Zajímavý žánrový mix, některé nápady jsou vynikající, ale pravdou je, že mi asi za chvíli jednotlivé povídky začnou splývat se skutečnými reklamami... (každopádně za tu střelbu do televize bych dal i pět hvězdiček) ()

mi-ib

Klipy ukazují potenciál českého filmu. Neříkám, že je to extratřída, ale potenciál je vidět. Tak proč ho sakra tito režiséři neprokážou i ve svých celovečerních dílech? Jinak klipy měli příjemné obsazení, vizuélně pěkné a některé měli i vtip, takže 3*. ()

TMaR

Težko se hodnotí kvůli nevyváženosti jednotlivých segmentů, celkově se mi ale myšlenka velmi líbí, protože reklamy jsou taky jakýmsi filmovým žánrem a jsem ráda, když jejich tvůrci dostávají protor pro to ukázat, co v nich je (a není). Pulse Beat - originální námět, líbí se mi zobrazení celkové subkultury a hlavě napoprvé pro mě určitě překvapivé spojení poměrně asexuální postavy s jeho vzpomínkami **** Auteur - zajímavý nápad, dokresleno působivou hudbou, ovšem nechápu postavu "vrátného" **** For Elise - jako jedinému mu nechybí nečekaná a vtipná pointa *** Boo - skoro od prvních vteřin čitelný konec, ze všech se také nejvíce podobá reklamě, což notně kazí dojem ** Last Man Driving - postrádá jakoukoliv myšlenku, vypadá to, že tvůrce měl spíš životní sen si takovouto scénu natočit a teď dostal prostor pro realizaci. * ()

phoenixer

Tyhle krátkometrážní snímky mají co říct, možná právě protože jsou dělaný z lásky k filmu. Rozhodně to má originální nápady a stojí za to kouknout na všechny! ()

sanikope

Na prvé skuknutie si pamätám len........ číslo 4 Pulse Beat, ktoré ma asi najviac stiahlo, i keď to bolo vskutku rýchle... číslo 3 Last man driving pôsobilo ako cvičenie na reklamu bez akejkoľvek pointy alebo smerovania... číslo 5 Boo bola klasická vykrádačka i keď nápaditá ale troška pridlhá, keby sa to strihlo troška skôr, možno by to bolo vtipnejšie... číslo 1 Elišce sladké a romantické .... číslo 2 Autor nehodnotím. Ako celok však rozhodne pozitívne. ()

m4xp4yn3

Řemeslně zvládnutá dílka, která se však zbytečně tváří, že je v nich ukryto víc. Není. Jeden extra bod je za působivou scénu se střílením do obrazovek. ()

SatuPeka

Číslo 1: **** Číslo 2: ***** Číslo 3: * Číslo 4: **** Číslo 5: **. Jako celek docela vtipné, příjemně strávených 11 minut. ()

Rastman

Méně je někdy více. Dvě minuty jsou tak akorát a umožňují vsadit originální, absurdní nápady. Velice svěží dílko. ()