Duše

Režie:

Rodrigo Blaas

Scénář:

Rodrigo Blaas

Popsaná zeď láká připojit na ni i své jméno. Potom se ohlédnout a spatřit ve výloze divného krámku panenku, co vypadá trochu jako já. Dveře jsou zavřené - anebo nejsou? Nakonec se dá vstoupit a té panenky, co chvílemi mizí a objevuje se, moci se tak dotknout! Něco se změnilo. To se nemělo stát! A krámek a popsaná zeď čekají na dalšího návštěvníka ... (xargos)

PauloZ

10 let mě přijde šíleně dlouhá doba na takovýhle kraťas, každopádně není zlí a je trošku Burtonovský. ()

hous.enka

Jeden z nejlepších animovaných hororů, jaké jsem kdy viděla. Ne. Nejlepší. Čekala jsem zlou čarodějnice, ale tohle byl fakt hardcore. Film přesně podle mého gusta. ()

Rybizek

Jeden z mých nejoblíbenějších „kraťasů". Hned při prvním shlédnutí mě naprosto pohltila hororová atmosféra, přesto, že celý snímek provází relativně veselý a nevinný hudební doprovod. Od té doby na panenky koukám i z jiného pohledu. Krásných 88%. ()

MartinezZ

Heh, čekal jsem mnohé, ale tohle ne :) Zdaleka ne tak "fantasy", jako spíše regulérní horor. Okamžitě se jdu zbavit všech svých panenek! ~~~ Jejda, teď jsem se prokec'... ()

togaf

Pětiminutový kreslený horor o holčičce a panenkách, kdo by řekl, že to bude mít tak strašidelnou atmosféru? Chvílemi jsem se opravdu bála a držela Almě palce, ať se ty proklaté dveře neotevřou, pak ať jimi v žádném případě neprochází. Ok, prošla jimi, ale rozhodně by neměla na nic sahat....a zase mě neposlechla. Drsný závěr. ()

AlistairMir

Hnusný panenky, však já vím, proč je nemám rád a tady máme konečně důkaz, že rozhodně nejsou na hraní a nemá se na ně šmatat. Nedoporučuji pouštět jako večerníček, pokud máte doma malou holčičku, co si ráda hraje s panenkama - už na ně totiž do smrti nehmátne a Vás bude stát balík kupování nových hraček. ()

easaque

prostý předvídatelný příběh, ale zabalený do poctivé duchařské duchny, takže stojí za zhlédnutí. Něco mezi 3-4 hvězdičkami - tentokrát jednoduchost u mě zvítězila nad atmosférou. V HD kvalitě se pokochejte tady: http://vimeo.com/4749536 [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

honajz2

Nebýt předvídatelné pointy a hudby, která byla bůhví proč strašně veselá, dal bych víc. Takhle je to jenom za 3*, i když je to zajímavé. ()

Marqta

Wow, tak tohle je dokonalý klip. Daloby se říct až hororový. Určitě bych uvítala celovečerní film s podobným námětem a určitě bych ho nepouštěla dětem... ()

bartias

Zábavný a hezky animovaný krátký film má potenciál a příjemně mrazivou strašidelnou atmosféru (skousnutelnou i pro děti). Není divu, že podle něho vzniká celovečerní podívaná. ()

Splasher

No teda, hned zejtra zaběhnu na Malou Stranu a zkusím ten krámek najít. A nebo ne, počkám si do zimy až začne sněžit a pak to teprve dostane tu správnou atmosféru ;-) ()

Sfinkter

Vybral bych drsnější hudbu, aby byl divák ještě více omráčen. Každopádně děsivé a určitě ne pro malé děti. ()

pytlik...

Být naživu bez možnosti pohybu, jen vše pozorovat, je druhou nejhorší věcí na světě, hned po velké fyzické bolesti. ()