Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Petyas

Dávám 80%. Moc se mi to líbilo. Bylo to vtipný, scénář zabavný, herci zajímaví a pro mne neokoukaní. Byl to příjemný kontrast s mnohými hollywoodskými patlaninami. Kdyby si lépe pohráli se závěrečnýma scénama, dal bych těch bodů i více. ()

Skleni

Na moje počudovanie dobré. mierne prozaické, mierne vtipné, mierne otravné. To všetko v jednom obraze. V niektorých momentoch sa film snaží byť úsmevnou komédiou akoby z dielne fantomasa, no potom sa napraví a kráča stopami sviežeho ladného humoru. koniec či samotná zápletka vedúca k jasnému koncu hneď od začiatku je jedinou nevýhodou tohoto filmu. Ináč nieje dôvod si to nepozrieť. 80% ()

Harts

příjemná francouzská komedie, která pobaví. Blízkost americké romantické kategorii byla velká, nicméně s francouzským šarmem a jazykem nádherné a vtipné. Hříšný tanec rulezzz :-) ()

patroklos

Rok 2010 nabízí spoustu zajímavých kousků na plátnech kin a ani francouzská kinematografie nezůstala pozadu. Film (K)lamač srdcí má šťávu a pobaví... někoho možná i dojme stejně jako kdysi Hříšný tanec :-) ()

Biopler

Fešáčisko Romain Duris sa nás snaží svojou charizmou oklamať a brať celú pozornosť a celú váhu filmu na seba. A darí sa mu to dobre, to treba uznať. Tešil som sa na každú ďalšiu scénu, avšak scenár mohol byť aj lepší, prvkov komédie bolo akurát. Záver ma sklamal, nie som za každú cenu za happyend. Vyzdvihnem hudobnú stránku, ktorá ma, naopak, potešila. ()

kuces

Velmi povedená romantická komedie. Potěší všechny ženy a určitě neurází žádné chlapy, které by jejich drahé polovičky nutily se na to kouknout s nima. Každopádně doporučuju i chlapům. ()

jacko

dle zdejsich hodnoceni jsem cekal mnohem mnohem vic...ani jeden z hlavnich protagonistu me neoslovil - mezera mezi prednimi zuby ani hubenour s predkusem mi neprisli nijak pritazlivi...a to vecne nesmyslne nastavovani nez jsme se dobrali konce taky nechapu...fr komedie umeji byt nesrovnatelne lepsi...vlemi prumerne 3* ()

Jeand´Boa

I romantická komedie mě umí zaujmou, pakliže je uchopena s nápadem a inteligencí...francouzská kinematografie stále dokazuje, že ač se může zdát jakkoliv mrtvá, není tomu tak...minimálně nějaký ten záškub ještě zvládne...Velice příjemně vybraní představitelé a velice nápadité drobné zápletky v rámci té hlavní...opravdu zdařilá zábava... ()

pepa3rd

Marně se teď snažím přijít na to, proč právě tahle romantická komedie působí tak rozdílně oproti desítkám protějšků vznikajících v posledních letech, unavujících stále stejným obehraným scénářem bez nápadů, když ani tady vlastně není nic převratně nového. Napadá mě snad jediné. Naprosto dokonalá vyváženost a střídmost, kdy dokonce ani tradiční závěr, nevyhýbající se žádné romantické komedii, nevyznívá hloupě. Upřímně, utnout to o pár minut dříve, v místě, kde se to doslova nabízelo a vyhnout se tak tradičnímu klišé, by možná přineslo nějaké ty bodíky navíc, ale asi bych pak scénáristu přizabil :o). 80 % ()

LadyEsik

Tak tento film mě silně zklamal. Čekala jsem, co to není za super romantickou komedii, jak má vysoké hodnocení a všichni chválí... a - eh? Klišé za klišé, střídá to nějaká ta originální věc, ale nic moc. Takový příběh jsem viděla tisíckrát a nesmyslnější happyend snad nemohl být ... jo, dalo se na to dívat, ale ne, nelíbilo se mi to. I´m sorry. ()

cerbygerby

Tak tahle romantická komedie byla docela slušná... herecké obsazení mi přišlo docela zajímavé, takže jsem se dobře bavil. Očem film byl : Jak již název napovídá šlo o chlápka který (k)lamal srdce žen a když narazil na Vanessu Paradis nemohlo to dopadnout jinak než že se do ní zamiloval. Pro mě slušné 4* ()

kluzo

Vtipná komedie s neokoukaným scénářem. Polský instalatér je boží :-) Vanesu moc nemusím, ale tady mi nevadí. ()

anitae

Nápad dobrý, ale provedení rychle zapomenutelné, hlavní hrdinové malinko divní, hudba pěkná ... akorát jsem se moc nenasmála. Pěkné 3*. ()

tranquill

Nikterak originální, avšak příjemné se sympatickými představiteli. Pravděpodobně proto, že se jedná o evropský film, postrádá melodrama a sentiment a naštěstí i ve francouzských komediích často vídanou přehnanou ztřeštěnost. Vanessu Paradise jsem už dlouho neviděl a ta "sexy" mezera mezi předními zuby se jí snad stále zvětšuje :-)) ()

Jajar

Hodně klasická romantická komedie, ve které v podstatě nic neskřípe, ale zároveň ani nezaujme. Francouzské komedie existují rozhodně lepší a Hollywood už je dneska taky někde jinde. ()

S.Robie

Už od začátku jsem si říkal, že v té zápletce s holubicemi na poušti něco nehraje... Výbornej nápad, kterej mi celou dobu připomínat Hitche - chlap, co bere ženské jako klientky a dokáže s nimi milostně komunikovat a přitom zůstat sám citově nezúčastněný. Ikdyž jsem od chvíle, kdy mu zadali práci na dceři pana Tučňáka z Batmana, věděl, že to bude ta osudová, ve které se to zvrhne a prostě se do ní zamiluje... Nemáme přece takové filmy rádi? Kde to prostě můžeme tušit a celý film hltáme každou minutu a odpočítáváme do chvíle, kdy se sobě vrhnou do náručí? Výborně zpracovaný, parádní spád, hlavní hrdina si mě taky získal... Skvělých 90% ()

bararich8

Fajn komedie, možná až zbytečně rozvláčná, ale s několika dobrými nápady. Taková vhodná výplň, když nevíte coby a tohle se vám válí na disku, 3* ()