VOD (1)

Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Trailer 2

IQ Tiqe

Chcete slaďák? Pusťte si tenhle, protože má úroveň. Možná jsem jen kvůli Vanesse Paradis ztratil soudnost, ale fakt se mi to líbilo. Ostatně i komediální stránka filmu se nekrčí v koutku, začátek originálně vtipný, scéna v autě, kdy Vanessa zpívá George Michaela je moc vtipná a neuvěřitelně sexy, no a pak krátký rozhovor s Italem: "Už jsi ji přeřízl?" "Ještě ne". 70% ()

nash.

Milá a příjemně zábavná pohodovka s vysokou hladinou elegance, romantiky i humoru. Typicky francouzská a tak nějak ze života. Holka odmítne hodného, pohledného a bohatého prince, aby se mohla vrhnout do náruče prohlaného, zadluženého frajírka. Skvělou dvojkou je manželská dvojice tvořící Alexův tým. Ta filmu dodávala nejen švih, ale také humor. Bavila mě víc než poněkud fádní ústřední dvojice a občas jsem litoval, že film není o nich. Není to nic, co by člověk musel vidět podruhé, ale každopádně to byl velmi přijemně strávený večer. ()

Pink.Panther

Pokud si zkousnete a přesto si brčkem v pohodě vysajete kolu i s ledem, je to ryze praktická záležitost, sexy to není. I tak úsměv VP až tak moc nevadí, horší je, že film dost nudí, scénář je bez invence a konec je banální předvídatelná šablona. O to horší, že potenciál vyhnout se všem těm klišé tu byl. ()

misterz

Tak sa mi zdá, že čím je Vanessa Paradis staršia, tým to s ňou ide z kopca. Kde sú tie časy sexi krásky 90. rokov? Asi niekde v nenávratne. Chcelo to nejakú inú, viac romanticky pôvabnejšiu a krajšiu slečnu... Ide o klasický romantický príbeh o švárnom junákovi s netradičnou prácou a zakliatej princeznej, ktorý síce nenudil a miestami bol aj celkom zábavný, no zato bol plný hovadiniek a ku koncu aj trápneho klišé, ale tak trápneho, že som musel privierať oči. Keď začal chalan pred dievčinkou tancovať ten hriešny tanec, tak ma už skoro vykotilo. Ale nasmial som sa, aspoň. Vlastne celý film je trápnosť premenená na vtip, a z tohto pohľadu je to celkom zábava. 55/100 ()

Lukrecie

Jsou 3 typy žen: 1) ty, které jsou šťastné, 2) ty, které jsou nešťastné ale smíří se s tím a 3) ty, které jsou nešťastné ale nepřipustí si to, výborný a charismatický hlavní hrdina, příjemné obsazení😉 Bavilo mě to, film měl dynamiku a spád. Takhle jsem se už dlouho nepobavila.😁🥳👌4,5* zaokrouhluji na 5*. ()

• Natáčení probíhalo ve Francii, konkrétně v Monaku, na letištích Nice-Côte d'Azur a Cannes-Mandelieu nebo v hotelu Ventes Drouot v Paříži. Natáčelo se také ve městech La Turibe a Cap-Dail. (Terva)
  • Pianistku, která hraje ve filmu, si zahrála talentovaná pianistka Caroline Duris, sestra Romaina Durise. (Greg)
  • Scenárista Laurent Zeitoun dostal nápad na film na rodinné svatbě, kde si všiml, že jedna z jeho sestřenic chodí s chlapíkem, který se k ní nechová hezky. Řekl si, že by měl najmout herce, aby ty dva přiměl k rozchodu. (Coldrex)