poster

(K)lamač srdcí

 • Francie

  L'Arnacoeur

 • anglický

  Heartbreaker

 • Slovensko

  (K)Lamač sŕdc

 • Slovensko

  Zvodca na prenájom

 • Slovensko

  Lámač vzťahov

  (festivalový název)

Komedie / Romantický

Francie / Monako, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ****

  Upřímně řečeno, kdyby to nedávali v televizi, ani by mě nenapadlo na to koukat, protože jak má film něco společného s Francií, zásadně od toho dávám ruce pryč, obzvlášť, když je v hlavní roli Vanessa Paradise. O co, ale bylo větší moje překvapení, když uplynuli dvě hodiny, film skončil a já jsem byla překvapená jak rychle to uteklo a hlavně, že mě to bavilo. Vanessa Paradise se mi sice nelíbí, ani trochu, ale Romain Duris (hlavně svlečený do půl těla) mi to vynahradil a na konci ten tanec z Dirty Dancing, což sice není můj oblíbený film, ale tady se mi to líbilo. 4*(21.2.2012)

 • Payushka
  ****

  Ačkoli je (K)lamač srdcí sebezábavnější a není tuctovou romantickou komedií, pořád je ukotvený v neoriginálním schématu. Už od první scény tušíte, že se Alex seznámí s něčí přítelkyní, a právě ona bude ta jeho pravá. Jako tip na příjemný film na konec léta, ke kterému český distributor navíc vymyslel chytlavý překlad názvu, je ale výborný.(7.11.2010)

 • Rosana
  ****

  Pěkná, nenásilná komedie. Ačkoliv od začátku víme, co bude, baví nás, jak to bude. Herci mi nepřišli moc krásní, ale skutečně osobití a sympatičtí - navíc každá postava měla svůj život, svůj charakter a osobnost, že jsem jim to věřila a zamilovala si je. Oproti americkému mainstreemu to byl originální citlivý film a nápad s rozcházecí agenturou také výborný!(21.3.2011)

 • HoneyBunny
  ****

  Skvěle rozjeto, ale druhá polovina trochu ztrácí dech, protože se už víc hraje na romantickou strunu, kde už horko těžko vymyslíte něco nového. Ale Klamači srdcí i to odpustíte, protože má několik kultovních momentů (Durisův ksichtík, když se pokoučí rozbrečet, polský instalatér plus italský závodník a samozřejmě narážky na Hříšný tanec). Vrchol filmařiny to není, ale napočítejte mi na prstech skvělé romantické komedie vzniklé v posledních pěti letech. Klamač srdcí k nim určitě patří. A děkuju tvůrcům, že si na konci odpustili velké odhalení a uraženou hlavní hrdinku.(21.9.2010)

 • Terva
  ****

  CITÁT - V každém případě ho políbila........ Profesionální tým pro záchranu lidských srdcí v akci. Pomáhat nešťastným párům aby se prostě nevzaly je možná trochu podivná práce, ale je to práce. Jenže pokud začnete mísit profesionalitu s vlastní zamilovaností, začnou být problémy skoro neřešitelné. Naštěstí je to komedie a tak té brutality tam moc není. Okolo 41 minuty sledují Alex (Romain Duris) a Juliette (Vanessa Paradis) na dvd film Hříšný tanec, který je vlastně v tomto příběhu několikrát k vidění. V příběhu se mi vůbec nelíbila Sofie (Héléna Noguerra), působí hodně neurvala až humusácky a její parodie na nymfomanku je trapná. Je to o (k)lamu a o lži, ale pravdu má každý ve svém srdci a jen na jedinci, jak se s tím vypořádat. CITÁT - Budu improvizovat........ Příjemná, ke konci trochu přislazená komedie, která nikoho neurazí, ale možná už ji nikdy nebudete chtít vidět. Jdu si pustit Hříšný tanec.(28.8.2014)

 • - Producenti velmi stáli o to, aby komedie zakončila MFF KV 2010 s tím, že určitě dovezou Vanessu Paradis a možná i s manželem Johnny Deppem. Nakonec dovezli jen film. (Money_too)

 • - Pianistku, která hraje ve filmu, si zahrála talentovaná pianistka Caroline Duris, sestra Romaina Durise. (Greg)

 • - Okolo 41. minuty sledují Alex (Romain Duris) a Juliette (Vanessa Paradis) na dvd film Hříšný tanec (1987), který je v tomto snímku několikrát k vidění. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace