Reklama

Reklama

(K)lamač srdcí

  • Francie L'Arnacoeur (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (572)

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Good guys finish last. Další kolo francouzské hry "Kopni si do svého Angličana", tentokráte v surreálném prostředí Monaca. Tenhle evropský Hitch sází na charisma herců, mondénní aranžmá Monte Carla a především ztřeštěné gagy, které připomenou staromodní legraci z De Funesových filmů. Díky polskému instalatérovi, vidličce ve stehnu, nymfomanské kamarádce a dalším bizarním figurkám tak ani nevadí, že Klamač srdcí je po romantické stránce vykleštěnec. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Po delší době, romantická komedie, která překvapila. Především je to tím, že se zde objevil neotřelý nápad, který byl výborně zpracován a k tomu všemu ještě přispěli dobří herci. Už jsem myslela, že nepřijde romantická komedie, která by mě vyvedla z míry tím, že se stane něco jiného, než jsem předpokládala. ()

Reklama

Pink.Panther 

všechny recenze uživatele

Pokud si zkousnete a přesto si brčkem v pohodě vysajete kolu i s ledem, je to ryze praktická záležitost, sexy to není. I tak úsměv VP až tak moc nevadí, horší je, že film dost nudí, scénář je bez invence a konec je banální předvídatelná šablona. O to horší, že potenciál vyhnout se všem těm klišé tu byl. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Chvíľu po začiatku som získal dojem, že ak skončí film jedným z dvoch ponúkaných záverov, oba budú rovnako dementné. Nakoniec sa ukázalo, že záver bol možný len jeden a jeho klišovitosť je čisto stopercentná, až sa mi tomu nechcelo veriť. Duris navyše vyzerá ako blb a je nesympatický, tak dôležitú chémiu medzi ním a Deppovou ex som nezaznamenal ani pri ich súkromnom dirty dancing. Ani sa mi nechce rozoberať, ako a prečo pôsobí východzia zápletka tak nerealisticky. Po tej letiskovej kravine s Binoche a Renom ďaľšie francúzske romantické sklamanie. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Milá a příjemně zábavná pohodovka s vysokou hladinou elegance, romantiky i humoru. Typicky francouzská a tak nějak ze života. Holka odmítne hodného, pohledného a bohatého prince, aby se mohla vrhnout do náruče prohlaného, zadluženého frajírka. Skvělou dvojkou je manželská dvojice tvořící Alexův tým. Ta filmu dodávala nejen švih, ale také humor. Bavila mě víc než poněkud fádní ústřední dvojice a občas jsem litoval, že film není o nich. Není to nic, co by člověk musel vidět podruhé, ale každopádně to byl velmi přijemně strávený večer. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (5)

  • Pianistku, která hraje ve filmu, si zahrála talentovaná pianistka Caroline Duris, sestra Romaina Durise. (Greg)
  • Producenti velmi stáli o to, aby komedie zakončila MFF KV 2010 s tím, že určitě dovezou Vanessu Paradis a možná i s manželem Johnny Deppem. Nakonec dovezli jen film. (Money_too)
  • Natáčení probíhalo ve Francii, konkrétně v Monaku, na letištích Nice-Côte d'Azur a Cannes-Mandelieu nebo v hotelu Ventes Drouot v Paříži. Natáčelo se také ve městech La Turibe a Cap-Dail. (Terva)

Reklama

Reklama