Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Seznam videoklipů:
1. Burning Up
2. Lucky Star
3. Borderline
4. Like A Virgin
5. Material Girl
6. Crazy For You
7. Into The Groove
8. Live To Tell
9. Papa Don't Preach
10. True Blue
11. Open Your Heart
12. La Isla Bonita
13. Who's That Girl
14. Like A Prayer
15. Express Yourself
16. Cherish
17. Vogue
18. Justify My Love
19. Erotica
20. Deeper and Deeper
21. Rain
22. I'll Remember
23. Secret
24. Take A Bow
25. Bedtime Story
26. Human Nature
27. I Want You
28. You'll See
29. Frozen
30. Ray Of Light
31. The Power Of Good-Bye
32. Beautiful Stranger
33. American Pie
34. Music
35. Don't Tell Me
36. What It Feels Like For A Girl
37. Die Another Day
38. Hollywood
39. Love Profusion
40. Hung Up
41. Sorry
42. Get Together
43. Jump
44. 4 Minutes
45. Give It 2 Me
46. Miles Away
47. Celebration (Ravic)

(více)

Recenze (12)

kingik 

všechny recenze uživatele

Líbilo se, ale kdo Madonnu nemusí, bude asi trpět. Písniček je tentokrát až přehnaně moc. Na každém jejím klipu je však vidět maximální nasazení a originalita. ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Pětku dávám jen skrz výkony předešlé. Očekával jsem jiné verze skladeb, než jsou ty známé. Takže pro mě zklamání, že šlo jen o jednu předělávku, a zbytek přece je už známý. Takže jsem se těšil na nové verze těch známých písní, ale kdepak... ()

moviesfan 

všechny recenze uživatele

První dvd se mi líbí více. Je to tím, že tuhle éru mám radši než tu současnou. Přesto i druhé dvd je velmi kvalitní, klipy neztrácejí na kvalitě. Pár výjimek by se našlo, ale čert je vem. Musím dát plný počet hvězd. Pro mě 9/10. ()

cinemag 

všechny recenze uživatele

ZAJÍMAVOST 1: videoklipy, které na kolekci chybí: HOLIDAY, EVERYBODY, DRESS YOU UP, GAMBLER, OH FATHER, DEAR JESSIE, FEVER, BAD GIRL, BYE BYE BABY, THIS USED TO BE MY PLAYGROUND, DONT CRY FOR ME ARGENTINA, YOU MUST LOVE ME, DROWNED WORLD/SUBSTITUTE FOR LOVE, NOTHING REALLY MATTERS, AMERICAN LIFE, GET STUPID. Většina z nich vyšla na starších kolekcích. Videoklipy, které doposud nevyšly jsou: Holiday, Everybody, Dress You Up, Gambler, Dear Jessie, Bye Bye Baby, This Used To Be My Playground, Don't Cry for Me Argentina, You Must Love Me, American Life a Get Stupid. Včetně nových Give All Your Love a Girl Gone Wild. ZAJÍMAVOST 2: Madonna za svou třicetiletou kariéru natočila cca 65 videoklipů, což představuje zhruba tři celovečerní filmy ()

nevermore 

všechny recenze uživatele

Madonna je legenda. O tom žádná. Ale co se klipů týče, tak vrcholem pro mě jsou klipy mary Lambertové: Like a Prayer, La Isla Bonita; potom Justify my Love a hlavně You'll see a Frozen. Jinak u jjeich neepických klipů se mi často rozutečou myšlenky 85% ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Oslava Madonny, světově oceňované popové královny, která to umí na parketu rozjet hlavně kvůli svému show, kterou jí připravuje armáda lidí. ()

Amilet 

všechny recenze uživatele

DVD "Celebration" je pro fanoušky povinnost a pro ty ostatní je tou nejlepší kompilací Madonniných videoklipů, které lze na trhu dostat. Parádní výběr nebo spíš souhrn všech zpěvaččíných klipů. Chybí pouze "This Used To Be My Playground", "Drowned World/Substitute For Love", "Nothing Really Matters", "Bad Girl" a animovaný klip "Dear Jessie". Na DVD podle očekávání chybí i klip "American Life", který je občas možno vidět na některé hudební stanici, ale jen v jeho "zcenzurované" podobě. Hlavně kvůli tomuto videu se Madonniny písně potýkají s problémy v amerických rádiích. Tamní DJs je od roku 2003 odmítají hrát. Této kompilaci to ale na kvalitě neubírá a krom hitů Like a Virgin, Music a Hung Up jsou tu i dnes už klasické a stylové klipy: Vogue, Bedtime Story, Human Nature, Frozen a Ray Of Light. Je pozoruhodné jak se Madonna vyvíjela nejen po hudební stránce, ale i po té vzhledové. Z poloruzcuchané dračice, přes platinovou blondýnu a smyslnou černovlásku až ke zlatavým kudrlinám.Jediné co mi na celém DVD trošku vadí je poměr stran 4:3, ale ořezávt vršek a spodek do 16:9 by byla blbost. Takže za mě maximální spokojenost. 95% v rámci žánru. ()

viviak 

všechny recenze uživatele

Nj. Madonna a jej hudobne videoklipy. Kto ich nevidel, možu mu v dnešej dobre prist divne. Ja som mal to štastie a ako mladý chalanisko som si na nich celkom fičal. Vela krat ovela lepsie, ako tie blbosti, čo sa dnes točia. ()

jprmusic 

všechny recenze uživatele

Vyčerpávající pravděpodobně chronologicky sestavený výběr klipů Madonny je sice dokladem její kreativity a profesionality, ale také dokladem toho, že co se týká zpěvu, patří Madonna do průměru. Z mého pohledu je zajímavější první DVD. Klipy jako Like Virgin, Papa Don´t Preach, La Isla Bonita a především True Blue lemovaly moje studentská léta, takže jsem k nim trochu nostalgicky nekritický. Druhá dekáda Madonniny kariéry už mě moc nebaví, výjimku tvoří klipy Vogue, Justify My Love a především Frozen - to je výborně udělaná skladba. Klipy jako American Pie nebo Hung Up, ve kterém Madonna poskakuje ve svých padesáti letech ve cvičebním ůboru, vzbuzují už spíš úsměv než uznání. Tím neříkám, že to není dobrá písnička, ale trochu soudnosti by neškodilo ani Madonně. ()

lapatata 

všechny recenze uživatele

Důkaz toho, jak závratně dolů směřuje úroveň videoklipů královny popu. Zatímco kdysi byl každý klip propracován do detailu a zaplacen obrovským balíkem peněz, dnes se pořádné video natočí pouze k prvnímu singlu z alba a poté se to vyloženě odflákne. Škoda. Každopádně převážnou většinu obsahu této kompilace tvoří ty výborné klipy, které bezesporu inspirovaly a dodnes inspirují další generace popových zpěvaček. Ty se ale Madonně vyrovnají jen stěží. ()

Reklama

Reklama