Steve Austin je muž beze jména, muž bez paměti, muž který nemá co ztratit. Ocitá se v roli lovné zvěře, kterou pronásleduje FBI a Ruská mafie. Okolnosti ho však donutí i přes ztracenou paměť k odvetným krokům. Může být pronásledován až na konec světa, může být mučen od úsvitu do soumraku, nikomu se ale nepodaří tajemného cizince zlomit. S každou ranou, co padne, s každou kulkou nebo zradou, se mu vybaví střípek z jeho hrůzné minulosti. Lovci, jež ho připravili o práci, o rodinu a v neposlední řadě o identitu, se můžou spolehnout na jeho vytrvalost v konečné odvetě. Postupem času se skládanka střípků minulosti téměř naplňuje do kompletních obrázků a náš cizinec je pevně rozhodnut vzít si zpět, co mu patří. (L3G1ON4R)

sedm.1

Agent bez jména je fakt slaboučký filmík, kde bych ale tentokrát hodil kompletně celou vinu na režisérův hrb, neboť jeho filmařský um nestojí skutečně vůbec za nic. Samozřejmě ani cokoliv jiného zde není nějak na vyšší úrovni, ale jsem přesvědčen, že ve všem má prsty zmiňovaný ňouma jménem Lieberman. Zápletka béčková a nevýrazná, ale vůbec nemusela být až tak nudná. O to se postaral až hlavní tvůrce, který ubral kde měl přidat, přidal kde neměl dělat vůbec nic a vymýšlel, kde se dalo, jen ty nápady nestály za nic, viz kamerové ,,vychytávky", strašný. Tím vším se pak samozřejmě svezlo do splašek tempo, napětí a bohužel i akční scény, které sice měli předpoklad být minimálně díky Austinovi alespoň průměrné, ale opět vinou tvůrčí neschopnosti a rádobynetuctovosti vypadali spíš jako srandovní skotačení tuny masa. Herci to samé. Nikdo z nich nikdy nebude sice nic víc, než béčkovým tajtrlíkem, ale stejně byli vesměs alespoň sympatičtí a pro své postavy typologicky správně vybraní, ale co je nutil Lieberman předvádět, na to radši rychle zapomenout. Steve Austin by měl zkrátka buď rychle vyměnit agenta a zamyslet se nad sebou co točí a jestli má především vůbec cenu tyhle kousky točit. Neboť ze všech součastných i časů minulých akčních hrdinů je jednoznačně tím nej... cokoliv ve špatném slova smyslu. ()

bruceman7

Kamera nepříjemně chaotická a roztěkaná, dialogy děsné a dabing taky hrozný. Steve Austin by se měl držet radši svého kopyta (wrestlingu), protože je to prototyp neherce. Na klad snad některé krvavé detaily (ustřelená noha, mexikánské mučení). Jinak amatéřina. 3,5/10 ()

AdamesWWE

[5/10] Ja som od tohto filmu veľa neočakával, snád každému normálnemu fanúšikovi je jasné, že sa nedočká výborného akčného filmu. Moje očakávania boli splnené, to čom očakával, to som aj uvidel - Priemerný bečkový akčný thriller, dokonca veľmi dobrýv dej ktorý mohol zabezpečiť tomuto filmu veľmi dobrú kvalitku. Akcie je vo filme dosť, súboje jeden na jedného sa mi najviac páčili, prestreliek tu je minimum, veľmi dobre spracovaná bola akcia na vrakovisku. Ked už prišla na scénu naháňačka, myslel som si že konečne nejaké osvieženie osvieženie. Kdeže, tých X kamier ktorými bola táto potenciálne dobrá naháňačka natočená to celé zhodilo na totálne podpriemernú úroveň. Nepáčilo sa mi ani prostredie filmu, áno áno, lacný rozpočet, ale toto? Takáto výprava? Toto je jediné čo ma vo filme nejak extra sklamalo, pretože som od filmu, ako som spomínal, veľa neočakával. Čo sa postáv týka, obsadenie je podľa mňa dosť dobré, ako vždy tvrdý Austin a do vedľajších úloh dobre padol aj Adam Beach ktorý ma mimochodom veľmi rutijnú smrť. Ešte by som podotkol dosť dobré flashbacky do minulosti, ktoré sa mi páčili. Film mal u mňa trošičku väčšie šance, ale tieto šance skazila výprava filmu, inak to bolo pozeraťeľné, film ako celok funguje, raz som si ho pozrel no z Austinových filmov ma bavil spolu s filmom Knockout bavil najmenej. ()

rublik05 odpad!

Od úvodní scény až po konec jedna velká filmařská pornografie. Takhle ne, takhle se to fakt nedělá. Kameramany postavit ke zdi, režiséra zavřít a scénáristovi uřezat ruce, ať už nic podobného nevznikne. Naprosto lituju Austina, že v něčem takovém musel hrát. Kokotina non plus ultra. A to jsem fanoušek béčkových akčních filmů. 0/10. ()

Nix odpad!

Ty kráso ta kamera, to je něco na mne. Dyť tam vůbec nejde nic vidět, to je jak kdyby schválně při akci s tím někdo házel a dělal, že bojuje on nebo nevím. Tohle je fakt přestřel. Pokud si nechcete přivodit nějaký zalchvat tak to fakt nedoporučuju. Stone Cold má fakt mnohem lepší kousky. ()

zipacna

Nebylo to zase tak strašné, ale o jednu mojí hvězdičku film připravil zbytečně protáhlý konec přeplněný zbytečně dlouhými flashbacky. Sice jsem se z nich dozvěděl co se vlastně hlavní postavě stalo, ale jak říkám, byli až moc dlouhé, což začalo po chvíli vadit a nudit. Jinde v komentářích zmiňovaný začátek filmu mě vystrašil, to je pravda, protože kamera tam byla strašná, ale to byly jen asi dvě minuty. Spíše než o akci tady šlo o kriminální film, kde se člověk se ztracenou pamětí snaží najít sebe a snaží najít krtka v FBI. ()

L3G1ON4R

Okoukaný nápad, no dejme tomu. Osazentsvo, no dejme tomu. Provedení, proboha zprovoďte to ze světa. Nějak se téhle hoře svalů z WWE nechce a nechce dostávat do našlápnutějších rolí. Poslední film měl aspoň venkovskou úroveň, tohle je lehčí odnož z jiného století. A není tomu tak dlouho co poměrně slušně zařázil v Zabij nebo budeš zabit! či ve vedlejší roličce s komediantem A. Sandlerem z Trestné lavice. Snad se k Stevovi dostanou lepší filmové nabídky... ()

otilrak odpad!

Tomu se snad ani nedá říkat film, natož akční! Možná tak parodie. Po několika minutách jsem musel vypnout a smazat. Koukat na Austina jak prchá před několika zabijáky a ti ho z několika metrů netrefí samopaly se opravdu nedá. Tento film si nezaslouží hvězdičku ani za snahu. ()

emik

Nechápu jak nějaký negramot může dát tomuto filmu hodnocení odpad! Tenhle film si zaslouží uznání hlavně za příběh a za výkony herců ! Určitě stojí zato se podívat, já dávám 65% ()