Brotherhood

Adam (Trevor Morgan) se chce stát novým členem spolku Sigma Zeta Chi (vysokoškolského bratrství). A tak musí se skupinou zelenáčů projít zkouškou, která spočívá v přepadení benzinky. Všechno jde podle plánu, až do chvíle, kdy jeho přátelé zastaví u špatné benzinky. (Geralt z Rivie)

Charlie84

Dokonalý závěr. A to, co předcházelo, taky nebylo uplně zlé. Kucí měly té smůly možná víc, než by bylo, nebýt scénáristy, nutné, ale postavili se k tomu jako správní chlapy z kapa-zeta-chii nebo jak, vážnost s jakou jméno bratrstva pronášeli, mi kouzlila úsměv během celého filmu...nicméně, na poli 76 minut to neztrácí dech ani na chvíli, nevěřil bych, že jde natočit parádní akční teenage film se všeho všudy jedním výstřelem. Ano, akční teenage film. Jakkoli absurdně to zní, když s nadhledem sobě vlastním přejdu scénu se "sesterstvem", což už bylo fakt přes míru, nemám co vytknout. ()

patushik

Na Brotherhood jsem narazil uplnou náhodou, pro mě uplně neznámý film a asi nejen pro mě, když koukám kolikrát byl film hodnocen. Je to škoda, protože se jedná o skvělé drama o tom, jak se může kvůli jedné malé chybě posrat úplně všechno. Mělo to spád, hodinka a čtvrt je nabitá, herci hrajou, nenudil jsem se ani chvilku. Příjemné překvapení, 80% ()

BLabaKAn

Tohle nemůže nudit, ani náhodou!!!Žádnej úvod, prostě už to šlape hned od první minuty a vás to vyloženě nutí koukat a čekat co se bude dít a že se toho kua nebude dít zrovna málo. Film, který vás nepustí až do samého konce...zvraty, drama, pousmání...toho všeho se dočkáte! ()

Marcos

Byla by to americky "obyčejná" noc v životě jednoho bratrstva. Spousta alkoholu,krásných roztleskávaček a zkouška zelenáčů,kdyby se neposralo všechno co mohlo. Stačila jedna malá chyba a nic už nebude jako dřív. Přichází rychlý spád vyhrocených událostí ve svižném tempu plného adrenalinu a v tom je možná můj problém.Úplné zklamání to nebylo,ale stejně,tak mě to neoslnilo. Asi jsem z takových filmů už vyrostl a navíc jediné bratrstvo,které uznávám je bratrstvo kočičí pracky. ()

Ferenzo

Brotherhood je velice pozoruhodný thriller, protože ze začátku se tváří jako sra*ka s puberťákama. Pak se napětí a drama začne stupňovat a když jde film do finále a já se začal nudit, přijde záběr na zaparkovaná auta za domem a mě se nad hlavou objevuje žárovka a v hodnocení se objevuje o jednu hvězdičku navíc za perfektní a ironický konec. Kdyby byla lepší kamera a hudba, bylo to na 5*. 80%. ()

Mugs

Parádní jízda, který neubírá plyn ani na konci. Říkal jsem si, že 76 minut je docela málo, ale filmu to jenom prospělo. Nezbyl čas na chození okolo horký kaše. Když se to sere tak pořádně! Zdá se, že už nemůže být hůř, ale za 10minut se topí ještě ve větších hovnech. Chybičky na logice vyrovnávají herecké výkony. ()

XXXXXXXX

Celou dobu jsem přemýšlel, kdo je tu ta největší kurva. Byl to prodavač v obchodu Mike, zelenáč Trevor nebo snad SZCH? Záleží pouze na vás, jaký si uděláte po shlédnutí názor... ()

a0001

Perfektný film. Nemám nič čo by som mu vytkol, môžem iba pochváliť. Nenudil som sa ani sekundu. Veľmi kvalitných 76 minút. ()

gutino

Brutálne adrenalínové drama od začiatku až do konca. Myslím ,že prekvapenie 2010.Celý film som dokonale prežíval a nevadila mi ani krátka minutáž. Dávam mu 85% velmi slušných. ()

Dextwer

Američani jsou ujetí na všelijaké bratrstva, sekty a podobné věci. Sektování na základě těchto bratrstev je zvláštní realitou. Američané asi mají pocit, že někam za každou cenu musí patřit, možná i díky rozdílným kořenům. Každopádně tento film nemá špatnou myšlenku, jen mi nesedl a některé situace jsou dost vyhrocené a těžko odhadovat, jestli by k nim došlo i v běžném životě. Hodnocení: 45 % ()

Xstan

Zajímavý scénář plný napětí a zvratu. Z filmu od kterého sem nic neočekával se vyklubalo docela povedeny dílko ()

wallax

Absolútne premakaná, napätím natlačená akcia ktorá plne využíva svoju príjemnú stopáž. Film, ktorý divákovi dokonale podá životnú skúsenosť - keď sa nevinná sranda zmení na životný horor v okamihu. Aj nevinné srandičky sa v jedninom momente dokážu tak strašne pokafrať...uff...vskutku výborný snímok ktorý u mňa spadá do kategórie "nečakané prekvapenie" a možno aj mal svoje chybičky, tak dej filmu a stupňovanie napätia mi ich ľahko zamaskovali. Vrelo doporučujem ak máte cca 70 minút času. ()

ShortyIC

Takýto rýchly adrenalínový začiatok filmu som fakt dávno nevidel, nebola snáď chvíľka. ktorá by ma nudila. Veľkým plusom je aj krátka dĺžka filmu, čiže žiadne naťahovanie ale rovno sa ide k veci. Zaujímavý príbeh, ktorý ukazuje ako sa zo sračiek viete dostať ešte do väčších sračiek. Film plný napätia a samozrejme vynikajúce výkony sympatických hercov. Lepší film na nudný večer som si snáď ani nemohol želať :) ()

DonBraso

Tak tohle byla hodně povedená underground jízda.Hned od začátku do konce se jede na plnej plyn,čímž mu dopomáhá až seriálová stopáž,který tomuhle snímku neskutečně sedí a všechno navíc už by bylo moc.Skvělá jednohubka,kdy to má neustále svojí tvář,kde se vlastně pořád na někoho řve,každej je v hajzlu a vůbec netušíte jak tohle může dopadnout s pár zvratama,která tahle noc nabídla,kdy s klukoviny se stane boj s časem. ()