The Traveler

• Kanada The Traveler (více)

Detektiv Black před časem tragicky přišel o svou malou dcerku, která se stala obětí únosu. O několik měsíců později se na policejní stanici, kde Black slouží, objeví neznámý muž, který tvrdí, že se chce přiznat k několika vraždám. Policistům se nedaří zjistit jeho totožnost, ale záhadný cizinec v nich vzbuzuje podivný pocit nejistoty a strachu. Jako by jej odněkud znali. Když se na stanici začnou dít podivné věci a cizinec začne pomalu odkrývat své tajemství, dovtípí se policisté s hrůzou toho, že cizinec má nejspíš spojitost s událostmi před několika měsíci, kdy ve snaze najít detektivovu dceru vzali zákon do svých rukou… (Šakalík)

Solverino

Nápad na 5 hvězdiček, režisérsky sprasenej na pouhé 2 hvězdy! Hnus velebnosti! Val Kilmer taky sprasenej čím dál tím víc! Velebnosti, vždyť on nám ten Batman jednou praskne! :( ()

tremors

Další lehce nadprůměrný horror, který se prakticky po celou dobu odehrává na policejní stanici, kam si přijde jeden neznámý cizinec vyřídit účty s místními policajty. ()

bulawaio

Tak toto je opravdová škoda. Skvělý nástup nám zadával na pořádnou dávku atmosféry, ale čím více se dozvídáme, tím všechno upadá a upadá...V konečném součtu to nemůže ani zachránit skvěle zahraný záporák. Osobně doporučuju film po hodině vypnout a zachovat si alespoň tak tak kladnou představu. Ach jo. (poslední půlhodinka se nese ve snaze o pořádnou gore řežbu s nabouchanou hudbou a megapřekvapivou pointou). ()

ZAUME

rádoby strašidelný a záhadný frajírek v podání Val Kilmera přijde na policejní stanici zjednat takzvaný vyšší zákon.. hloupost a příběh by se spíš hodil do nějaké z epizod Věřte Nevěřte. Samozřejmě, že hodnocení by znělo FICTION ! ()

AndysekAndys

Val Kilmer už má dávno odzvoněno, a na to jak ho nesnáším, tady i přes to, že už má svoje léta za sebou, je opuchlý jako po včelím žihadle a starý jak Metuzalem, zahrál to naprostě nepřekonatelně. I když jsem příběh vytušila už po dvacáté minutě, tohle byl pro mě zážitek. A ta hudba do toho, krásně načasovaná, skvěle vybraná a i když mě trochu zklamal konec, žádnému novějšímu filmu jsem v poslední době nebyla tak nakloněná dát 5* jako tady tomuto ať si říká kdo chce, co chce. ()

johnnie78

Začátek trochu skřípe, ale pak se to rozjede v solidní mysteriózní horor s řádně dusnou atmosférou. Konec je sice z méně vydařených, ale nevím, jak by se z toho dalo líp vybruslit. Policajti jsou, až na blondýnu, parta nesympatických idiotů, a tak mi vůbec nebylo líto, jak je ten "duch" kosí jednoho za druhým. ()

mannheim odpad!

Akékoľvek iné hodnotenie, ako totálny hnoj by sa mi zdalo prílš mäkké. Ak nie je potencionálny divák zároveň narkoman, tento film bude považovať za nočnú moru.Val Kilmer, na čo si sa to človeče prepožičal. ()

miamiamia

strašně trapná vyvražďovačka, která se vyžívá v nechutných záběrech plných latexu a červené barvy. Val Kilmer to skutečně nezachraňuje. ()

Lumpicek1979

Výborný nadpřirozený horor z prostředí policejní stanice, k tomu venku velmi špatné počasí, výborná atmosféra a skvělý Val Kilmer, který po delší dobře předvedl úctihodný výkon a rozhodně mu tato role sedla. Depresivní atmosféra trvá celý film a policajti si později začínají uvědomovat, že nebudou mít šanci. Až někoho uslyším, že se mi chce z něčeho přiznat, radši si dám klapky do uší. ()

peproch

Pan Nikdo se přihlásí na policii, že je vrah. Jak líčí svá přiznání, jednotliví policisté z oddělení umírají děsivým a brutálním způsobem. Až zůstane Black s patrně duchem umučeného tuláka, který snad unesl a zabil Blackovu dcerunku, sám. Dcerunka se zjeví, poradí taťkovi jak se zloducha zbavit – oslovit jej jménem, a je hepáč. Sedm mrtvých je jen drobná daň, stejně to byli jen zmetci v uniformách. Takže je to pro mě úplně hloupý, pro mě nelogický, chápu, že je to výstraha pro policajty, aby nebyli brutální, i když se jim osobně stalo neštěstí, vzkaz, že nikdo není pan Nikdo, takže jako film na policejní školení - dobrý. ()