Díky přílivu nelegálních zbraní otřásá Detroitem rostoucí kriminalita a brutální přestřelka ve striptýzovém klubu v centru města je tou poslední kapkou. Policie spolu se speciálním útvarem ATF zahajuje válku nelegálnímu obchodu se zbraněmi na všech frontách. Jde po krku Richovi (50 Cent), který nemilosrdně likviduje svou konkurenci. Ve stejnou dobu je z vězení propuštěn bývalý překupník Angel (V. Kilmer), jehož první kroky vedou přímo za Richem. Opatří si zbraň a přidá se k jeho bandě. Rich je na vrcholu své „kariéry“ a díky krásné Gabrielle (A. L. McCord) má šanci dostat se z ulice k mezinárodnímu obchodu se zbraněmi. Netuší však, že má v týmu informátora. (oficiální text distributora)

Ace.A.T.L. odpad!

Když jsem viděl komentáře a hodnocení ostatních, nechtělo se mi tenhle film ani stahovat. Nakonec jsem to udělal(čistě z objektivního pohledu) a je to vážně kravina. Nevím, proč se někdo zahazuje natáčet takovýhle filmy. 50 Cent působí strašně uměle, Val Kilmer mohl před natáčením drobet zapracovat na postavě a celý film je jen slátanina machrování, nesmyslnýho "kmoterství" a celkem nepochopitelnýho respektu. Tohle je film pro obdivovatele 50 Centa, jako pána všeho a kontrolóra všech, protože je to přece king. Nechápu smysl natočení tohohle filmu. ()

carAnthony

Všetkých vyjebancov vyjebať von! Rasisti posratý! Ten film je nahovno ale prečo verbal si sereš do huby a sereš sa do ich hudby ty mentál reatardovaný. O tej hudbe nevieš ani ko*ot. Keby všetci tí mainstreamový poperi mali takú lyrics počúvam rádio od rána do večera. Idež niekoho urážať prostredníctvom CSFD!!! Úbohé! A tý niggas v ghettách museli byť kedysi lebo sa nemohli ani ukázať na verejnosti ti magor. Keď bol ešte pár rokov dozadu černoch vodič autobusu bol pre nich hrdina asi taký ako pošahaný Quaid pre teba. A k tým rýmom - mal by si iné, keby si musel uživiť rodinu dealovaním cracku, ha? Možno by ťa strčili do lochu a taký ako ty by ťa začali nazývať neger. Potom by ťa zavolali do filmu a ty ako pán by si tam šiel zatiaľ čo taký ako ty by zas museli pi*ovať. V odpornej štvrti plnej tých negrov, by si ty nikdy nič nedokázal ty majsterko. Takýmto sa hovorí Hater - Hejter - Neznášač. Pretože neznášaš filmy kde tí "černoušci" kývu rukami a rýmujú nadávajú a sú sebavedomí..... Serú oni na teba! Si niečo o tom preštuduj a potom tu príď na CSFD písať aký si kráľ že môžeš s chuti zanadávať na týchto Béčkových filmoch. ()

Arcisit

Obtloustlý Kilmer oblečený jako vandrák, černoušek bubu s namalovanýma očima a trapnýma čočkama si hrají na největší drsňáky na světě.Tak to jsou ve zkratce pocity z tohohle ubohýho filmu. Když to neuvidíte o nic jste nepřišli.Jediná hvězda za to koťátko co tam hraje a její erotickou scénu. ()

blekekeke

Příběh by šel. Sice je to ostřílené téma, ale gansterky kvůli tomu nevymřou. Největší kaňka byla ve finální přestřelce, kdy to vypadalo, jako když si děti hrají na vojáky ... ()

zekon

Jakmile začalo negerské tuc tuc už jsem šahal po ovladači, naštěstí přišel Val Kilmer a ten coby tlustý zanedbaný kriminálník mě dostal a vydržel jsem teda dokonce. Bohužel průměr a nic než průměr aspoň že krátký. ()

joklik12

Toto ako nech sa na mna nikto nehneva ale toto vyzeralo ako keby dostali rozpocet 50 centou pretoze sceny stali za hovno dej no ako tak a koniec uplne za prt a za hovno ako ak ma niekto rad 50 centa ani to nepozerajte nestoji to za strateny cas pri telke dakujem dofilmovania ()

Mark1983

Tyhle typy filmů se podle mého názoru točí zcela zbytečně, když jsou během jednoho dne po skouknutí v zapomenutí. ()

pikovyeso

1. vůbec ale vůbec se mi nelíbilo prostředí filmu a jakási divná zimní barevnost. 2. bohužel 50 cent není herec a v tomto filmu měl zahrát buldoka z ulice co stoupá na vrchol, ale je na něm v postojích a gestech poznat, že už se nějakou dobu pohybuje úplně někde jinde, prostě mu z očí zmizela ta "naštvanost na svět" 3. filmový rozpočet asi nebyla žádná pecka takže až 50.centa, dnes béčkového kilmra a remara, byly obsazeni špatní a přehrávající viz detektiv v kloboučku a i postavy byť jen v 1 záběru , tak na nich bylo vidět že je to jen komparz a laciní herci kteří se jen snaží dívat do kamery a naporosto sexy AnnaLynne McCord byla jeiné velké kráásné plus filmu ()

floppy4

Mal som pocit, ze 50 Cent si dal na zakazku spravil film svojho oblubeneho zanru podla katalogu a sam si v nom pre potesenie zahral. Co tam robil ten tlsty Val Kilmer? Vsak sa tam vobec nehodil, posobilo to akoby tam potrebovali niekoho znameho aby to neposobilo jak uplny shit. A uz ked hovorim o "shit", tak pomaly nic ine som z tych dialogov nepocul, miestami som mal dojem ze pozeram intra k misiam na Grand Theft Auto, a to nielen co sa tyka dialogov ale aj celeho slabeho scenara. Holt ked chcel Fifty gangstersku madafaka strielacku mohol do toho vrazit viac penazi nech sa to aspon tvari pompeznejsie a hollywoodskejsie, nie ako lacny nizkorozpoctak, bez hocicoho co by malo aspon trochu nabeh na to aby to zaujalo. Hrozne slabe, hviezdicku davam za to, ze to bolo kratke a nemusel som dlho trpiet. ()

JARDAHONDA

Curtis Jackson (50 Cent) je raper, nikoliv herec, to se znatelně podepisuje na celkovém zpracování krimi snímku, kde dominovalo pouze pár přestřelek. Jinak chatrný děj - nic moc nezachránil. ** ()

maker1

Šlo to... Sice Fifty asi Oscara nedostane, ale jeho filmy nejsou špatný. Je to plný madafaků, fakrů a bičis, ale.. co jinýho čekat od Fiftyho. A Val Kilmer... moc se do toho nehodil... ()