Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

castor

Matná sonda do „problematiky“ domácího násilí, která ničím nepřekvapí, ale ani ničím nezklame, pokud tedy s ohledem na tvůrce a hlavní představitele nebudete očekávat filmové zázraky. Na několik desítek minut si možná získá váš zájem, ale postupným odhalováním dalšího a dalšího klišé bez snahy o hlubší prokreslení čehokoliv se převrátí ve změť další zbytečnosti. Výsledek nespraví ani Jennifer Lopez, o jejíž osobu zájem v posledních letech viditelně klesá!! ()

blackrain

Tak tady nemám,co vytknout. Plný počet si zaslouží. Fandím slabým, kteří se rozhodnou někomu postavit. Žena se postaví svému nenáviděnému manželovi, který ji týrá. Jennifer Lopez musela v příběhu zmobilizovat všechny své síly, aby se toho bídáka zbavila. Škoda, že ve skutečném životě je takových to žen velmi málo. Radši si nechají ubližovat, tak by to být ale nemělo. Nemají DOST odvahy se svým mužům postavit nebo se někomu svěřit. Manželé by neměli týrat své ženy a už vůbec ne děti. To je prostě hnus. Mě se Jennifer Lopez líbila. Držela jsem jí palce. ()

Hexa odpad!

Abych dokázala vystihnout naivitu hl. hrdinky a vůbec celého filmu, dovolím si popsat část děje. Mladá žena s malou dcerou utíká do neznáma, nemůže platit kreditkama a nemá ani floka (ačkoliv jí byly peníze a ubytování nabízeni od známých). Najde tedy svého otce, kterého v životě neviděla a o jeho existnci věděla jen z úst své mrtvé matky. Shodou okolností je její otec bohatý, velmi bohatý. Jde za ním, řekne mu "jsem tvoje dcera, toto je tvoje vnučka. Potřebuju peníze". Její naštvaný obličej poté, co je odmítnuta vystihuje celý film. Bleh. ()

imf

Šetři mě J.Lo, tohle se fakt nedá vydržet ;) Važně míněný thriller o domácím násilí překlopený do akčního filmu podle pravidel "hrozba-trénink-pomsta", který vyčpěl už v sedmdesátých letech... Za Krav-Magu (bojové umění) v tomhle filmu bych nedal ani zlámaný pětník, stejně jako za přeslazenou J.Lo, která už skutečně neví co roupama točit. Od téhle hrůzy upalujte nadsvětelnou rychlostí... ()

Ryuuhei

Typická thrillerovka, kde převládá neustálý pocit napětí. A to já mám rád. Sice docházelo mnohdy k nelogickému vývoji děje (proč kupovat barák v maloměstě a neschovat se v anonymitě velkoměsta). Jinak co se mi líbilo, že hrdinka byla bojovnice a nenechala nikdy osud na náhodě. Tedy, její plán typu co kdyby a neustálá připravenost z ní dělala výjimku podobných filmů. 60% ()

• Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)
  • Natáčelo se od 21. března do června 2001. Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)

Časové pásmo bylo změněno