Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Lumpos

Poměrně vydařené drama. Jennifer svou roli zvládnla, jak jen dokázala. Ve filmu se mi ale nelíbí několik nelogičností, které vás napadnou, aniž se musíte hluboce zamýšlet, co byste dělali vy sami. Člověk ve stresu nemyslí asi na hodně věcí,ale na některé by si přeci jen dal pozor. Myslím že solidní trojka odpovídá tomu, že jsem se u fulmi nenudila a atmosféra se povedla. ()

LaciLC

Jennifer Lopez v hlavnej úlohe v thrilleri. Nemohol som sa ubrániť smiechu, ale film som si aj tak pozrel. A nakoniec som aj z časti zmenil názor. Na každom kroku tu síce číha klišé, takže o originálnosti vôbec netreba hovoriť, takisto o hercoch, ale to je asi tak všetko. Naopak vôbec som sa nenudil a film je natočený natoľko pútavo a občas je aj napínavý, že si podľa mňa tie slabšie *** zaslúži. ()

castor

Matná sonda do „problematiky“ domácího násilí, která ničím nepřekvapí, ale ani ničím nezklame, pokud tedy s ohledem na tvůrce a hlavní představitele nebudete očekávat filmové zázraky. Na několik desítek minut si možná získá váš zájem, ale postupným odhalováním dalšího a dalšího klišé bez snahy o hlubší prokreslení čehokoliv se převrátí ve změť další zbytečnosti. Výsledek nespraví ani Jennifer Lopez, o jejíž osobu zájem v posledních letech viditelně klesá!! ()

K.I.N.G.

Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost. ()

blahblah12

Nechápu,proč neodešla hned,když se dozvěděla,že jí podvádí...To vážně musela čekat,až to zajde tak daleko a bude muset utíkat? Samozřejmě..o čem by potom byl celý film? Jinak se mi zdálo,že uměla boxovat celkem dobře,což pochybuju,že by se za měsíc naučila...A že by přemohla chlapa? to se mi zdá taky divný..Jinak mě to celkem bavilo.. ()

• Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)
  • Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)