Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Hennes

Celkem slibný začátek se překulil do hloupého thrilleru, kde se zjeví všuměl a akční hrdina, který se vyklube z obyčejné servírky. Týraná a bitá manželka opouští svého bohatého manžela a s malou dcerkou rozjede velkou akci útěku a změny identity. Je to velice fádní a prostě mě tenhle thriller vůbec nechytil. ()

Radiq

Hajzl mlátí a terorizuje svoju ženu a děcko. Tak jo, je to hajzl a Jeniffer si to nezaslouží. Ale dá se věřit tomu, že bude tak drsná a vymyslí si takovou promyšlenou odplatu? Nevim. Jako člověk jí drží palce, ale taky má takovej pocit, že je docela blbá, že nešla hned na cajty. Sice mě to docela bavilo, ale žádnej velkej zážitek to není. Myslim, že nejvíc se to bude libit ženskejm, obzvlášť těm týranejm... Ale mě stačilo jednou a dost. ()

Slarque

Začátek byl zcela nezajímavý romantický odpad. Pak přišla střední část, která se zmítala mezi romantickým dojákem a akčním thrillerem tak blbě, že se snažila dojímat i při automobilové honičce. Při závěrečném souboji už jsem fandil manželovi, i když mi bylo jasné, že nemá šanci. Feministická agitka pro začátečnice, které budete mít opravdu brzy dost. ()

Jazzzz

Poměrně nizká hodnocení mne nastěstí neodradilo od shlédnutí tohoto filmu. Je pravda, že moje očekávání se zdaleka nenaplnila. Ale i přesto jsem se u filmu nenudil. Začátek mne velmi potěšil rychlým spádem. Dokence možná až moc rychlým. Po poměrně rychlé gradaci totiž následuje poměrně dlouhá nudná pasáž ve které za zmínku stojí pouze opravdu zarážející nelogické chování číšnice Slim. Po této nudné pasáži se film změní v něco co jsem vůbec nečekal. Bližším popisem by se muj komentář mohl stát off topicem, tudíž se nebudu více rozepisovat. Ale co musím dodat je, že ke konci filmu jsem se hodně pobavil a nečekaně si připomenul moje oblíbené filmy o Rockym... ()

choze

"FUNGUJE TO?" "NA TO VSAĎTE ŽIVOT." "VSADÍM." Nic jsem nečekal (to víte, film s Jennifer Lopez) a tak jsem byl příjemně překvapen. Z Jennifeřina násilnického manžela, respektive jeho pohůnků šel docela strach, vzdor klišovitosti to bylo místy i napínavé a potěšil mě výskyt mého oblíbence z pohotovosti Noaha Wyle v záporné roli. Finále je sice hrozná kravina, ale zábavná. Nenáročné spotřební drámo na některý z večerů pracovního týdne. ()

• Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)
  • Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)
  • Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)