poster

Bezva chlap

 • Norsko

  En ganske snill mann

 • slovenský

  Správny chlap

 • anglický

  Somewhat Gentle Man, A

Komedie / Drama / Krimi

Norsko, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arbiter
  ****

  Severské komedie s happy endem.. To je jak když pošlete Maňase z Izerovy policejní akademie natrhat kočičky.(17.9.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Pohodového chlapa nazvu pohodovým sociálním dramátkem, které se příjemně balancujíc na hranici černé komedie soustředí na téma začleňování trestanců zpět do společnosti. V hlavní roli válí tradičně skvělý, jako vždy minimalistický, tentokrát ocopánkovaný Skarsgard. Cílovkou je spíše starší generace, ale já jsem bavil i tak nadprůměrně, a to hlavně díky celkovému optimistickému vyznění. Spokojenost. 70%(8.3.2015)

 • JFL
  ****

  Norská komedie osciluje mezi ryze geniálními motivy (veškeré sekvence s hrdinovou bytnou a dalšími ženami), průhledně schematickými gagy a naprosto nezajímavou kriminální linií.(18.5.2011)

 • WANDRWALL
  *

  Bezva chlapů je stále nedostatek. Ale tenhle chlap, v tomhle filmě pro mě bezva není.(1.4.2011)

 • Anderton
  ****

  Je to trochu náhoda a trochu zámer, že som v jednom dni videl dva škandinávske filmy o podsvetí. A Správny chlap nad Dílerom víťazí. Stellan je proste pán herec svetového formátu a nebojí sa na plátne ukázať aj svoje prirodzenie (z profilu). Spočiatku v podstate čistá komercia, avšak časom začal film naberať ten správny myšlienkový tvar a do konca nebolo jasné, ako to skončí a či je vôbec možné film uspokojivo ukončiť. Sčasti áno, niektoré veci si máme asi domyslieť, ale ja by som asi vzťahovú rovinu medzi Ulrikom a jeho ženami ukončil doslovnejšie. Rozklad klasickej rodiny v spoločnosti je aj bude ešte dlho obľúbenou témou ambicióznejší rejžov a ako vidíme dá sa to aplikovať aj v subžánri gangsterskej komédie.(24.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace