poster

Děsivé prozření (TV film)

 • Kanada

  Do You Know Me?

 • Slovensko

  Desivé precitnutie

Thriller / Krimi

Kanada / USA, 2009, 86 min

 • Tommassi3
  *

  "Potřebuju vědět, co se tenkrát stalo !! " Jak tahle typicky slaboduchá televizní javorovina zajímavě začíná, protože prvních dvacet minut se hodně povedlo, zejména ta myšlenka s mlékem se mi moc líbila, tak se bohužel s každou další minutou stává něčím naprosto nekoukatelným, naivním, stupidně překombinovaným až zavrženíhodným.. Takhle zprasit zajímavé zpočátku rozvinuté téma prostě tvůrcům v čele s tragickou céčkovou režisérkou Penelope Buitenhuis odpustit nedokážu !! Kdyby Děsivé prozření trvalo ještě o deset patnáct minut déle, zřejmě bych se s hodnocením dostal ještě níž, a tak nakonec bylo právě sledování téhle hlouposti pro mě děsivým prozřením, díky čemuž se vlastně český název filmu stal i paralelou mého naprostého znechucení !!(16.5.2013)

 • topi80
  **

  Hodně slibný začátek, který naznačil, že půjde o něco velkého. Konspirace, špionáž, nebezpečí, tajemno, napětí... Mělo to všechny předpklady, aby se to rozvinulo do hodně slibného příběhu. SPOJLER. A nakonec to vyústí v plytkou pomstu zmateného bratříčka... Dal bych za tu první půlku klidně tři, ale takhle od poloviny ten film totálně zničit, to už je vrchol diletanstství.(13.1.2019)

 • Dstar
  ***

  Sic velice průměrné herecké výkony,ale příběh byl tak zapleten,že člověku to nedovolí vypnout,neb ho bude zajímat,kdo je ten vrah....zahradník to není no:) Kvalita a hodnota filmu někde mezi Béčkem a Áčkem... ps:Dobrovolně bez mučení se přiznávám,že jsem film dokoukal převážně kuli pro mne sexy herečce coby hlavní postava:)(11.7.2018)

 • J.Cobra
  *

  Přepínal jsem televizi a zrovna jsem se trefil do místa, kde hlavní hrdinka zjišťuje, že asi nebude "svoje". Naštěstí... nebo spíše naneštěstí, to bylo na začátku filmu. Tato myšlenka mě velice zaujala a tak jsem se rozhodl kouknout na celý film. Ale už mě nic dalšího nezaujalo. Jediné co na filmu stojí za něco, je onen námět. Zpracování i herecké výkony stojí za nic, stejně jako zbytek filmu. Mnoho chyb, nejasností, nelogičností a primitivností...(10.3.2011)

 • tomasso19
  ***

  Dnes som si na markíze pozrel tento film. Spočiatku som ho mal pustený len ako také zátišie, no časom ma zaujal a dopozeral som ho. Nie ani preto, že by bol taký skvelý, ale predstava že jedného dňa sa dozviem, že moji rodičia nie sú v skutočnosti moji rodičia je v tomto prípade dosť desivá. Mám rád filmy, kde skoro až do konca neviem kto je v skutočnosti dobrý a kto zlý a v tomto smere ma tento film uspokojil. Dávam mu 55%...(11.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace