Raylan Givens se patnáct let poté, co opustil Kentucky, dostane díky náhodnému setkání do Detroitu. (Disney+)

DonBraso

Když vezmu tu perličku, že se vrací Raylan, tak je jasný, že Boyda nahradí jenom nefiktivní jmenovec Boyd Holbrook:) Tohle jestli někdo z tvůrců zamýšlel, tak poklona. Ty začátky po hodně letech, kdy si už říkáte konečně to máme za sebou, přesto je tam pořád něco k tomu, že peníze je moc a tak natočíme to znova. No v tomhle měřítku vlastně proč ne. Je to dlouho a Raylanova etuda v roli, kterou proslavila Timothy Olyphanta střihnutá opět jen trochu jinde dává naději stále. Já jsem spíš jmenoval herce, ale casting už se mě prostě líbil z dalšího hlediska a to je Adelaide Clemens, kterou jsem miloval v seriál Rectify. Nezbývá než doufat, že tohle povede někam dál a FX z toho nezačne rotovat na další x sezón. Jsou tam postavy, který už hned v druhém díle my nic neříkají a celkově se bojím, že tohle stáhne do hlubin tento seriál nadobro, asi jako Raylanova dcera(ano je to jeho pravá jak tu píše kolega)kterou bych už fakt vyhodil z placu, protože je fakt hrozná a zbytečně brzdí seriál jako takový. Ale možná se právě dočkám oněch mušek, které odlítnout a já se zase začnu bavit jako kdysi. 70% ()

warrenur

Osem rokov od poslednej serie a stale je to ten isty zovialny a tazko "cool-ovy" Raylan. Novy zaporak je ako cez kopirak z juho-korejskej kinematografie. A ze to trvalo, okopirovat ich druh "villain-a". Maju ich tam uz dobrych 30 rokov a sice: naruseny, zbrkly psychopat s nadpriemernou inteligenciou a samozrejme musi byt "sexy" heh. Tato divoka karta ma byt zrejme tahakom celej serie. Zrejme si ju pozriem, ale uz teraz je to citatelne...snad aspon "sudna" linia bude zaujimava. Pozn.: Timothyho dceru v seriali hra jeho skutocna 20rocna dcera, Vivian. Mna potesila pritomnost Marin Ireland, ktora bola vynikajuca v Homeland-e a hrava aj v tychto krimi-thrilleroch. Tusim som ju videl i v nedavnom Boogeyman-ovi. Otvarak je chaby priemer. Snad to nebude len dalsia genericka Justified seria. ()