Kozí příběh se sýrem

• USA Goat Story 2
všechny plakáty

Nápaditá pohádka plná fantazie ze sýrového pohádkového království, v níž nechybí humor, s množstvím dětem známých pohádkových postav jako je např. Čertovská babička, vodník a Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Volné pokračování úspěšného animovaného filmu Kozí příběh ve 3D animaci ze středověkého prostředí staré Prahy. (Česká televize)

Nathana

Chtěla jsem dát míň, ale protože mým dětem se to opravdu líbilo a podotýkám, že mladší dceři jsou čerstvé 4 roky a za celou dobu se nezeptala, kdy už bude konec, naopak si to celkem užívala, tak za ně dávám hvězdičky 3. Za mě lepší než první díl, tedy co se dějové linky týče a jako nejlepší z celého filmu hodnotím Bystrozrakého a jeho suché hlášky typu "..jak já to vidím...". Ten mě docela bavil. Bez dětí bychom na to do kina ale nechodili, nemít je tam, skončím na jedné hvězdě, maximálně na dvou, a to jen za snahu tvořit animák, byť ne moc dobrý. ()

Meluhovna

Řemeslně naprosto výborné, herecky zrovna tak. Slušná pohádka pro děti i dospělé. Po čtení recenzí některých semílačů hov*n tady jsem málem s dětma nešel. Klaplo to a cool biják. Jak tu někdo psal, pro nás dospělé je cool dlouhý, široký a bystrozraký a pro děti zbytek. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Pro uživatele mdouglas: Když už sem dáváš poštu ty jelimane, tak to dávej aspoň celé.--------------------------------------------- -------------- Meluhovna - 27. 10. Co to meleš za hovna ve tvém tupém komentáři k pohádce o Koze ??? Tam se mají psát recenze filmů, které jsi viděl a ne které jsi neviděl. Ach jo, další přemoudřelá haterská socka ... --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mdouglas - 27. 10. Tak zaprvé se vyjadřuj slušně. Za druhé, nehodnotím děj, už vůbec ne body. Film jsem neviděl celý, proto hodnotím technické zpracování, které je prostě špatné a v podstatě se neliší od naprosto tragické první části. A samozřejmě má snad každý nárok na svůj názor. Taky si vyprošuju nazývání mě sockou. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Meluhovna - 28. 10. Socka, která hodnotí něco co neviděla. Jestli chceš, abych ti to řekl do očí tak stačí říct. Rád vyhovím. Někdo, kdo píše sračky podle traileru a evidentně sám nenatočil ani hovno, je pro mě socka. Tragické jsi tu akorát ty sám vole. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------ mdouglas - 28.10. Argumentace tím, jestli někdo něco natočil, nebo ne je hodně hloupá. Taková totiž nikdy nemůže fungovat. Zkuste se nad tím chvíli zamyslet a možná vám to dojde. Kdo říká, že jsem viděl jen trailer? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ---------------------------------------------- Meluhovna - 29.10. Jasně jsi do komentu napsal, že jsi viděl pouze trailer a teď budeš lhát? ...ale už jsi to asi opravil.... nemá cenu dál diskutovat, jsi pro mě looser už tou sračkou co jsi mlel do komentářů. Jen protože můžeš, tak to stále neznamená, že si to můžeš dovolit. Koho zajímá, že se to nelíbí nějakýmu nýmandovi? se nedivím, že když je republika plná takových myslitelů jako jsi ty, že to stojí za hovno. Argumentace natočením filmu hloupá určitě není, možná jsi hloupý ty když to nechápeš? Až něco natočíš animátore, tak mel. Zatím si ani neumíš představit jak je to složité tady v tom bordelstánu něco pro lidi udělat a pak ti ještě nějaké socky hážou klacky pod nohy a kritizují věci, kterým evidentně nerozumí. To že umíš psát ještě neznamená, že máš vlastní názor. () (méně) (více)

vilicek77

Tak já si myslím, že pokud by tu někdo chtěl seriózně hodnotit, měl by se opravdu zeptat svých dětí....naše tříletá neteř seděla v kině jak přibitá, rovněž 8letá dcera byla spokojená....mám radši nekomplikované pohádky, pokud na ně koukají malé děti. A ať si klidně všichni ťukají na čelo - já osobně jsem se mnohem víc bavila u jedničky, právě proto, že nebyla pro děti, ale naše holky prostě byly spokojené a o to nám šlo...body nedám, dala bych tři, ale holky by daly 5. ()

Fordy21

Pro mne oproti jedničce velký posun v animaci a technickém zpracování obecně, ale jinak jsem poměrně zklamaný. Humor je opravdu až příliš infantilní, navzdory tvrzení tvůrců, kteří se nechali slyšet, že je ve filmu spoustu vtipů pro dospělé. Já se jich nedočkal, a jestli tím myslí hlášky typu "připadám si jako hrdobec", tak je to skutečná slabota. Nicméně hodnotím to jako dospělý, malým dětem se film určitě bude líbit. Ale musím i něco pochválit - hlavně opravdu povedené písničky, nápadité postavy a také jsem si všiml (nevím jestli správně) odkazu na Star Wars - laserové oči Bystrozrakého a Kobyl jako Palpatine... Ode mě tedy tři hvězdičky - škoda že tu nehodnotí děti, bylo by to určitě lepší. ()

Mike_Zet

Tohle musí být ve 3D naprosté peklo !!! Proč vůbec vznikají takové masakry ?!? To přece není fér vůči normálním lidem. Ten vizuál je tak odpudivý, že by bylo možná lepší si pořídi CD jen se zvukem a se svou vlastní představivostí. Taky jsem to neviděl (a nikdy neuvidím) a jen komentuju vizuál a celkovou problematiku a okolní reakce. ()

Alpha69 odpad!

Už od názvu jsem moc nečekala ale film předčil má nejhorší očekávání. První díl měl aspoň ty staré pověsti, tady jsou jen prsa, zadky a chlápek co baští smradlavej sejra. Na tohle bych svoje děti v životě nevzala. ()

groower777

No nie je to až také katastrofálne,ako sa tu o tom píše v komentároch,mojim deťom sa to pačilo ešte viac ako jednotka a aj po vyzuálnej stránke je to rozdiel ....,u mňa *** celkom zaslúžene. ()

Emil69

Pro mě ztracený čas, který by se dal využít na něco produktivnějšího... je to asi ten dabing, když to porovnám třeba se Shrekama a Na vlásku či jnými animovanými filmy, tak je to prostě nějak nepřirozeně zpracovaný, je to celé takové divné...jako kdyby to splácali žáčci 8B na základní škole v hodinách informatiky..Ta jedna hvězda je za hudební doprovod a snahu českých filmařů..A tentokrát to není jen můj názor, ale celé rodiny. Dcera koukala pod stůl a žena si místo toho hrála se psem, takže jsme to dokoukali nebo spíše nechali dojet do konce, víceméně z patriotismu k českému filmu...velká škoda ()

Bednobuch odpad!

Už dlouho jsem neviděl větší blbost a to jsem slušnej. On už první Kozí příběh stál za prd, ale byl tak aspoň slušný příběh a trochu příběhy ze staré Prahy. Ale tuten film se naprosto čechům nepovedl. Za celý film jsem se nezasmál, příběh nulový, písničky nucené a nepovedené. Nevím, jak by se to líbilo dětem, ale mě jako dospělému se to nelíbilo za mák. ()

hajner odpad!

Odporné postavičky a nechutná grafika. Pre deti absolútne nevhodné, môj malý okamžite kričí nech to vipnem keď som sa mu to snažil pustiť. Otrasné grcajúce a rôzne iné nechutné scény, to do rozprávky nepatrí. A čo za sexuálny put sa má ukojiť tými nadmernými prsiami a obrovskými zadkami na tých postavičkách? ()

JARDAHONDA

Pokračování nejúspěšnějšího českého animovaného filmu. Kozí příběh se sýrem volně navazuje na první český 3D animovaný film "Kozí příběh - pověsti staré Prahy," který se stal nejúspěšnějším českým animovaným filmem vůbec. Tento veselý příběh bych nehodnotil propadákem, jak jiní uživatelé. Myslím si, že snímek se poměrně povedl, animace zdařilá, malinkou výtku bych měl jen k dunivým audio momentům a hlasitým songům. Film shlédlo téměř 350 000 diváků, byl přeložen do řady jazyků a získal uznání na několika mezinárodních festivalech a cenu kritiků Kristián. ()

fibur84

Na dvojku kozího příběhu jsem se těšil, protože Pověsti staré Prahy se mi vážně moc líbily. Ani tímto snímkem jsem nebyl vůbec zklamán. Mě se prostě tyto české animáky s grafikou, která vypadá jako ze starších dob, líbí. Jsem rád, že je na tomto filmu cítit, že je český, a to myslím v pozitivní rovině. Myslím, že se jedná o nenáročný film pro celou rodinu, který neurazí. ()

Plembiss

Zabil jsem tím čas, který jsem potřeboval zabít, a nijak mě to neuráželo a nenas... Víc ale vážně dát nemůžu. Taky by mě zajímalo, kdy přestanou tvůrci takových filmů do nich za každou cenu strkat ta hloupá hudební vystoupení, jejichž jedinou kvalitou je to, že se rýmují. ()

m.a.t.a.

Tu jednu hvězdu jen za patriotismus. Jinak by to bylo odpad a to hlavně za kvalitu grafiky a animace, která nedosahuje kvalit některých her, natož pak animovaných filmů. 35 mil. není mnoho, ale na naše poměry je to dost na takový snímek. Hlavně cena lidí tady je jiná než za mořem. ()

JaninaM

První díl se mi nelíbil vůbec, dvojka už alespoň měla hlavu a patu. Tato pohádka je především určená pro hodně malé diváky. Hlavní postavičky Honzík a Zuzanka jsou velmi roztomilí a jejich rodiče mě tam spíše dost rušili. Pár lehkých vtípků jsem našla, ale žádné pořádné hlášky ne, takže je to opravdu jen pro malé dětičky. Naopak dabing a pár jednoduchých písniček se mi velmi líbilo.Hudba byla skvělá a text velmi jednoduchý a zapamatovatelný. Pokud máte doma malá škvrňata a potřebujete je na 85 minut zabavit, je toto skvělá volba. Já se nudila a čekala ,až to skončí. ()

Hansolo35 odpad!

Zacinam mit pocit, ze stejne jako u CK recenzi hotelu i tady nekdo pise nadsene recenze na objednavku. Videl vubec to same? Je mimozemstan? Co na to Jan Tleskac? Jednicka byla naprosta katastrofa. Presto si na prebalu DVD s dalsim "nepribehem" kozy prectu, ze slo o naprosty hit s mnoha mezinarodnimi ocenenimi. Snad radsi tu lobotomii. Dvojka kopiruje nechutnou osklivost postav a prostredi, trapnou hospodskou "vtipnost" a podivnou interakci postav. Autor by si mel vyzkouset kouknout na film s detmi. Male neporozumi narazkam a vetsi se unudi k smrti. Vydrzel jsem koukat jen s nejvetsim sebezaprenim. Docela se divim, ze se nekteri z hercu propujcili dabovat takovou hovadinu. Holt slozenky se neptaji. ()

dave006 odpad!

Jedna z nejhorších animovaných pohádek co jsem viděl. Upřímně jsem to ani nedokoukal, protože zpracování animace, které je podle někoho umělecké, mi přijde prostě nekoukatelné. Další věc jsou extrémně trapné rádoby vtipy, kterým se nezasměje dospělí, ale bohužel ani to dítě...Vzkazuji upřímnou lítost rodičům jejichž děti to baví... ()