Marcus a jeho mladší sestra Audrey se stali v dětství svědky brutální vraždy svých rodičů. Dívka je adoptována knězem, Marcus zůstává v sirotčinci, kde je mučen a sexuálně zneužíván. Všechny děsivé události, které zažil v dětství se odrážejí na jeho psychice a způsobí, že se Marcus změní v brutální bestii, která touží po pomstě. (LIVINGDEAD)

bourec odpad!

Je smutný,že to neni první film tohodle Matta.Protože zase sem měl co do činění s parádní kokotinou.Všichni co se angažovali v týhle píčovině si zřejmě rozdělili dolar,a zjistili ,že na scénáristu nezbylo.Tak jdi do prdele ,nepotřebujem tě.Herci hrajou vážně špičkově.První asi budoucí hvězda stříbrnýho plátna bude ten polda,co vcházel do domu,kde zabili rodiče těch dětí.Tvářil se jak debil.Proč lezeš před kameru,když umíš hovno?Další budoucí stár bude ta hlavní hrdinka,asi Diane Foster,ta řve jako prase.A řve i když už se nic neděje,možná na ten drát,aby povolil.Atmosféru to nemá,bát se nebudete,rozšlapaná hlava vypadala jak z italskejch hororů 80´let.Ještě pár takovejchhle filmů,a asi taky něco zprasim.Tohle fakt nemůže bejt moc složitý.0%. ()

Rodriguez

Děj jednoduchý, zabiják na baterky, hektolitry krve a hromada mrtvých těl a končetin. To vše nabídne "The Orphan Klller" bez špetky napětí a emocí. Prázdná schránka, které je škoda... 15% ()

pankreminek

Vraha jsem opravdu žral, no ale zbytek to je teda síla. Ta uřvaná píča v hlavní roli mě srala neuvěřitelnym způsobem a když to vypadalo, že jí ten sirotčí vrah rozkřápne palici sekyrou ono hovno kurva drát místo toho ho zastřelí z ničehož nic obživlej policajt. O příběhu nelze ani mluvit a atmosféra byla udupána debilním metalem, kterej v hororech nemá co dělat (sám metal občas poslouchám mimochodem, takže to opravdu není tím, že bych byl proti němu zaujatej). Na druhou stranu mordy byly úžasný a pan popravčí, jak jsem již zmínil, taky, ovšem celkově pro mě velký zklamání. ()

Nivenx

Tak další z velké řady slasherů. Klasika zabiják v masce jde a kosí vše co mu přijde do cesty, i když je pravda, že zde velice slušně a na gore se opravdu vyřádili, ale to je asi vše co tenhle film může divákovi nabídnout. Jinak opravdu jednoduchý a ničím nepřekvapující děj bez scénáře! Jelikož ten nahradil nekončící řev. Tak kdo chce shlédnou jednoduchou vyvražd'ovačku bez něčeho nad čím by musel přemýšlet tak hurá do toho. Na jedno skouknutí to tak akorát stačí a díky krátké stopáži to vcelku nenudí. 35% ()

ecceHOMMO

Gýč. Neoriginálna spleť hororových klišé s otrasne otrasnou amatérskou kamerou, strihom a pozliepaným scenárom. Hodnotenie na Csfd je u tohoto snímku nadnesené a neskonale lichotivé (50%) .....zaslúži si to nanajvyš 30-35%. ()

uiu

Ze začátku jsem chtěla dát tři hvězdičky, protože mi to přišlo jako pěkná pocta hororům z 90. let. Ta béčkovost a nezávislost z toho číší, triky jsou jak v nějakém Braindead, prostě příjemná vyvražďovačka, na kterých jsem vyrůstala. Jenže jak děj postupuje, stává se z toho jen týrání hlavní hrdinky (jejíž obnažená prsa zná divák ze všech úhlů). Postavy by si zasloužili hloubější psychologický profil, protože látka je to dobrá. Celkové vyznění - nic moc. ()

zolo23 odpad!

Jednoznačne najhorší film aký som kedy videl! Nie v tomto žánri, ale vôbec. Práve po skončení tejto debility som sa rozhodol, že je načase urobiť si vlastný rebríček najhorších filmov všetkých čias. Mrzí ma len fakt, že som fánúšik hororového žánru a The Orphan Killer zatiaľ jasne vedie. Ďalšie miesta zatiaľ nemám obsadené a dúfam, že takúto sračku už dlho neuvidím a môj rebríček tak bude obsadzovaný strašne pomalým tempom... ()

jefff

Orphan Killer je ten typ hororu, který nelze soudit dle děje nebo hutné strašidlené atmosféry, o tom prostě není podstata těchto brutálních násilných hororů. A v mantinelech, které tento žánr nabízí, má Orphan Killer pozici skvělou. Gore scény jsou opravdu brutální, jak už jsem dlouho neviděl. Celý film je hodně syrový, drsný, depresivní. Žádní namaskovaní frajírci ani pláže, párty a bůhví co ještě bývá v amerických hororech jako klišé. Orphan Killer nabídl co nabídnout měl. Podobnost z Helloweenem především Roba Zombieho je evidentní. ()

Forsberg11

Toto je skutočne len na relax pred, alebo po náročnom dni. Dej je veľmi jednoduchý a dá sa pri ňom pekne oddýchnuť. Šialený maskovaný psychopat s elegantnou košeľou a kravatou behá po chodbách katolíckej školy a masakruje všetko, čo mu príde pod ruku, pričom sa dočkáme miestami aj fakt slušného gore. Všetko dopĺňa skvelá hudba, ktorá sa mi do takéhoto filmu maximálne hodí. Logiku, či originalitu nevidel tento snímok ani z lietadla, ale mne to vôbec neprekážalo. Bavil som sa vynikajúco a to je hlavné. Od začínajúceho Farnswortha by som v budúcnosti privítal poriadne exploitation, keďže ako sa zdá, chlapec na to gule má... 60 %! ()

sedm.1

Orphan Killer je typ řezničiny, která přímo sama svým zpracováním nabízí nejpravděpodobnější scénář vzniku, a to z tzv. fanouškovského nadšení. Takže mizerný rozpočet, ještě mizernější herci a nejmizernější scénář. Ovšem na druhou stranu, a to pro mě osobně tu daleko důležitější, i naprostou tvůrčí svobodu, nekompromisnost, syrovost, drsnost a neučesanost. Zkrátka např. styl filmů Carver, Továrna oživlých mrtvol (Sweatshop), nebo Laid to Rest. Ty všechny a právě i Orphan Killer spojuje vše vyjmenované a já mám tyto téměř až amatérské počiny velmi rád. Ovšem i u těchto filmů záleží samozřejmě na tvůrčím umu a zde Matt Farnsworth moc nezabodoval. Že jde o maníka, s hodně zvráceným vkusem, o tom vůbec nepolemizuji. Co se týče brutálností, násilí, efektního vyvražďování, prostě té krvavější stránky snímku, zde Orphan Killer nenudí, naopak má šťávu, je toho nadmíru dost a celkově se prostě jedná o nadprůměrnou řezničinu. Ale jeho ostatní filmařské kvality jsou naprosto příšerné. Zápletka tupá, výběr a sympatie herců mizerné, do očí bijících kiksů nespočet, no a najednou vyjde najevo, že krom ultradrsného zabijáka a jeho brutálního představení nezbylo z filmu vůbec nic jiného, co by stálo označit za alespoň minimální klad. Tedy ještě metalový hudební doprovod hodně lahodil mému oušku, ale i to zabíralo jen při Markusově řádění. Takže ve finále nemohu Orphan Killer označit za víc než průměrný horor, kde nemalým a kvalitním gore orgiím nelítostně kontruje opravdu hodně špatné zpracování všeho ostatního. ()

ondrula

Zařadil bych Orphan Killera mezi nejpokleslejší příslušníky žánru. Absence příběhu, hereckých výkonů, režie atd. Jde tu jen o prvoplánovité zobrazování explicitního násilí s touhou šokovat (a i to je z filmařského hlediska celkem fušeřina). Co si taky myslet o filmu, kde týpek rube do lidí a do toho hraje tvrdej metal? ()

Ronaldo79

Zabiják s maskou, to je věc, která mě v hororech snad nedokáže zklamat, ale za podmínky, že drží hubu a nevysílá do světa moudra. Vražd požehnaně, zpracování gore kvalitní a zabiják s maskou působivý, ale jakmile začne mluvit jeho zlá aura zmizí a celkově to podráží snímku kolena. Dá se to ovšem přežít, co se nedá, je výběr muziky, která to celý ještě více degraduje a má největší zásluhu v absenci atmosféry. 4/10* ()

dawe787

Během měsíce a celého letošního roku se jedná o druhý film, který jsem prostě odmítl dokoukat vedle Posledního vymítání ďábla. Když pominu zvláštní metalový soundtrack, tak mi to celé přišlo, jako by parta ochotníků nakoupili kartony kečupů, umělé nože v Dračíkovi a z moduritu a štětin ze smetáčků uplácali podobizny svých hlav, které se tam budou řezat jedna za druhou. Pro mě děsně amatersky zpracované a celkově velkým zklamáním. Připomínalo mi to ty odpolední horory, které kdysi vysílala OK 3(starší ročníky jistě tuto tv stanici pamatují) každou neděli a vykompenzovali to jedním Rambem za měsíc s jedním dabingem. U mě jedna hvězda za snahu. ()

GOREGASM

Na hranici amatérismu balancující torture slasher, ve kterém se explicitním kucháním věru nešetří, což je v rámci žánru naprosto v pořádku. Co už ovšem v pořádku není, je absolutní absence míry ze strany tvůrců, kteří diváka, a nebojím se použít naprosto adekvátní termín, terorizují tím, že ho nechají pět minut v kuse sledovat trpící a nepříjemně skučící dívčinu, která se snaží vyvlíknout svá spoutaná zápěstí ze zajetí utaženého ostnatého drátu. Což společně s přiznáním, že scénář o délce jednoho odstavce neherci ani nemuseli číst, dává jednoznačný tvar konečnému hodnocení. Za těch pár špatně natočených, ale nebojácně volených goreů dám usmolenou dvacku. 20% ()

mourinho

Sadistická killovačka natočená s fanouškovským nadšením bez větších ambicí, s řadou technických nedostatků a viditelně omezeným rozpočtem, přesto se tvůrcům podařilo přenést na diváka poměrně značnou nálož nepříjemných pocitů a proměnit snímek v docela efektivní gore karneval. Víc z toho s prostředky, které měl Matt Farnsworth k dispozici už asi ani vytřískat nešlo. Za zmínku stojí hvězdně obsazený soundtrack, na kterém můžeme slyšet např. Walls Of Jericho, First Blood, Deception Of The Ghost a řadu dalších kapel extrémní metalové scény. Zkrátka filmový underground se vším všudy a žhavý tip pro pořadatele hudebního festivalu Brutal Assault a jejich Horror Cinema House! ()

Hapretor odpad!

Amatéřina. Zmatené, nejasné, nudné. Oceňuju jen pokus o filmovou tvorbu. S velkejma prachama to jde vždy líp. Pro mě však nekoukatelné. Á propo hudba je děsná. Ta se do žánru horor vůbec nehodila. Strašný přehmat. ()

fililipekk

Orphan killer si s ničím moc hlavu neláme, ale svůj účel splní vcelku dobře. Je zde evidentní podobnost s Halloweenem, nebo mi to alespoň tak přijde. Masky na zabijákách jsou supr a zrovna tahle se mi moc líbila, Marcusovy intenzivní masakry každého kdo se myhl kolem byly taky dobrý, ale to ostatní už moc nefungovalo a ten metal mi tam zrovna taky moc nesed, spíš vůbec. Prostě za tři. ()