Farmaceutická firma Newgen Industriers je v blízké budoucnosti prosperující firma, která vyrábí drogu RAK - 295. Ta má účinek větší odolnosti organismu. Bohužel testy, které se prováděly na tisícovkách lidí, dopadly špatně. Až na jednu osobu, Anely Mills. (LIVINGDEAD)

Trash odpad!

Debilní a neoriginální scénář bych ještě možná překousl a film dodíval, ale tady mě až moc štval ten amatérský zombie-kompars a telenovelová atmosféra. Zas jednou plakát zajímavější než film. ()

Illy

Mám zombie/nakažený moc rád a i filmy o nich hodnotím většinou kladně. Ovšem parkour zombie a totální vymaštěnost scénáře sráží jinak dobře obsazený snímek pod průměr.A nejde o námět, s tím se počítá, ale o chování hlavních hrdinů. Vypadalo to jako sraz finalistů Mistrovství vesnických idiotů. Škoda. ()

LudeCZek

Miluji zombie filmy!;-) Skvěle propracovaný začátek vzniku viru, který ve spoustě ostatních podobných hororů chybí. Kladný hrdina, který je vlastně záporák... jen mi chybělo víc rozsekaných zombíků a odstřelování ze střechy. Lepší 3* ()

cskomando

Řekněme si narovinu až na ty stupidní části, kdy nastane trapná chvilka ticha-ó bože, je pokousanej změna plánu on nikam nemůže semnou, musím zachránit svět sama bez něho, totálně nesympatické herečky (dvě z vedlejších postav), chvilkové šarvátky kdy Anely dostává každou chvíli krámy (hysterčí) a neví jestli má věřit zachráncovi nebo ne. Ten film ztrácí úplně život...každou další minutu jsem nevěděl jestli to má působit na diváka jako zpackanej doják či co ?! Jediné co se nepokazilo jsou naspeedovaní zombie za to dávám hvězdu* ()

Teardown

Samozřejmě jako celek stokráte viděné klišé, navíc nezvládající drajv slavnějších předchůdců, od kterých obšlehává co mu dech stačí, ale na koukatelný průměr si více méně sáhne. Nakažení čiperně skáčou jako Spiderman ve své první fázi mutace, snaží se tvářit ošklivě, koušou na potkání, ale pořád to je ono okoukané divadýlko bez špetky inovace. Navíc osazenstvu by více slušel komediální kabát než-li vázně tvářící katastrofický scénář. ()

Eluin

Slabá žánrovka. Zajímavý námět je dost chaoticky zpracován, takže než jsem se zorientoval v postavách a v jejich motivacích, tak byla třetina filmu pryč. V daném zombie žánru je určitě mnoho lepších snímků (28 dní...., REC,...). Více se mi líbil i německý Rammbock, tak měl člověk aspoň šanci nějak hlouběji proniknout do postav. ()

foundation

Vo vseobecnosti zombie zaner u mna rozhodne nie najoblubenejsi druh horroru. Ak je vsak aspon ako tak dobre bud zahrany alebo natoceny viem si ho vychutnat. Devil s Playground nie je ani jedno z toho. Iba dalsi zo stoviek podobne zbytocnych zalezitosti. Jednym pozretim fandovia neurobia najhorsi mozny vyber v zanri ale velka vacsina z nich bude sklamana aj tak.. Niekedy vazne nechapem kde sa beru peniaze na neustale natacanie podobnych volovin. ()

Yancl

Parkour Zombie? Proč ne .. zvláštní mix obratných mrtvolek a hororu. Jednotlivé sekvence celkem táhnou, jako celek je to sice slabší, ale i tak bych ponechal nálepku 'zajimavý krváček'. [56%] ()

yaromir

Před zapnutím filmu jsem byl doslova v sedmém nebi a pln očekávání. Snoubit příběh odehrávající se v prostředí Londýna a nadopované zombie, co víc jsem si mohl přát? Nostalgicky jsem si zavzpomínal na 28 Days Later a dal se do sledování. Ještě zhruba v první třetině filmu mě nadšení neopouštělo a já si říkal - dobrý. Jenže pak se film zvrhnul do zběsilé kombinace jatek a (pro mě) nekonečných částí, kde se jenom vykecávalo, řešilo a kombinovalo. Musím říct, že ke konci už jsem měl problém vůbec sledovat TV a nedívat se raději z okna. Holt, jsou podobné filmy, kde Vás přiková k obrazovce pouhé navození té "správné" atmosféry (např. Stake Land) bez zbytečných akčních scén a hektolitrů krve. Ač nerad, musím ohodnotit **. ()

Solverino

Nebylo to zase až tak patný, trošku lacinější záležitost a trochu vykrádačky všeho možnýho, ale jinak celkem OK. Vidět se to rozhodně dá aspoň jednou. Kromě hlavního akčňáka, kterej byl sympatickej už pouze žrádlo pro zombie (hlavně všechny ty přiblblice nesympatický). ()

4k7 odpad!

Na takovou srandu jsem už asi starej... filmů s podobnou tématikou bylo natočených nespočet a světe div se, je to pořád na jedno brdo. Abych takovou volovinu ocenil, musel bych být stejně vypatlaný jako ti zombíci. Zn.: nedodívané ()

Mamlas

Další z variant na zombíky, tentokrát na zombíky rychlé a mrštné. Chaotické céčko, režijně naprosto nezvládnuté. (20%) ()

CrazymanM

Béčko jako blázen,s motivy z mnoha filmů,kupodivu jako celek ne zase tak špatné.Je vidět,že tvůrci asi měli omezené prostředky,ale celkem se jim to podařilo nějak skloubit,zombáči byli na můj vkus moc rychlí,ale co,dalo se na to dívat,takže co?! ()

zimzum

Dobrý zombie horor na jedno pozretie s extrémne rychlými a mrštnými zombie. Nákaza sa šíri o to rýchlejšie. ()

smeth

Nerozumiem miestnemu relativne vysokemu hodnoteniu. Tento film ma aj na pomery zanru extremne idiotsky scenar a dialogy. Verte mi, naozaj....... ()

HakuSaku

Sialene pobehujuci a skakajuci zombie ma uz unavuju... Chaoticka rezia, lacine efekty, nizkorozpoctove masky a slabe herecke obsadenie tento film degraduju skoro az na odpad... ** akurat kvoli teme a celkom slusnej hudby ()