Čínský zvěrokruh

Božská relikvia 3

Čínsky zverokruh

Akční / Dobrodružný / Komedie

Hong Kong / Čína, 2012, 120 min

Dalo se na to koukat, ale oproti jedničce a dvojce to je slabší. Jackie pořád ve formě!(17.3.2013)

• Bednobuch

Teda Jackie už nemá soudnost. Vtipné to není, bojové scény nejsou nic moc a těch triků kolik v tomto filmu bylo. Přihlouplá bitka s piráty byla spíš trapná a ječící ženský byly opět na zabití. Ztráta času a to ztráta dvou hodin. Děs(8.7.2014)

• psot

Jackieho filmy jsem měl vždy rád, dokonce i některé z jeho novodobějších počinů jsou moc fajn (Tnkrát na východě) ... ale toto ? Celý film mi unikaly souvislosti a linie příběhu vůbec .... humoru taky poskrovnu ...(27.7.2014)

Uvodni skateboardova scena film rozjizdi na vysoke obratky, ktere sice po celeho dobu neudrzi, presto ale ma film slusne tempo i zabavnost, protoze Cinsky zverokruh na divakovy akci nesetri. Akci casto mirne blaznivou jak je u Jackieho Chana zvykem. Pribeh se bohuzel postupne stava prekombinovany, coz je skoda a ubira to filmu na srozumitelnosti, kvalite, a tak misto fungujiciho pribehu sledujeme prehlidkou akcnich scen. Ty jsou ale provedeny dobre, takze me film bavil. Za me mirny nadprumer.(27.8.2014)

• Chlasta

Nevim nevim, zda je dobrou vizitkou filmu, kdyz se divak od 12 minuty tesi na zaverecne titulky a zda tam budou opet pouzity nevydarene zabery... A byly tam! Jedna hvezdicka za ne a druha za skvelou scenu na pohovkach. Jinak to byla bida des.(6.10.2014)

Film je celkom prijemny a pozeratelny. Je to "Bozska relikvia 3". Dej je preneseny do sucastnosti a Jackie Chan je proste........Jackie Chan.(4.2.2015)

Řekl bych jeden z těch lepších Jackieho filmu, když vezmu na vědomí jeho věk, tak pěkné kaskadérské kousky, i bojové kreace se mu stále daří, i když tento film nebyl jeden z těch plný bojů. Dle mého názoru to tomuto filmu neuškodilo ale naopak ho to pozvedlo. Film má i slušný příběh.(19.10.2015)

Podla mna vyborne a bodka. Jackieho uznavam uz dlhe roky a klobuk dole pred nim! Film ma naozaj dobre posolstvo. Ake posolstvo ma Expendables?(7.11.2016)

1 3 5 6 7 8 následující >>