poster

Čínský zvěrokruh

 • Hong Kong

  Shier shengxiao

 • Hong Kong

  Sapji saangciu

 • Hong Kong

  十二生肖

 • anglický

  CZ12

 • anglický

  Chinese Zodiac

 • Slovensko

  Božská relikvia 3

Akční / Dobrodružný / Komedie

Hong Kong / Čína, 2012, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  ****

  Třetí božská relikvie se určitě povedla. Jackie sice neválí tak jako za mlada, přesto je na co se koukat. Dokonce jsou přidány i rubačky jeho pomocníků, kterým úřaduje dívčí souboj. Ve filmu je i spousta vtipných scén a odkazů na předchozí díly. Začátek, kdy Jackie uniká před vojáky, je luxusní. Jediný co bych u filmu změnil, by byla délka filmu, aby to bylo svižnější. Za mě 85% :)(28.9.2013)

 • PetrPan
  **

  Návrat k Božské relikvii Jackiemu příliš nevyšel. Oproti předešlým dílům jsme sice méně crazy, ovšem to co z humoru zbývá už se nedá považovat ani za naivní či mile prostoduché, nýbrž pouze trapné. Scény na ostrově s "piráty z Karibiku" byly téměř k nevydržení. Připočtu-li si k tomu na první pohled levné triky, navíc hojně využívané, přehršel nacionalistických keců, dostal bych se ve svém hodnocení velmi nízko. Záchranný kruh však trojce házejí akční pasáže. Chan i v téměř šedesáti letech pořád dokazuje, že se pro tento žánr narodil a opět dokázal vymyslet originální a pohledné fičárny. A za to by si odřenou trojku i zasloužil, ale dal-li jsem pořád povedené dvojce tři, musím tu jednu ubrat.(18.8.2016)

 • corpsy
  ***

  Ide síce o čínsku produkciu, ale pôsobí to skôr ako Chanove hollywoodske paskvily, v ktorých sa snaží napodobňovať svoj hongkongský štýl. Teraz sa karta obrátila a Jackie napodobňuje svoju slabú etapu hereckej kariéry. Je to veľkoryso poňaté, ale pôsobí to predsa len umelo a málo živočíšne ( je patrné, že veľké množstvo kaskadérskych kúskov bolo ´´zachraňované´´ pomocnými drátmy ).(16.10.2013)

 • VasaX
  **

  Scénář, režie a hlavní role je na Jackieho prostě už moc. Dvě hodiny nekonzistentní rádoby dobrodružné zábavy jsou prostě příliš zdlouhavé. Nemůžu říct, že to nemá světlé momenty, ale velké wire-fu a jiné skopičinky se šetří spíš na konec. Herecké výkony jsou místy slabé i na tento žánr, bohužel. O dialozích se snad ani bavit nebudu. Ve výsledku se na to dalo dívat, ale jsou zde velké hluché a slepé segmenty, které věřím mnoho diváků prostě dříve či později utahají. Navíc příběh není nic extra (spíš hluboký fádní podprůměr). Škoda, Jackie by měl šetřit dech a zaměřit se jen na to, co mu šlo nejlíp. Tenhle film ani Jackieho bych ještě do sběru neházel, ale chtělo by to přehodnotit hodnoty a začít znovu, jinde, jinak.(13.7.2013)

 • ondrula
  *

  Ano, přesně takový film bych čekal od šedesátiletého Jackieho Chana, který očividně teskně vzpomíná na svojí někdejší slávu před 15 lety a z posledních sil se vzepjal, aby ještě natočil takovou tu komediálně - akční taškařici, ve který ještě ukáže, jak je na starý kolena furt ještě ohebnej. Je to ale dle očekávání nuda, akční scény nemastné, děj uhozený a Jackie dost trapný.(12.8.2014)

 • - Jackie Chan po premiéře uvedl, že se jedná o jeho poslední akční film. (v.indruchova)

 • - Jackie Chan věnoval tento film všem, kteří pomáhají navracet ztracené relikvie domů, svému mentorovi Leonardovi Ho a svým rodičům. (Terva)

 • - Jackie Chan považuje tento film za jeden z nejdůležitějších v jeho kariéře. Pracoval na něm 7 let. Napsal scénář, režíroval jej, ztvárnil hlavní roli a navíc koordinoval akční scény. (gogos)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace