Somrák s brokárnou

• Kanada Hobo with a Shotgun (více)

Ďalší projekt založený na Grindhouse traileri s rovnakým názvom. Príbeh sa odohráva v blízkej budúcnosti, kde zákon so spravodlivosťou podliehajú zločinu a násiliu. Proti skorumpovanému policajnému štátu sa postaví jeden bezdomovec s brokovnicou, ktorý na ceste za spravodlivosťou postrieľa zopár skorumpovaných policajtov, pedofilného Santa Clausa a mnoho iných chrapúňov. (ČSFD)

Oneiros

Od filmu s podobným názvem jsem zrovna intelektuální náplň nečekal. U závěrečných titulků mi bylo zle, jak fyzicky, tak duševně. Něco tak nechutného jsem neviděl od dob Playgirls. A přesto. Béčková tresť dodává filmu chuť, hektolitry krve šťávu. Zpracování sice žádná sláva, ale přesto. Nevím, co lidé od této krvavé zábavovky čekají, když se na ni dívají, ovšem pro fanoušky Tarantina a Rodrigueze skoro povinnost. ()

snek49 odpad!

Tento film je opravdu jen pro zvrácené uchyláky. Pokud za tím někdo vidí umění, tak je mi ho vážně líto... Nejedná se o nic jiného, než krvavou psycho-prasárnu, ze které se Vám může akorát zvedat žaludek... ()

smajly

Brutální klon Sin City a Mechanického pomeranče plný samoúčelného násilí, vražd a mrzačení není úplně nezajímavé téma. Když se k tomu přidá i sympatický bezdomovec jako vymítač zla a ochránce utlačovaných, máme hned o zábavu postaráno. Herecké výkony Draka a somráka se mi docela líbily. Na druhou stranu od filmu nemůžete čekat nic jiného než výše uvedené. Příběh je až moc jednoduchý a film od začátku do konce jede po předem jasných kolejích. Příznivcům obscénní brutality film doporučuji, jiným jen stěží. Pro mě nějakých 55%. ()

markyzgero

pocta poctě devadesátek osmdesátkám, čerpajících ze sedmdesátek aneb stručné dějiny exploatace v jednom jediném broku, ztělesněné klasickou metodou oživení zhaslé hvězdy utopené kdesi v hlubinách neherectví, zde zastoupené rutgerem hauerem, kterému vrásky dodaly na výrazu a scénář na hloubce herectví. ()

Knor

Co víc by si milovník brakových béček mohl přát. Tento další grindhousový kousek je zkrátka a dobře perfektní. Na takovýhle příběh jsem čekal dlouho a konečně jsem se dočkal. Tenhle film se s tím prostě nesere. Máme tu človíčka bez domova, bez cíle, bez přátel s jedním nákupním vozíkem, který se dostane na nejodpornější místo, jaké si dokáže představit a jednoho dne vezme spravedlnost do svých rukou v podobě brokovnice a jednoduše rozstřílí na sračky každýho zmrda jako pasáky, feťáky, zkorumpovaný fízli, zloděje, mafiány, pedofili v převleku Santy Caluse a veškerý podobný zmetky co se narodili úplně zbytečně. Rutger Hauer je dokonalý, drsný a zároveň sympatický. Tohle je grindhouse film jako prase, spoustu gore, násilí a brutalit ve velmi jasných záběrech a to vše s gigantickou porcí černého humoru a nadsázky. Tohle miluju, to je moje krevní skupina. Když toto srovnám s Machete od Rodrigueze, Hobo mi vychází jako vítěz. Bravo!!!!!! ()

darthhokro

Kurevsky našlapanej grindhouse, hromada krve, střev a psychytární hudby. Tomu všemu vévodí Rudger s brokárnou, po boku sexy štětky :) Fakt sem si přpaidal zpátky v 80. letech, když jsem u sousedů čuměli na vhsky. Chci další díl. ()

Shitonit

Sjetej a vožralej bych to jistě pochopil.. Pseudopankově ujlítlý vyprávění, o jednom nasraným starci, kterýho pohodovej život uprostřed odpadků, rozhodila rozdupnutá plechovka. Nápad s ufiklou kebulí a následným tancem v gejzíru krve je dobrej, kečupu v tom stříká dostatečně, brutus nekompromisní a smilování jak jest na začátku filmu řečeno v tomto díle též nehledejte. Je to přebarvený, připitomělý ale diváckou základnu to jistě najde. ()

Sid_77

Až mi někdo řekne že Clockwork je bezmyšlenkovitý násilí tak mu pustim tohle. Něco tak šílenýho, zvrhlýho, nápaditýho (The PLague, autobus, santa claus) a fakt dobrýho jsem ještě neviděl. Zatim nejlepší Grindhouse co jsem kdy viděl. Bože to bylo tak krásně úchylné a božsky zvrhlé. Roger Hauer je bores. Zajímalo by mě jestli duo The PLague maj figurky. Málem bych zapoměl, je to fakt mnohem leší než Machete!!!!! ()

Mr.Roman

- "So how many people have you killed?" - "What am i? A mathematician?" No a v podobnom tóne sa vezie celý film. Niekoho to zhnusí, iní si film užijú ako ja. Škoda len, že chýba údernejšie finále a línia s Plague vyprchala do prázdna. ()

Yuri69

Mačety, sekery, ostnatý drát, pila na dříví, brusle a samozřejmě pumpovací brokovnice - toť repertoár Hobo with a Shotgun. Množství latexu a kečupu stříkajího z obyvatel prohnilého města se místy opravdu přibližuje Braindeadu a spol. Vyhodit pár žvanících scén, přidat nejakou davovou masakrozní scénu a vylepšit konec, pak by bylo hodnocení určitě vyšší. ()

uodevr

"I gotta wash this guy's asshole off my face." Awesome beyond words. Beru zpátky vešchny koule, který jsem kdy nějakýmu filmu uznal. Oproti tomu, co předvádí zdejší houmles, jsou totiž všechny ostatní úchylárny, které jsem doposud viděl, naprosto slaboulinké konvenční a kompromisní odvárky. Tohleto je natolik šílená jízda, že mě přinutila promítat nad včerejškem, jestli jsem se náhodou jenom nepředávkoval peřím nebo něčím obdobně veselým a následně na to zapomněl. Protože to, co se tady děje...troufám si říct, že nikde jinde k nalezení nebude. Je to absurdita nad absurdity, ale tak krásně brutální, svěží, extrémně zábavná, natočená s tak vzácnou nadsázkou, že místo toho, abych se řechtal nebo snad znechucoval, jsem jen tak seděl a blaženě se usmíval od začátku do konce. Protože na tomhle filmu je vidět, že byl dělán s láskou. K tomu si ještě připočtěte nečekaně skvěle vybudovanou atmosféru, nečekaně dobré herce a nečekaně trefný soundtrack, a pomalu se z toho rýsuje film roku. ()

dolin1

Extatický zážitek pro fandy Happy Tree Friends. Ostatním doporučuju se tomuhle filmu obloukem vyhnout. Hvězda za skvělého Hauera. ()

Anagram

Nasraný houmeles, špinavé město, brokovnice a krásná prostitutka, přidáme trochu střev, hodně krve a hodně řezničiny. Vznikne skvělých cca 90 minut zábavy. Pro fanoušky Grindhousů film jak dělaný. ()