Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. (oficiální text distributora)

dainio odpad!

Magnusek systematicky ničí celý český film. Jeho společnost, která zřejmě má nekonečný kapitál, vytváří rok co rok, větší a větší paskvily. Jinak se to prostě říct nedá. Školní výlet není zrovna tím pravým názvem, který by sem pasoval. Přejmenoval bych to na "Urnové háje". Generace starých herců, kteří nás bavili svými výkony v minulém režimu, se sešla dohromady a dělá ostudu svému jménu. Bez ostychu můžeme vidět nahé seniorské zadnice, hulení v pokročilém věku, choutky na sex, obludárium hnusu apod. Celé to naprosto dovršuje do extrému hrůzy účast Jana Bendiga a dalších gayků, v čele s Hranáčem na konci. K Agátě se raději nebudu ani vyjadřovat. Já se ptám, proč ? Dokud bude produkční stáj Magnusek pořád fungovat, tak se český film, může nadýchavat, tak jak chce, ale takové filmové lejna, jej vždy zakopou do hrobu. ()

krizi odpad!

V českém prostředí je prý strašně těžké sehnat peníze na film. Nedivím se. Respektive se divím, že se sehnat dají na něco takového jako je tohle - totální brak. Nesnáším české filmy posledních let, přesto jsem vždycky optimista a pustím si je, že to už horší být nemůže. Teď už to snad opravdu hloub klesnout nemůže. ()

Trixinka

Tohle že měla býti komedie? Dějově úplně o ničem (nápad dobrý, provedení strašné), herci vzhledem ke scénáři žádné divy nepředvádějí. Jednu hvězdičku dávám z úcty k hercům, kteří asi v nevědomosti co je čeká, spojili svá jména s tímto úletem. Na druhou stranu si říkám jestli to měla paní Jirásková, pan Kostka, Navrátil, Zindulka, Lipský atd. za potřebí, snížit se k tomu, aby se objevili po boku Bendiga, Hranáče, Magnuska a dalších "celebrit" moderní doby. ()

Armin82 odpad!

A tohle je jako co? Parta důchodců má na starý kolena slezinu, tak jedou do Lázní, kde jim Agáta předvede svůj nadmutý poporodní hrudník a Martin Hranáč z Vyvolených předvede trapnou ,,gejskou,, show. K tomu všemu Superstar Jan Bendig, jako zpívající pomocník v kuchyni. Bože můj, i ta dálnice D1 má větší úroveň, jak tenhle film---> 10% za mýho oblíbenýho dabéra Petra Olivu ()

Oonika

Vždycky, když mi přijde, že mám večer málo posranej učením, tak si pustím nějaký výplod s Magnuskem a hned je všecko ještě horší. Ne fakt, ani by mě asi nenapadlo na to koukat, kdyby tam v komparzu nehrála moje drahá přítelkyně... :-) Každopádně je to hovadina, nechápu, že to naše herecká elita má zapotřebí... Z toho, že tam hraje Bendig, mi šel mráz po zádech, ale aby toho pekla nebylo málo, on tam i zpíval!! ()

007.

Je to smutný vidět hereckou elitu minulé generace v takových filmech jako je tento. Magnusekovi by měli zakázat si stoupnout před kameru a vysvětlit mu význam slov "herec, hraní a herectví" 22% ()

Psycho.R odpad!

To, co jsem psal u Frajerů ve Vegas - Školní výlet měl být filmem spojující postarší herce v hlavní roli. Ale to je jediné, co udělal. Já bejt Uve Magnusek, tak vezmu magnum a vodprásknu se. Takhle plítvat talenty, kteří umí, ale nemají co hrát... A Bendig? To je samo zlo v přestrojení. ()

Likan7 odpad!

Peklo. Zase jednou jsem poznal peklo české kinematografie. Nevím, jestli horší práci odvedl režisér Petr Šícha nebo Magnusek. Vím jen to, že to je šílený a nekoukatelný. Parta důchodců vyrazila do lázní a diváka čeká 90 minut utrpení. Upřímně to vypadá jak studentský film z prvního ročníku. A nejspíš by ten student do dalšího ani neprolezl. Odpad, který se jen tak nevidí, když začal Martin Hranáč zpívat něco o "amórovi", chtěl jsem si vrtačkou udělat díru do hlavy. ()

Wyrdas

Zcela upřímně... rozhodoval jsem se mezi lepšími třemi, nebo horší čtyřkou. Ale nakonec dávám plný počet. Tohle je silně podhodnocené. Ale fakt moc. Koukal jsem na to očima těch herců v roli. A upřímně, za 40 let budu rád, když budu mít stejně bohatý život. Herci si to užili, já si to užil s nimi. A co si budeme, hvězdičku má samostatně i ta Sandra Nováková... stále vypadá jako šťavnatá dvacítka. Tak či onak, kdo tomuhle dává odpad nemá na ČSFD co dělat. Hodnocení takových lidí má hodnotu hovna v trávě. Hodnotit kvůli jménu ve scénáři, nebo v režii? Absolutní dno... Film doporučuji, je to velmi příjemná oddechovka která trošku pobaví, trošku uvolní a hlavně neurazí. Na nic si nehraje, ale emočně to pohladit umí. ()

Marty7CZ odpad!

Měl jsem tu možnost pobejt na slavn. premiéře přímo v hotelu Tree of Life a můžu vám říct, že i ta Kluková byla po shlídnutí ůplně zhnusená... Je to opravdovej hnus a Bendig tomu dává korunu!!! Hrůza nehorázná a Magnusek je filmovej zločinec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

markyzgero

SUPERLATIV. magnusek potkal chytilovou a trošku. trošku KULT!!! p.s. jak vyždímat z herců, co kumštu zasvětili celej život to nejhorší? nutno probrat s petrem šíchou. BIZZAR k pohledání. ()

Conducteir odpad!

Svatá Marie na nebesích co to je????????!!!!!!!!! Ok:-) Žádnej soucit se stářím. To je teda P......a. Já se tomu Vašíkovi Klausovic nedivim že láme na českým filmem hůl. Škoda té práce když stojí za hovno. Maghnus ()

ANTYCHRYST

Tak to je opravdu velká bída. Film o ničem. Jedna hvězdička, jako pocta staré herecké generaci ( která si opravdu nezasloužila hrát v tomto braku) a za pohlednou Sandru Novákovou a kozy Agáty Hanychové. Proboha ten Magnusek a Bendik nebo jak se jmenuje ... to je katastrofa ..se na ně fakt nemůžu koukat. ()

JohnZ87

Bohužel výrazně horší než Pamětnice, neskutečná nuda, plytký děj. Ta jedna hvězda je jen z úcty ke stárnoucím hereckým legendám, které se ve filmu objevily. 20% ()

masekjc

Magnusku Magnusku a já ti tak věřil. Komercí prošpikovaná slátanina, která má sice nadějný námět i příběh ale zpracování je, především díky výše jmenovanému, katastrofální. Nejvíce se dá asi vyzdvihnout demence dialogů a herecký talent rádoby herců. Strom života sice pustil silné (myšleno tučné) kořeny ale hnije už od prvních minut... ()

Godhaj odpad!

,,Se nám důchodci rozjeli, co?“ ,,Sou docela hustý.“ Zvědavost mě potrestala. Byl jsem zvědavý, jestli je tento film skutečně tak špatný, jak se tu o něm píše. A je. Vše je špatné, jak je to u Magnuskových filmů typické. Špatní herci, hrůzný scénář, nelogičnost scén, které navíc nenavazují, špatný zvuk i kamera. Nejvíce je jeho neumětelství vidět na postavách. Chovají se divně, naprosto nelogicky a jejich motivace jsou záhadou snad každému logicky myslícímu člověku. Logika je přitom v tomto filmu tak narušená, že záchrana krachujícího hotelu je možná díky menší párty zkrachovalých zpěváků ze Superstar a dvou lidí s kamerou a mikrofonem, kteří zřejmě mají symbolizovat mocnou ruku médií. Celé to působí asi jako, kdybyste se dívali na fotbalový zápas jeden proti jednomu, a přitom by se organizátoři honosili tím, že se jedná o mistroství světa. Vypadá to prostě blbě. ()