Oneskorené kvety (TV film)

Československo, 1992, 67 min

• Autogram

Alkoholizmus je metla ľudstva, a v tom ani lekár kapacita nepomôže. Film sa odrazu zvrtne na pytačky, a riešenie sociálnej situácie bohatých, čo sa ocitli v úzkych. Ďalej to nadobúda veľmi absurdné rozmery s nepodareným bratom a zaľúbenou chorľavou sestrou, všetko ako z rýchlika. Žiadny mimoriadny zážitok, skôr pocit strateného času. –––– Vo vašej záhradke vykvitol púčik. A ja som ho prišla presadiť. Vy máte tovar a ja mám kupca.(5.6.2018)

August/2010 - odvysielala Jednotka v rámci letného "oprašovania" televízneho archívu. Nakrútené pre povestné televízne pondelky z Bratislavsky inscenačným štýlom, pomerne nízkorozpočtovo. Exteriéry mi nápadne pripomínali Košice a niekoľko košických hercov asi moju tézu potvrdzuje. Mimochodom sprievodná hudba je v tejto inscenácii otrasná.(3.8.2010)

Mne sa rozhodne tento film veľmi páčil. Výborné herecké výkony aj hudba sa mi celkom hodila jednoducho u mňa určite plný počet hviezd. Prvý krát som videl Zuzku Dančiakovú celkom kočka a veľmi sa podobá na svojho otca. Oplatí sa rozhodne pozrieť.(22.4.2016)

• - Interiéry sa natáčali vo Vlastivednom múzeu v Humennom a v PKO v Prešove. (Autogram)