Režie:
Peter SolanHudba:
Wiliam BukovýHrají:
Jaroslav Mareš, Karol Machata, Viliam Záborský, Beta Poničanová, Ladislav Chudík, Mária Kráľovičová, František Dibarbora, Hilda Augustovičová (více)Obsahy(1)
Policajný nadporučík Vlado Hronec (Jaroslav Mareš) spolu so zvedavým novinárom Zvarom (Karol Machata) najprv pátrajú po zlodejovi dôležitých výrobných dokumentov, o ktoré by mohli mať záujem aj železnou oponou. Spočiatku si myslia, že ich ukradol inžinier Kovalský (Ladislav Chudík) a ušiel s nimi za hranice. Keď sa však zistí, že niekto Kovalského zabil, musia začať s vyšetrovaním odznovu... (RTVS)
(více)Hrají
Jaroslav Mareš
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Karol Machata
Československo
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (1962)
Červené víno (1976) (TV film)
Stíny horkého léta (1977)
Viliam Záborský
Československo
Nejlepší filmy:
Rok na dedine (1967) (TV film)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Beta Poničanová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Rok na dedine (1967) (TV film)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (TV film)
Ženský zákon (1967) (TV film)
Ladislav Chudík
Československo
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Všichni moji blízcí (1999)
Mária Kráľovičová
Československo
Nejlepší filmy:
LENI (2015) (divadelní záznam)
Chrobák v hlave (2014) (divadelní záznam)
Louis Pasteur (1977) (TV film)
František Dibarbora
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV film)
Pštrosí večierok (1969) (TV film)
Šíleně smutná princezna (1968)
Hilda Augustovičová
Československo
Nejlepší filmy:
Statky zmätky (2009) (divadelní záznam)
Kapitán Dabač (1959)
V hodine dvanástej (1958)
Emil Horváth st.
Československo
Nejlepší filmy:
Tisícročná včela (1983)
Naši synovia (1975) (seriál)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV film)
Hana Slivková
Československo
Nejlepší filmy:
Obchod na korze (1965)
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Boxer a smrť (1962)
Magdalena Lokvencová-Husáková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (1962)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Mária Bancíková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Jánošík (1935)
Jerguš Lapin (1960)
V hodine dvanástej (1958)
Oľga Vronská
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV film)
Na Bukvovom dvore (1993) (TV film)
Karol Skovay
Československo
Nejlepší filmy:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)
Božena Slabejová
Československo
Nejlepší filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV film)
Majster kat (1966)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Martin Ťapák
Československo
Nejlepší filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Ikarie XB 1 (1963)
Vlčie diery (1948)
Anton Michalička
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (1962)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)