poster

Jesse Stone: Bez výčitek (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: No Remorse

 • Slovensko

  Jesse Stone: Chladnokrvný vrah

Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2010, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Michael Brandman

Kamera:

David Gribble

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Steven J. Brandman

Střih:

Steven Cohen

Scénografie:

David Chapman

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • Terva
  ***

  Mám pocit, že úroveň této série začíná celkem klesat. Laťka byla asi vyzvednuta moc vysoko. CITÁT - Dostanu auto,......... Jesse Stone byl suspendován radou města Paradise a dostal neplacené volno. Avšak jeho kolega mu navrhl, aby mu dělal asistenta při vyšetřování vražd v Bostonu. Tak se ptám, není to spíš povýšení? CITÁT - Když nevíš kam jít, vrať se na začátek........... Ani tento kriminální příběh mě nějak moc neoslovil, opakované vtipy již nejsou vtipem a obsahově toho také není moc co zažít. CITÁT - Jdu udělat kafe.......50%(4.2.2015)

 • nash.
  *****

  Ještě pomaleji plynoucí, ještě víc melancholický než předchozí filmy, s nimiž je v dokonalém souladu, jak formou, tak po stránce obsahové. Má výtečně budovanou a neskutečně působivou atmosféru, která dokonale padne k podzimním dnům, skvělou hudbu Jeffa Beala, řadu pocitově silných momentů, a přestože se zdánlivě věnuje víc Jesseho situaci než samotnému vyšetřování, není tu ani jediná zbytečná nebo slabší minuta. Nepamatuju jiný případ, kdy by si filmová série dokázala udržet i při šestém pokračování stejnou kvalitu a současně tak kompaktní formu.(10.11.2011)

 • MickeyStuma
  ****

  Ani tento snímek neztrácí na kvalitě, což je úctyhodný počin. Příběh sleduje jak depresivní počínání suspendovaného Stoneho, tak i průběh vyšetřování, kterému na žádost tajně napomáhá, a které myslím dokonce trochu přidalo i na dynamice. Atmosféry tu jsou tedy dvě. Napínavá detektivní práce a soukromí Stoneho, kdy se vše na chvíli uvolní a nutí s ním cítit a chápat jeho obracení se k alkoholu. I když jak sám řekne, dvě skleničky denně naopak přispívají zdraví a tak se to snaží jen dodržet. Trochu překvapí otevřený konec. Má si divák domyslet, jak dopadlo jednání s městskou radou, která má rozhodnout o budoucnosti všech, a nebo se těšit na další pokračování? Každopádně je již jisté, že vznikla nejlepší televizní detektivní série. Alespoň prozatím.(26.2.2014)

 • JohnCZ
  **

  Technicky o něco malinko lepší než předchůdci, ale tentokrát mě nezaujal ani jeden z případů. Vyšetřování je poměrně nezáživné a to neustálé opakováni dialogů či Jesseho úchylka na to, aby ho každý oslovoval křestním jménem, je poměrně pruda. Postava Jesseho je mi ale dost sympatická a doufám, že série nabere s novějšími díly druhý dech. Chělo by to díl minimálně tak dobrý, jako aktuální "stonegirl".(23.2.2016)

 • Roman.Ticka
  ****

  Zajímavá netradičně pojatá kriminálka s charismatickým Tomem, který stárne s grácií. Až na obehrané dialogy pro malé děti typu "nesmím s tebou mluvit, nejsem tady, nebudu ti volat" jde o kvalitní počin s tklivou hudbou postavený na psychologii postav i prostředí a vůbec životního stylu, což sice v popisku chybí, přesto je to klíčové a přidává snímku na hodnotě. Takže za tu výjimečnost a celkově dobře natočené drama o každodenních radostech i starostech běžného občana dávám čtyři.(26.2.2014)

 • - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko v lokalitě Halifax. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace