poster

Jesse Stone: Bez výčitek (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: No Remorse

 • Slovensko

  Jesse Stone: Chladnokrvný vrah

Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2010, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Michael Brandman

Kamera:

David Gribble

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Steven J. Brandman

Střih:

Steven Cohen

Scénografie:

David Chapman

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • troufalka
  ****

  Sehnat chlápka s apatickým výrazem tváře asi není tak těžké. Kde ale sehnali psa stejného naturelu? Že by z konkursu?(5.9.2014)

 • nash.
  *****

  Ještě pomaleji plynoucí, ještě víc melancholický než předchozí filmy, s nimiž je v dokonalém souladu, jak formou, tak po stránce obsahové. Má výtečně budovanou a neskutečně působivou atmosféru, která dokonale padne k podzimním dnům, skvělou hudbu Jeffa Beala, řadu pocitově silných momentů, a přestože se zdánlivě věnuje víc Jesseho situaci než samotnému vyšetřování, není tu ani jediná zbytečná nebo slabší minuta. Nepamatuju jiný případ, kdy by si filmová série dokázala udržet i při šestém pokračování stejnou kvalitu a současně tak kompaktní formu.(10.11.2011)

 • tuntavala
  ***

  Prosim vas pane Stone....Jesse...Prosim vas Jesse...(7.12.2012)

 • Skuby47
  *****

  Další v pořadí šestá detektivka se skvělým Tomen Selleckem a komorním pozvolna plynoucím příběhem. Tentokrát vede Jesse vyšetřování v Paradise na zapřenou a ještě vypomáhá s případem série vražd zdánlivě bez motivů a souvislostí svému policejnímu příteli v Bostonu. Případy se mění, skvělá atmosféra, úchvatná hudba a melancholická krajina zůstává. Nejsou to jen detektivky, ale zvláštní poetické obrazy harmonicky dokreslující vnitřní svět nešťastného, opuštěného a bez práce zvolna alkoholu propadajícího člověka.(22.1.2013)

 • Terva
  ***

  Mám pocit, že úroveň této série začíná celkem klesat. Laťka byla asi vyzvednuta moc vysoko. CITÁT - Dostanu auto,......... Jesse Stone byl suspendován radou města Paradise a dostal neplacené volno. Avšak jeho kolega mu navrhl, aby mu dělal asistenta při vyšetřování vražd v Bostonu. Tak se ptám, není to spíš povýšení? CITÁT - Když nevíš kam jít, vrať se na začátek........... Ani tento kriminální příběh mě nějak moc neoslovil, opakované vtipy již nejsou vtipem a obsahově toho také není moc co zažít. CITÁT - Jdu udělat kafe.......50%(4.2.2015)

 • - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko v lokalitě Halifax. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace