Reklama

Reklama

Jesse Stone: Bez výčitek

(TV film)
  • USA Jesse Stone: No Remorse (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Bývalý policejní šéf Jesse Stone odchází z Paradise do dobrovolného exilu poté, co byl suspendován a začne vyšetřovat sérii bizarních vražd v Bostonu, do kterých je podle něj zapletený Gino Fish, místní nemilosrdný boss podsvětí... Policejní šéf Jesse Stone, jenž byl suspendován městskou radou v massachusettském Paradise, začne melouchařit pro svého kamaráda, velitele státního oddělení vražd Healyho a pomáhá mu s vyšetřováním série bizarních vražd v Bostonu. Rose a Suitcase tak zůstávají na řádění kriminálníků v Paradise sami. Jesse je přesvědčen, že brutální zločiny mají nějakou spojitost s nechvalně proslulým bossem podsvětí Ginem Fishem a, ve snaze zapomenout na pracovní i osobní trable v Paradise, do jejich objasnění soustředí veškerou energii... (HBO Europe)

(více)

Recenze (20)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Technicky o něco malinko lepší než předchůdci, ale tentokrát mě nezaujal ani jeden z případů. Vyšetřování je poměrně nezáživné a to neustálé opakováni dialogů či Jesseho úchylka na to, aby ho každý oslovoval křestním jménem, je poměrně pruda. Postava Jesseho je mi ale dost sympatická a doufám, že série nabere s novějšími díly druhý dech. Chělo by to díl minimálně tak dobrý, jako aktuální "stonegirl". ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Mám pocit, že úroveň této série začíná celkem klesat. Laťka byla asi vyzvednuta moc vysoko. CITÁT - Dostanu auto,......... Jesse Stone byl suspendován radou města Paradise a dostal neplacené volno. Avšak jeho kolega mu navrhl, aby mu dělal asistenta při vyšetřování vražd v Bostonu. Tak se ptám, není to spíš povýšení? CITÁT - Když nevíš kam jít, vrať se na začátek........... Ani tento kriminální příběh mě nějak moc neoslovil, opakované vtipy již nejsou vtipem a obsahově toho také není moc co zažít. CITÁT - Jdu udělat kafe.......50% ()

Reklama

nash. 

všechny recenze uživatele

Ještě pomaleji plynoucí, ještě víc melancholický než předchozí filmy, s nimiž je v dokonalém souladu, jak formou, tak po stránce obsahové. Má výtečně budovanou a neskutečně působivou atmosféru, která dokonale padne k podzimním dnům, skvělou hudbu Jeffa Beala, řadu pocitově silných momentů, a přestože se zdánlivě věnuje víc Jesseho situaci než samotnému vyšetřování, není tu ani jediná zbytečná nebo slabší minuta. Nepamatuju jiný případ, kdy by si filmová série dokázala udržet i při šestém pokračování stejnou kvalitu a současně tak kompaktní formu. ()

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Další v pořadí šestá detektivka se skvělým Tomen Selleckem a komorním pozvolna plynoucím příběhem. Tentokrát vede Jesse vyšetřování v Paradise na zapřenou a ještě vypomáhá s případem série vražd zdánlivě bez motivů a souvislostí svému policejnímu příteli v Bostonu. Případy se mění, skvělá atmosféra, úchvatná hudba a melancholická krajina zůstává. Nejsou to jen detektivky, ale zvláštní poetické obrazy harmonicky dokreslující vnitřní svět nešťastného, opuštěného a bez práce zvolna alkoholu propadajícího člověka. ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Wow. Tak jsme se nakonec dočkali toho, že si Jessie pořídil telefon, buduje vztah se svým pejskem a je to říznuté atmosférou města, než malé vesničky. Díky tomu nabízí tento díl úplně jinou dynamiku, protože je to posun vpřed a k tomu místama fantastickej střih. Hudba zatím nejlepší za celou sérii. A dovolím si říct, že No Remorse je doteď nejvíce pestrá epizoda. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko v lokalitě Halifax. (Terva)

Reklama

Reklama