Skeleton Farm's Halloween Horrorshow

všechny plakáty
USA, 2010, 45 min

Alice Cooper, Lon Chaney (a.z.), Christopher Lee (a.z.), Boris Karloff (a.z.), Robert Englund (a.z.), Max Schreck (a.z.), Michael Keaton (a.z.) (více)

Vydej se na cestu do hrůz, děsů! Buď svědkem strašidelné podívané, vycházející z hrůzostrašných útrob samotného HORORU!
Léta připravovaná Skeleton Farm's Halloween Horrorshow je poctou Halloweenu, starým hororovým klasikám, nestvůrám a všemu morbidnímu. Představuje bulvy-rvoucí koláž všemožných pozoruhodných obrazů a zvuků. Tak tedy nasedni a nech se provézt tímto virtuálním strašidelným zámkem! (ČSFD.cz)

Mefistofelle

Hororfilie je nemoc a jako taková by se měla... podporovat:). A nic k tomu může posloužit lépe než sestřih scének z těch největších hororových klasik, navíc okořeněných parádní tématickou hudbou (od Alice Coopera, White Zombie, Wednesdy 13, The Ghatly Ones, Phantom Rockers a dalších). Tahle halloweenská horrorshow zaručeně potěší každého zarytého fandu. Uvidíte snad vše, co k žánru neodmyslitelně patří - vlkodlaky, upíry, zombíky, Frankensteina, Freddyho Kruegera, gore scény plné krve, duchy a samozřejmě spoustu dalšího. Materiál pro jednotlivé klipy byl sesbírán z filmů, seriálů, reklam i animovaných filmů a čerpá především ze 70.-90. let. Kdo si tohle nechá ujít, o hodně přichází. P.S.: Škoda, že zřejmě nezjistím z kterých filmů jsou některé suprové scénky. ()

FAITH.BABE

GENIÁLNÍ sestřih! Komu tohle nepoběží v telce na Halloweena je smraďoch :D Nadupanej průřez množstvim kultovních hororů u kterýho sedíte a vyřikujete: ,,Hovnooo!'' ,,Nene!'' ,,Hustý!'' ,,To sem neviděl 100 let!'' ,,Juuu!'' .... Beetlejuice, Crypt keeper, záběry z Evil Dead, Freddy, průstřih z Upířího nevěstince, Fright Night, Od Soumraku do Úsvitu, Dracula, Upíři od Carpentera, Rytíř Démon. K tomu špičkovej soundtrack! Prostě MUST SEE! ()

Doudis19

Bizarní řetězec poslepovaný z více i méně známých a více či méně zábavných hororových shotů, za zvuků démonických, rockových pecek. Žádný zázrak, ale dá se pro momentální pobavení a rozšíření obzorů okrajového žánru. ()

Mr.Bulanek

po delsi dobe od shlednuti musim zmenit ze 4* na 5* kvuli hudbe i kdyz nejsem fanousek hororu tak toto je paradni :-) jelikoz nemam moc v oblibe filmy kde je hodne krve tak mi vubec nevadilo ze tam te krve bylo malo a to co tam bylo se dalo prezit :-) PS Nice fucking model ()

Brain-D

Pro fanoušky hororu jasná zábava. Konečný mixtape gore scén mě totálně dostal a přihazuju hvězdičku. Jinak mohlo tu být víc rozjetých scén ze starších filmů než ty animované jinak good docela. ()

Wade

Nevim,ale nejspíš jsem od toho čekal moc,protože jsem se u toho nudil a zbystřil jsem až na posledních zhruba 9min.Zklamání? Nevim. 30% ()

GeorgeHans

Film viackrát stratí dych a animované pasáže sú často dlhšie ako by bolo potrebné, pre pár posledných minút ale snímok stojí za zhliadnutie. Spŕška gore efektov a smrtí na tisíc a jeden spôsob osloví každého hororového fanúšika. 70% ()

Ricky_CZ

Nemůžu dát 5 už proto, že je to vlastně jen takový hudební sestřih "best of"...Ale naprosto úchvatný...Jako pocta klasikám hororu a Halloweenu samotnému to snad ani nemohlo být lepší...Jste-li alespoň trochu fanouškem :) ()

Rockerman

Pobaví to jen z části. Pestrá přehlídka úryvků z hororů mohla být reprezentativnější. Několik scén bylo dobrých a hudba (až na hip-hop Fat boys) byla solidní (vévodí samozřejmě Alice Cooper). Takže průměr. ()

nwx

Maximální pohoda. Mimochodem, nevíte z jakého filmu jsou ty tančící nahotinky na hřbitově? Jsou zde i v galerii. Není někde seznam použitých filmů? Díky. ()

pepino

Chtělo by to nějaký seznam, ze kterých filmů jsou všechny ukázky. Nejlépe co se týká posledních pár (brilantních) gore scén. ()

petrik11 odpad!

Tá hudba to bol horor, keby som bol niekde zavrený a toto mi pustia a nemôžem to vypnúť, tak z toho zošaliem. ()

muti

flasu vina som nemal, bolo to divne, nebolo sa ani na co pozerat, strata casu. musel by som byt na drogach aby som tomu dal vyssie hodnotenie. ()