• bertrand

Ano, je to opět jedna z TĚCH našich báječných komedií, které nejsou vůbec vtipné. Naproti tomu, dala se čekat mnohem větší hrůza a zoufalství, takto se film pohybuje pouze na úrovni kterékoli ČT inscenace s Donutilem a jemu podobnými poslední doby. Sledovat tento pokus naplňuje Bertranda existencionální zbytečností, celé to je naprosto o ničem (lidově o hovně), prázdnota na prázdnotu, postavy vedou řeči pouze proto, že film je zvukový apod. Hvězdičku dává za překvapivý fakt, že to nastavované NIC drží pohromadě, za sympatickou a přirozenou Kubařovou a za Mária Kubce, oba jaksi trčí z té pomyslné hromady hnoje - ona jako svěží květinka zahánějící závany a on aspoň jako gumáky opilého statkáře.(17.5.2011)

• Legas

Ano, pane "režisére", dojalo mě to, jak jste říkal na předpremiéře. A teď informace pro diváky. Trailer přesně vystihuje celý film, tzn. pokud se vám zdá zábavný, klidně naskočte na koně a dorazte do kina na film, kde jezdí pošťačky na babetách a nýmandi bezdůvodně loví užovky po celou stopáž filmu. Pokud se vám upoutávka zdá nevkusná, nevtipná a snad i urážející váš filmový vkus, na návštěvu kina raději v klidu zapomeňte. Nebo si hoďte mincí, ale pak tu v komentářích nenadávejte, že to byla strašná sračka, protože si za to můžete sami.(17.5.2011)

• Strike

Na Moravě, poblíž Boskovic, žije skupina polodementních a dementních lidí, kteří si hrají na indiány a kovboje. K nim se připojuje známý herec z Prahy. Ten se postupně s ostaními sžívá, degeneruje, a získává si respekt mužské části a srdce, a nejen to, u žen, povětšinou lehčích. Co dodat... Snad je to že nejnesitelnějším z ,,herců" je Mario Kubec, a to rozhodně není dobré doporučení. Opravdu moc nechápu, kdo mohl tak něco takovýho dát peníze. Předpokládám, že to měla být reklama na westernové městečko, ale po zhlédnutí oprvadu nevim, kdo by tam po tomhle chtěl jet. Možná zjistit jestli tam opravdu žijí takoví kreténi, jak ukazuje film. Je to opravdu děs.1,5/10(22.11.2011)

Velmi příjemné překvapení po tom nepochopitelně špatném hodnocení tady na ČSFD. Westernstory je nenáročná, pohodová, jednoduchá, ale hlavně zábavná komedie, natočená fanoušky westernových městeček a divokého západu, která se nesnaží hrát si na něco jiného. Největší zásluhu na tom má nejspíš Vlastimil Peška jako autor námětu, režisér, scénárista a dokonce i hudební skladatel v jedné osobě a pestrá směsice zajímavých (jasně, ne vždy zrovna špičkových) herců včetně Mária Kubce, Zedníčka a jeho filmové manželky, Lanďáka anebo zlínského herce Radovana Krále (což mě jako zlíňáka vždy potěší). Film má rychlý spád, jednoduchý příběh, humornými scénami nabitý scénář ("Tady se začali ztrácet kozy." "No, to se ženám po čtyřicítce většinou stává..") a hlavně z něj dýchá láska k tomuto (neohleděnému) prostředí.(8.6.2016)

• dj_kure

Kámoš mě dlouho přesvědčoval na tuhle prasárnu vyrazit do kina. Bohužel se mu to po několika hodinách povedlo a já toho do smrti budu litovat. Jediný světlý moment je šukézni Kristýna Leichtová, ale ani tomuhle MAXIodpadu nevyslouží ani půl hvězdy. Když by tohle natočili Amící, určitě by tam přidali nějaký vele amatérský efekty a člověk by se smál aspoň tomu. Takhle máte slzy v očích kam ten českej film spěje. EPIC FAIL !!! -20%(19.5.2011)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)

• - Natáčení probíhalo ve westernovém městečku Boskovice u Brna. (M.B)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)