• Mylouch

No zdarec ! Kovbojská humoreska, kterou při ztrátě všech zábran brzdí jenom naprostá impotence scénáristická, herecká a režijní. Nestydatý mejdan za sponzorské peníze, který doufám vylučuje všechny zúčastněné z případných budoucích uměleckých ocenění do desátého kolene. Zkrátka humoristické obzory českých tvůrců. Zlatej i nejkamennější Troška !(1.7.2012)

• Tosim

Další heslo ve slovníku českých filmových buranismů, aneb, Kameňák ve Westerňáku. Klasický humor, čůrání a píchání, když už někdo o vtipech přemýšlel (holení), musí být nasnímán tak, aby ho pochopili i ti nejzabedněnější. Mario Kubec fakt překvapil, on a Veronika Kubařová se nejvíce přiblížili ke ztvárnění rolí ve smyslu postav, ne postaviček ke shazování a padání. Pro našince pak zbývají už jen reálie Boskovic, které ale nemají s kvalitou nic moc společného. Herečky potešily, ale vem to čert, ačkoli se to může zdát divné, kozy, klobásy ani krátké sukýnky už prostě v některém stádiu hodnotit nelze. Tenhle film a dinosauři...komerce zřejmě definitivně zvítězila nad zdravým rozumem. PS doufám, že se zase nedočtu něco o nějakém urážení, tohle je ta zpětná vazba, která se neschovává za statistiky návštěvnosti nebo měření délky smíchu, v podstatě divácký web o lidech s širším spektrem znalostí, bohužel či bohudík máme to štěstí či smůlu, že si o kinematografii nepovídáme jen v hospodě, ale píšeme o ní i na net. Aha! 0%!(16.5.2011)

• Pitryx

Nevím, proč to na mne působilo amatérským dojmem. Zcela určitě to bylo zvukem a poslabší kamerou. Jinak nevím. Zpočátku jsem tím dost trpěl, ale pak jsem si zvykl, a už mne to tolik neiritovalo. Občas sem tam padla i dobrá hláška, občas, sem tam i vizuální gag. Nářečí sedlo jako ulité, takže u mne snímeček vyznívá vcelku pochvalně. Možná to chtělo více peněz. Zcela jistě lze mrknout podruhé.(6.7.2017)

• nwx

Je to blbina, ale aspoň pochválím ukázkový obraz. Barevnost, ostrost, vše na jedničku. Nechápu proč ostatní české filmy jsou tak hnusné. Proč tam za každou cenu strkají barevné filtry, proč používají umaštěný objektiv, barevnost neexistuje a ostrost? Zapomeňte. Tento film je ukázkový po technické obrazové stránce. Ostatní se za obraz styďte!!!(30.6.2012)

• Trilobajt

Hodně ujetá (chápej jako p...vina) komedie z koprodukce TV Nova. Vezměte pár herců (Leichtová, Ruml) z celkem úspěšného sitcomu (Comeback), přidejte "zasloužilé umělce", kteří si obsazení v takové chujovině asi nezaslouží (Zedníček, Landovský) a dejte jim do rukou scénář, který se jim do rukou zase jen tak nedostane a hle: je na světě Střelená pitchovina nabitá blbými kecy. Tak charakterizuji celovečerní "komedii" já.....(30.8.2017)

• - Režisér Vlastimil Peška připodobnil snímek k filmovému šlágru Léto s kovbojem (1976). [Zdroj: ahaonline.cz] (SONY_)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)