• dj_kure

Kámoš mě dlouho přesvědčoval na tuhle prasárnu vyrazit do kina. Bohužel se mu to po několika hodinách povedlo a já toho do smrti budu litovat. Jediný světlý moment je šukézni Kristýna Leichtová, ale ani tomuhle MAXIodpadu nevyslouží ani půl hvězdy. Když by tohle natočili Amící, určitě by tam přidali nějaký vele amatérský efekty a člověk by se smál aspoň tomu. Takhle máte slzy v očích kam ten českej film spěje. EPIC FAIL !!! -20%(19.5.2011)

• Segrestor

Směji se, až se za břicho popadám. Letní westernová komedie. Herec připomínající spíše Old Shatterhanda hraje Vinnetoua, postava Old Shatterhanda je zjednodušeně Olda. Pavel Zedníček vjede vozidlem přímo do arény hlavního dění kulis v Boskovicích, jsem v úplné chrčivé agónii, plivu krev od toho smíchu, ledviny vypověděly službu už před chvílí. Stírám obrazovku od krve, abych dál mohl sledovat tu eskapádu humoru, přitom dávám pozor, abych si na svém LCD televizoru nerozhodil krystalky. Old Shatterhand alias Vinnetou si zlomil obě ruce, chápete, obě, he he. Mário Kubec, který ho proto nahrazuje, nahodil pitvořivou grimasu a ponořil hlavu do kádě s vodou a smířen tak s osudem druhořadého herce startuje kariéru pouťového umělce. Svého profesora nazývá učitelem a já jsem již ve stavu ante mortem. Mário, stále bez kostýmu (eskaluji z gauče a padám naznak), připravuje se na roli Vinnetoua, tomahavk a nůž drží jako prase cvičky a já svádím svůj poslední deathmatch pod nápory bolesti způsobené brutálními záchvaty smíchu. Bránice se mi tak roztahuje, že dochází k fibrilaci a můj konec je nablízku. Ano, netrefil se při nácviku do terče ani jednou. Dokonce tomahavk hodil jednou za sebe a jednou do kabiny zvukaře, kterýžto zvukař následně na to podal výkon hodný Oscara, Grammy a bezesporu i Českého lva v kategorii vedlejší amatérský statista. Naposledy vidím, jak Mário padá z koně – do něčeho vrazil. Již mě totiž odváží sanitka. Dostal jsem svou dosis letalis neboli smrtelnou dávku a jsa úplně mrtvý smíchy, končím se sledováním této povedené letní taškařice. Velká škoda, ale budiž mi útěchou, že v pekle se užije daleko víc srandy.(2.7.2012)

• pokeandrew

Když zůstanete doma a budete se hodinu a půl dloubat v nose s pohledem do zdi, užijete si mnohem více zábavy než při návštěve téhle sračkoidní reklamy na westernové městečko v Boskovicích. ne že bych to nečekal, ale vstup zdarma a natáčení filmu v mém rodném městě byly faktory, které mě do kina dostaly. Vydržel jsem to sledovat zhruba kolem deseti minut.(29.9.2011)

• lennyd

Oblíbený seriálový herec Marcel Toufar (Mário Kubec) se po dokončení druhé řady seriálu rázem ocitá mimo hru. Naštěstí hned dostává další nabídku, od svého bývalého učitele herectví (Pavel Landovský). Zaskočit ve westernovém městečku za ústřední postavu Vinnetua, kterého hrával místní plejboj Presley (Petr Vondráček) - než si zlomil obě dvě ruce. Toufar má jen pár dní k tomu, aby se sžil s kolektivem, který celý westernem žije, naučil jezdit na koni a další kratochvíle, to vše pod pečlivým dohledem zhrzelého Presleyho... Koukám že Zdeňku Troškovi roste zdatná konkurence, ale přes veškerou snahu Vlastimila Pešky se WesternStory (naštěstí) Troškovým Kameňákům tolik nepřibližuje. Možná je to tím, že film měl přece jen jakýs takýs príběh, herecké obsazení (minimálně papírově) docela obstojné - a pár vtipů se i povedlo. Samozřejmě nečekejte žádné veledílo, ale pokud si člověk má vybrat mezi koukáním do stropu a nebo shlédnutím tohoto filmu, tak je film přece jen o chloupek zábavnější.... Trochu mne mrzí, že herci jako Martin Havelka, pokud chtějí nakouknout do světa filmu, tak musí vzít zavděk něčím takovýmto... ach jo(23.3.2013)

• D.Moore

Já bych Westernstory tak úplně nezatracoval. Sice je pravda, že režisér obdivuhodně ignoroval snad každou možnost k vytvoření jakéhokoliv parodického momentu (třeba příjezd lokálky na nádraží si o citaci Tenkrát na Západě vyloženě říkal), že scénář není nijak třeskutě vtipný (a i jinak je dost odbytý) a že většina herců jsou spíše "herci", jenže já si u toho opravdu odpočinul. Navíc se mi líbila hudba i přepůvabná Veronika Kubařová. Průměr, ale neškodný.(9.9.2013)

• - Natáčení probíhalo ve westernovém městečku Boskovice u Brna. (M.B)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)