• Víteček

Mám pocit, že jde o profil nesprávného filmu, protože žánr v nejmenším nesedí k filmu, který jsem shlédl. Je to jedna dlouhá reklama na ono westernové městečko, ale nedobrá. Vše špatně. Product Placement (kdo to kdy viděl, dát sponzory filmu na úplný začátek), scénář, mnozí herci a hlavně úplně tragická režie. Je rozhodně lepší pustit si nějakého Wooda nebo jiný brak dělaný s láskou, než tenhle škvár.(6.7.2018)

• Kryton

Televizní pilot dementního sitkomu, kterému se směje asi jen producent filmu. Herci se pitvoří a dělají doslova a do písmena blbce z diváků i ze sebe samých. Co však uplně vymaže mozek i úsměv z obličeje - absolutně film postrádá špetku komedie! Jak se někdo může bavit plejádě buranských a nechutných vtipů? Už jen chybělo, aby se Mário Kubec pokakal. Tohle je důkaz, proč by se u nás nemělo točit všechno! Vážení tvůrci a herci nestydíte se za sebe?!(24.11.2011)

• Vakomlok

Už dlouho jsem neviděl tak nekonzistentní, nevtipný a naprosto nikam nesměřující snímek. Když jsem se před několika týdny škodolibě smál nové Saxáně, vážně jsem netušil, že přijde něco ještě horšího a momentální 19% hodnocení. Tam se prostě pořád něco děje, naprosto zbytečně, nikdo neví proč, polovinu filmu zabírají stupidní potyčky plochých postav a člověk pořád čeká rozuzlení. A... to nepřijde. Odehraje se nějaká pofidérní westernová hra, publikum šílí nadšení, film končí bez jediného slova a já vzteky omdlívám. Nakonec jsem ale pochopil "vtipnou" jazykovou hříčku záměn "story" a "sorry" v logu filmu jako podprahovou omluvu Vlastimila Pešky divákům za peníze vyhozené za vstupenku.(23.7.2012)

• Mylouch

No zdarec ! Kovbojská humoreska, kterou při ztrátě všech zábran brzdí jenom naprostá impotence scénáristická, herecká a režijní. Nestydatý mejdan za sponzorské peníze, který doufám vylučuje všechny zúčastněné z případných budoucích uměleckých ocenění do desátého kolene. Zkrátka humoristické obzory českých tvůrců. Zlatej i nejkamennější Troška !(1.7.2012)

• Pitryx

Nevím, proč to na mne působilo amatérským dojmem. Zcela určitě to bylo zvukem a poslabší kamerou. Jinak nevím. Zpočátku jsem tím dost trpěl, ale pak jsem si zvykl, a už mne to tolik neiritovalo. Občas sem tam padla i dobrá hláška, občas, sem tam i vizuální gag. Nářečí sedlo jako ulité, takže u mne snímeček vyznívá vcelku pochvalně. Možná to chtělo více peněz. Zcela jistě lze mrknout podruhé.(6.7.2017)

• - Režisér Vlastimil Peška připodobnil snímek k filmovému šlágru Léto s kovbojem (1976). [Zdroj: ahaonline.cz] (SONY_)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)