• Qitek

Neskutečná, neskutečná, neskutečná... SRAČKA!!! Česká filmová kultura je totálně v hajzlu!!! TOTÁLNĚ!!! Kterej kripl tohle zaplatil a kterej kripl na takové sračce bude rejžovat. Chce se mi blít z takových sranců a je mi stydno, že místo toho, aby se naše Česká kinematografie někam posunula dál, stahuje se né zpátky, ale jde přímo do prdele. Odplivuji. Jdu se z Vás pozvracet. Diletanti. Na druhou stranu mi z takových mrdek stoupá ego v branži. Shlédnul jsem to do půlky z čistě studijních důvodů, ale do konce to nešlo. P.S. Opět vidím, že někdo od filmu, či známí od štábu se tu budou snažit zachránit tuhle k politování hodnou břečku.(17.5.2011)

Ono to není zas tak špatné. Mě to příjde, jak vesnický pokus o western a to je na tom filmu, tak vtipné, až to je docela dobré. Neříkám, že by to byla nějáká velká hitparáda, ale je to příjemné na odreagování. Navíc oceňuji, že se tu objeví herci, do té doby známí spíše z televizních seriálů jako Kristýna Leichtová nebo Matouš Ruml.(4.5.2013)

• dopitak

Bohužel, bohužel... jsem už viděl několik horších českých filmů, natočených v posledních několika letech. Radosťácký režisér Peška se zřejmě rád dívá na Troškovy filmy, kdykoliv je Nova pětkrát za rok nasadí. Narozdíl od našeho nejznámějšího homosexuála za kamerou ale absolutně nemá cit pro letní atmosféru, a ani hudba se mu nepovedla. Co byste asi tak čekali od obsazení Vondráček, Klepl, Landovský?(19.11.2011)

• Trilobajt

Hodně ujetá (chápej jako p...vina) komedie z koprodukce TV Nova. Vezměte pár herců (Leichtová, Ruml) z celkem úspěšného sitcomu (Comeback), přidejte "zasloužilé umělce", kteří si obsazení v takové chujovině asi nezaslouží (Zedníček, Landovský) a dejte jim do rukou scénář, který se jim do rukou zase jen tak nedostane a hle: je na světě Střelená pitchovina nabitá blbými kecy. Tak charakterizuji celovečerní "komedii" já.....(30.8.2017)

• honajz

Dávám dvě hvězdy z milosti... Chápu snahu, cením zajímavý námět, a dokonce jsem se dvakrát zasmál. Jenže to je vše. Téma zhýčkaný Pražák na Moravě šel vytěžit daleko líp, a ne takto klišoidně, podobně si stačilo pohrát s různými vtípky, které nejsou špatné, ale prostě si s nimi chtělo pohrát, propracovat je, dát jim načasování a pointu. Takhle to prostě plyne, plyne, nic se neděje, postavy jsou mi šumák, pražští herci snažící se mluvit moravsky a pak se jako učí spisovnou výslovnost leda k smíchu.Chtělo to postavit trochu jinak a dopilovat (např. užovka je zcela zabitá). Třeba ten konec - tak vezme ten německý seriál, nebo ne? Jak skončil Presley? Co měli znamenat ti anglicky mluvící diváci? Chápu nadšení herců a místních, ale řemeslo je holt řemeslo.(24.11.2011)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)

• - Natáčení probíhalo ve westernovém městečku Boskovice u Brna. (M.B)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)