Ctrl Emotion

(studentský film)

Závěrečná studentská práce Vojtěcha Kotka. Do hlavních rolí obsadil Jiřího Mádla, Mariku Šoposkou, Terezu Voříškovou a Světlanu Nálepkovou. Film vypráví o počítačovém technikovi Viktorovi (Mádl) a rozhlasové moderátorce Evelíně (Voříšková), kteří se jednoho večera seznámí v baru a stráví spolu noc. Následující den oba přemýšlejí o tom, co vlastně posledního večera provedli, přesto se nezávisle na sobě znovu pokusí sejít na místě, kde se poslední večer rozloučili. O chvíli se však minou a pokračují tak ve svých dosavadních životech. (BrckoGOS)

Havaj8

Vubec sem nevedel, ze Kotek se venuje i necemu jinymu nez herectvi a dabingu. Tenhle kratkometrazni filmek me nadchnul nejenom skvelym obsazenim hlavnich roli, ale i skvele promyslenym scenarem :) Dokazal bych si to predstavit i jako celovecerak, samozrejme s delsim pribehem, dost se tesim, jestli se tomu zacne venovat nejak ve velkym a proto nemuzu jinak nez 5*... ()

rakovnik

Zajímavé cvičení - povedené v myšlence, obsazení, ztvárnění...mladí herci ukázali (po všech filmech, kde hráli), že opravdu umí i hrát. ()

Gee.Rocks

Nějaký předsudky kvůli Snowborďákům a té další perverzi jsou ještě víc vedle než jedle. Vojtěch Kotek už léta dokazuje, že není žádný blbec a že točit i hrát umí na nadprůměrné úrovni (obzvláště v ČR je to až exceletní tvorba). V ČR už se vytvořilo spoustu hnoje, čím se půda pohnojila pro mladé tvůrce a kvete nám tu nová generace, která už snad nebude točit další černé komedie podle šablony smrt- hrob-sex, nejlépe v přímé kombinaci. A aby toho nebylo málo tak z malýho Vojty vyrostl pěknej chlap. Takže je i na co koukat. ()

Cheeter

Na to, že se jedná o studentský film, tak velmi dobrý. Taková jednoduchá příhoda ze života. A k tomu klasický motiv "anděla a ďábla". Na delší film by to asi nebylo, ale takto velmi dobré. A nevím, dávají se tyto filmy v televizi? Někdy by to za to stálo. ()

necisty

Tož máš to dobré Kotku:). Sice bych tam nějaké věci doladil, ale já mít svou závěrečnou práci v téhle zemi v červených číslech, tak si pískám. Ty si vlastně už pískáš, co:D?! ... Tak jaký to bylo včera, co kluci? Dobrý. Stačí ... :D ()

Ice123

Na první film pod taktovkou Kotka je to bomba..... Bezvadný krátkometrážní snímek o lidech jakožto loutkách se zapracovanými vtipy, které stojí zato ;) A Tereza Voříšková ukazuje že mladistvý talent se neskrývá pouze v Mádlovi, ale i v opačném pohlaví, jak už ostatně dokázala v Bobulích ;) 90%. ()

Riley

Proč sakra obsah vyzradí úplně vše??? Jinak super, já se bavila. Jak může jedno rozhodnutí/náhoda změnit nebo nezměnit váš život. ()

blitzer

Tak tohle je pecka! Trochu matrixovskej scénář je naprosto parádní a hlavně vtipnej. Že by se nám z Vojty Kotka nakonec vyklubal českej Ben Affleck? EDIT: to Malýprinc: chodí, tady (7:38) to přiznal :-) ()

campix

Jako závěrečná studentská práce Vojty Kotka, to není vůbec špatné. Několik velmi zajímavých nápadů a docela slušná story. Hudba není vůbec špatná a Tereza Voříšková je k sežrání. Jenom mě tam prostě strašně štval gumák Mádl. Docela bych byl zvědavý na celovečerní film od Kotka. ()

E=mc2

Hm. mňa to teda nenadchlo tak ako Vás. Uznávam však, že to má tempo rytmus a dobrý strih. No, na to, čo sa snažil povedať, nepotreboval 23 minút, stačila mám pocit aj polovica. Ten whitescreen ma vyrušoval a posunul to o celkový pocit nižšie. Trochu zbytočne mi prišlo aj rozohrávanie tých vzťahov... Je to však stále jeden s tých lepších študentských filmov. Avšak taký Řehořek je talentovo niekde inde.. ()

Mylouch

Receptářský návod Jak dostat kunu ze zahrádky a trochu o programování. Studentské filmy jsou samostatnou kategorií, ale i v televizní konkurenci smělé 3* ()

Radiq

Mádl sice místama hraje to, co známe z jeho čertovskejch a podobnejch rolí, ale to vlastně nevadi. Je to totiž docela prdel. K tomu kvalitní Tereza Voříšková, která tím svým jemně nakřáplým hlasem fakt dostává. Jinak nápad s vnitřním Matrixem nebo co to je, docela dobry. Nejsu žádnej expert, ale kamera se místama zbytečně moc třese a noční záběry jsou moc tmavy, ale jinak mi na tom v podstatě nic nevadilo. Myslim, že Kotek se pochlapil a jde to s ním do kopce... v podstatě všichni mladí herci maj ještě něco před sebou. ()

Mirokukii

Že by Vojtěch Kotek byl českej Ben Afleck. Herec hrůza, ale režie by mu mohla jít. Tahle krátká prvotina není vůbec špatná. ()

yeniczek

Parádní, nápaditý film. Mádl opět nepřekonatelný:) Kotkova režie taky dobrá. Dal bych si další chod. Jinak je opravdu nutné mít v Obsahu filmu popsán celý děj i s rozuzlením? ()

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

27.02.2024

Ve středu 28. 2. vypukne 18. ročník Mezinárodního festivalu krátkých filmů Pragueshorts Film Festival, organizovaného každoročně pod hlavičkou MFF Karlovy Vary. Na ty nejlepší krátké filmy z Česka i… (více)