Ctrl Emotion

(studentský film)

Závěrečná studentská práce Vojtěcha Kotka. Do hlavních rolí obsadil Jiřího Mádla, Mariku Šoposkou, Terezu Voříškovou a Světlanu Nálepkovou. Film vypráví o počítačovém technikovi Viktorovi (Mádl) a rozhlasové moderátorce Evelíně (Voříšková), kteří se jednoho večera seznámí v baru a stráví spolu noc. Následující den oba přemýšlejí o tom, co vlastně posledního večera provedli, přesto se nezávisle na sobě znovu pokusí sejít na místě, kde se poslední večer rozloučili. O chvíli se však minou a pokračují tak ve svých dosavadních životech. (BrckoGOS)

walkingdead

Tak tohle mi nějak nesedlo. Nudil jsem se tak, že jsem to po cca 10 minutách vypnul a místo CTRL stiskl SHIFT + DEL. Hvězda jen za celkem zajímavý nápad a úvod v baru. ()

swinevenca

Naštěstí až teď jsem se kloudně podíval na profil filmu a nemůžu uvěřit, že je tady obsah celýho filmu, chudák, kdo si to přečte před zhlídnutím. Výbornej nápad, jak udělat zas jinačím způsobem den poté. Dialogy byly vybroušený, Voříšková je kočka a Mádl výborná držka, natož když se dva Mádlové hádaj. Paráda. ()

Dragiii

Vojta Kotek jako režisér? A proč ne? Tohle totiž není ale vůbec špatné. Mrzí mě akorát to, proč to nebylo delší, protože jako celovečerní film by to mělo určitě šanci uspět. Námět dvou "já" sedící za počítačem a ovládající emoce je totiž výborný a Jirka Mádl je v téhle roli jako ryba ve vodě. K tomu mu zdatně sekunduje neméně dobrá Tereza Voříšková. Jako celek se to pak jeví jako sympatická komedie, se skvělým hereckým obsazením a povedenými dialogy, která rozhodně nikoho neurazí. ()

tsatsiki

na doporučení kamaráda jsem se podíval na tento film a musím říct, že mě to velice bavilo. Zajímavá zápletka, skvělé herecké obsazení, Jirka se tu předvedl a Terezka tomu dodává krásu. Nevím, jestli to vedením Jirky Stracha nebo talentem Vojty Kotka, ale velice povedené dílo. 4* ()

jjjerry

Určitě stojí za těch 20 minut času ;-) Mádl hraje skvěle. Kamera super a nápad taky. PS: je zdarma ke stažení na internetu- např nezavisle.easyfunfilm ()

KaterinaSkop

Ještě že jsem si nepřečetla popisek, který popisuje celý film od začátku až do konce. Dost mě to bavilo, docela vtipný a na tu dobu neotřelý.. konec jsem nepředpokládala za což dávám velký plus ()

Scooby..

Opravdu zajímavý námět slušně spracovaný po herecké stránce taky fajn a co se týče scénáře tak já jsem se pobavil. Super krátkometrážní studentský film. Doufam že Vojta bude pokračovat spíše touto cestou než tou hereckou. ()

ajlonka

Musím přiznat, že se mi to líbilo, važně jo! Jen by to mohlo být i klidně delší....Čekala jsem co to bude za blbost, s ohledem na to, že Vojta Kotek je režisér, ale mile překvapil ;-) ... ()

e-pilot odpad!

Jen doufám, že tento pokus o film, hledající vtipy ve sprostotě a hnusu, snad už nikdy v životě neuvidím. ()

PoprockCZ

Zajímavý námět, hezké využití first person kamery. Určitě mě film kladně překvapil. Trochu mi připomíná animák V hlavě. ()

LuckyCZ

Na Vojtovo dílo jsem se podívala právě díky ohlasům na CSFD. A bylo to výborné! Šla jsem do toho s docela velkým očekáváním a bylo velice milé, že se naplnilo. ()

Dominum

Vojta Kotek se mi tímto filmem postaral o jedno z pro mě největších překvapení v oblasti filmu za poslední dobu. Musím přiznat, že nejprve jsem tento film po zjištění, kdo ho režíroval zavrhl a shlédl až na druhý pokus. A bylo mi ukázáno, nakolik omezený byl můj pohled na tvůrce. Musel jsem Kotka (a i jeho tvůrčí kolegy) přeřadit do vyšší kategorie. Film měl nápad, originální zpracování i vtip. A to ne nějaké přihlouplé skotačení, ale vyspělý humor. Atmosféra filmu mě naprosto pohltila a já v napětí čekal, jak to dopadne. Naštěstí ne tak stupidně, jak jsem se obával, že by mohlo, díky čemuž film působil inteligentně. Ti co chtějí vědět, co jsem předchozí větou myslel, ať se určitě na snímek podívají, nebo si přečtou spoileroidní popisek :) ()

Alusshka

Hodně dobrý a hodně povedená režisérská práce Vojty Kotka, střih i dramaturgie. Celý tenhle nápad a nápad ke vzniku tohodle malého filmíku mi přijde jako zrod geniálního vědce. Jako práce studenta na Damu či jiné fakultě je více než ohromující. Super obsazení a produkce. ()

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

27.02.2024

Ve středu 28. 2. vypukne 18. ročník Mezinárodního festivalu krátkých filmů Pragueshorts Film Festival, organizovaného každoročně pod hlavičkou MFF Karlovy Vary. Na ty nejlepší krátké filmy z Česka i… (více)