poster

Tranzit

 • USA

  Transit

 • Slovensko

  Rodina na úteku

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  **

  Po technickej stranke je to natocene perfektne. Nahanacky su prehladne, akcne sceny drsné, postavy uveritelne nacrtnuté a herci dobre typovo obsadeny. Na film za 5 mega to proste vyzera dobre a kludne by to mohlo ist do kin. Ale na spickove thrillery to v ziadnom pripade nema, lebo tomu chyba atmosfera. Reziserovi sa prilis nepodarilo navodit napätie. Asi za to môze prekombinovany scenar, takze od urcitej chvili to uz vôbec nepôsobi vazne, ale komicky. Ale kedze som sa ani na chvilu nenudil, tak tomu davam slusnych 5/10. Jednohubka na jedno pozretie.(5.5.2012)

 • EvilPhoEniX
  **

  Obyčejný Thriller, ničím zajímavý, s plno Nelogickými Momenty, které blýskali do Očí i mně, je to jednohubka jako Blázen,celkem i špatně sestříhaná, s ničím zajímavým Ukázaným.. Určitě nedoporučuji !(17.10.2012)

 • Hal_Moore
  ****

  James Caviezel ve své nejvýraznější (filmové) roli. Škoda jen, že jde o malý, silně podhodnocený film, který však dělá svému subžánru čest. Klasická ohraná zápletka ze sebe hned v první polovině začíná otřepávat některá klišé a dokáže téměř v každém patnáctiminutovém úseku překvapit netradičním vývojem děje. To však divákovi nezabrání, aby (skoro většinou) úspěšně předem odhalil, co se bude dít. Transit je klasickým příkladem tříhvězdičkového filmu, který si v budoucnu určitě ještě pustím. Za jeho nízké hodnocení však přidám tu hvězdičku navíc.(3.5.2012)

 • Thomassi
  ***

  Místami až televizně vypadající pasáže, ale celkově poměrně zábavná honička za balíkem peněz. Ohraný scénář je sice vyditelný na každém metru, ale Jim Caviezel se svojí rodinkou až překvapivě a sympaticky těm holomkům znepříjemňuje job. Hlavně ke konci se s nimi nemazlí. Kamera sice byla někdy na ranu, protože hercům lezla až do krku, ale hlavní bylo, že to rychle ubíhalo a pobavilo.(12.5.2013)

 • sta
  *

  takřka dokonale debilní film...(22.9.2012)

 • - Ve scéně, kdy lupiči pronásledují rodinu a vzápětí naráží do jejich auta, je možné všimnout si, že po několika nárazech zůstavají vozy neporušené. (dc125)

 • - Poté, co vyprostí Losada (Harold Perrineau) a Evers (Ryan Donowho) Marka (James Frain) z nabouraného policejního auta, najde Evers v autě zbraň M16. Tu však policie ve voze nikdy nevozí. (dc125)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace