Co má po dvaceti pěti letech dobrého manželství Darcy dělat, jestliže se jí najednou odhalí temné tajemství jejího manžela? (AMC Czech)

Nivenx

Další film podle předlohy Stephena Kinga. Bohužel jako většina filmů podle něho je tento opět průměrný, bez špetky něčeho co by překvapilo, či udivilo. Celkem i nuda. 45% ()

HorrFi

Možná, že povídka od Kinga je dobrá, ale film jsem sotva dokoukal.. hvězda za Stephena Langa.. nechápu jak se tohle mohlo stát, protože tohle ani snad nebyl thriller.. ()

Johnny.ARN

Ukecané drama od Kinga, kde pomerne rýchlo prídete do podstaty veci a potom sa už len veziete na vlne LaPagliovho herectva. Tá čúza a jej hysterické stavy ma celkom srali, ale v závere to ustála. A neskutočne mi tu chýbal rozprávač, ktorý by opisoval myslenie postáv. V knihe musel byť luxusný. Nebola to úplne mega záležitosť, ale ani prvoplánový výplach. 3 z 5 ()

Pavlínka9

Je to neskutečně vleklé a máte opravdu potíž to dokoukat :D :D Na motivy povídky Kinga, kterou zbožňuju a je taky podobně záhadná, jsem si to nemohla nechat ujít :) A pro mě ten film má jednu skvělou výhru - Joan Allen, která je v té roli tak bravurní a přesvědčivá, že prostě jen na ni se těch 102 minut vydržíte dívat :) Je prostě skvělá :) A je jí postava je chytrá a okouzlující zároveň :) Ale jinak to většina lidí nezvládne dokoukat :D ()

Corpsegrinder

Povídka mě bavila a tohle je vlastně skoro doslovnej přepis, ale NĚCO tomu prostě chybí. Je to plný nudy a neděje se skoro vůbec nic, film je spíš takovej lehčí dramáček a zrovna tady by pomohlo kdyby si tam filmaři něco připsali. Joanka do role jakžtakž sedí, Tony jako magor taky ujde ale ten jakoby mimochodem nasazenej Stephen Lang kterej hodinu a půl proskakuje filmem po 5 vteřinách, pak řekne dvě věty a jde na prdel v posledních 5 minutách filmu to jsem kroutil hlavou. Jedna z nejhorších Kingovo adaptací. ()

MareT.

Povidka je paradne napsana, ale do filmu se nehodi. Je prilis jednoducha. Ale libilo se mi obsazeni, nelibily se mi hluche mista. ()

smetyl

Jak už je zvykem u filmů inspirovaných knihami, popř. povídkami od Stephena Kinga nejde o nic světového. Filmové adaptace jsou často výkřikem do tmy a tak by se dal označit i tenhle snímek. Přeceňuje sám sebe. King je mistr jazyka, mistr vypravěč. A jeho knížky by byly čtivé i kdyby psal o tom jak šel s manželkou na nákup a ztratili nákupní seznam. A o tom to je, psané slovo lze přenést na plátno ale ne vždycky. A tahle krátká povídka ze sbírky Full dark, no stars je na velmi obyčejný námět a to nejdůležitější na ní jsou vnitřní pocity postav, které ve filmu prostě zachytit nejdou. Nejenže nejdou zachytit ale pokus tohohle filmu šel naprosto mimo a my sledujeme vlastně šedošedou nudu, bez překvapivého rozuzlení a šokujících momentů. ()

BlackHood odpad!

Začalo to hezky - manželka se dozvěděla, že její muž je vrah. Jenže místo, aby ho ta udala, a začali by se vraždit, tak se spolu vyspali..!..? ()

zahadum

Atmosféra vynikajúcej psychologickej poviedky Stephena Kinga je nulová...celé je to bezkrvné, nemastné a neslané...vnútorné monológy Darcy v knihe sú kostrou príbehu...film nepoužíva žiadne spôsoby ako bližšie spoznať motivačné činitele Boba a jeho dôvodov pre ktoré robil to čo robil...koniec je už totálne mimo poviedku...celkovo je film zbytočne rozťahaný a vlečie sa nudným stupídnym tempom ... žiaľ je to len slabý odvar z výborného námetu a bolo to pre mňa veľké sklamanie. ()

Bozvav

Co má po dvaceti pěti letech dobrého manželství Darcy dělat, jestliže se jí najednou odhalí temné tajemství jejího manžela? Poslat ho do pr...e. Což také manželka udělala tím nejlepším možným způsobem, ne sice pro rodiny obětí, ale pro svou rodinu ano. Perfektní námět, leč zpracování nevýrazné, neosobní a bez emocí, které by nějak hlouběji zapůsobily na diváka. Jedna z mála povídek od Kinga, co se dá i číst. Za mne 60%. ()

Ben Nevis

King je v tomto opravdu nevinně; na chybě je producent, který se rozhodl z malého námětu udělat celovečerní film a nic nepředělávat. Navíc větší část povídky spočívá na duševních pochodech hlavní protagonistky, které nebyly na plátno dostatečně přeneseny. Jinak považuji námět za velmi originální. Bohužel však většina filmu obsahuje nějaké oslavy a více méně se tam nic neděje. ()

Junys

Manželé Bob a Darcy jsou spolu již 25 let. Když jednou Darcy jde do garáže objeví krabici s jejími časopisy, jenže to by jí nepřekvapilo tak jako to co najde za krabicí. Za krabicí najde malou krabičku ve které jsou důkazy o tom že její manžel je sériový vrah. - Film trval hodinu a čtyřicet minut přičemž, část ve které se něco dělo zabírala tak pět minut max. Nápad to byl dobrý ale film je natočený špatně.. Herecké obsazení bylo ok, manželé mi sedli. Napětí a atmosféra žádná. ()

Rathalos

Prekvapivo velmi dobry thriller so zaujimavym nametom a zapletkou,herecke vykony su uplne v pohode,je to taky nenapadny film,ktory urcite dokaze zaujat...:-) ()

Vabr

Povídku jsem četl a musím uznat, že je to hodně stejné (až na jednu tu vraždu). Ta byla horší než v knížce - až moc rychlá a docela nepovšimnutelná. Povídka mi přišla tak na 5,5 bodů z 10, ale čekal jsem, že to bude takové. Celý film se koukáte na něco úplně obyčejného, normálního a bez zvratů, takže opravdu nečekejte horor. Jako povídka to bylo fajn, ale jako film jsem čekal takové hodnocení. Režisér vsázel podle mě na jednoduchou jistotu a může být spokojen s výsledkem. Jednu dávám, protože jsem u filmu usnua k tomu mě to nezajímalo. Jak jsem říkal, ta povídka byla fajn, ale čekal jsem, že tohle bude mnohem horší, ale ne že by to bylo nějak hrozně zvládnuté. Jen mě to jako film už vůbec nezajímalo. Horor toto vůbec není, takže kdyby s tím někdo nepočítal, tak teď to ví. VYHODNOCENÍ: A BAD MARRIAGE >:D ()

John80

Jednoduchý thriller o žene ,ktorá odhalí svojho manžela ako vraha , od druhej polovice filmu to ide dole vodou 2* ()

Shanen29

Podle Kinga se nepovede natočit zhruba 70 procent jeho povídek.Problémy jsou většinou dány kamerou,herci,samotným režisérem nebo málo pochopený příběh,který celý film hodí zcela na jinou kolej a to je i tento případ. ()