Nejzábavnější seriál o hledání pokladů na kanále HISTORY® je zpět a kupci jsou připraveni na další napínavou akci. Jedná se o zvláštní druh hledání pokladů, kde – pokud máte štěstí – vám obsah opuštěného skladu může vydělat majlant. Kupci jsou různí, od dvacátníků hledajících zábavu a vzrušení po manželské páry, jimž jde o rychlý a tučný výdělek, a všichni jsou připraveni udělat z toho pořádné drama. Cokoli je možné, když kupci zvažují, zda ten který sklad stojí za koupi... a jak vysoko jsou připravení jít. (oficiální text distributora)

BigBang

Neuvěřitelné, ale tahle reality show je zábavná a současně by člověk i uvěřil, že není nahraná. Sice nevěřím žádné reality show, ale tohle je zábavné i jako sitcom. (Ale pečlivě si rozmyslím, komu bych přiznal, že se na tuhle odpolední blbost rád dívám.) ()

ing.man

Jasně že nevěřím, že nám ukazujou skutečný poměr zisku vůči ztrátám. Ale pár dílů snesu a dokážu se u toho uvolnit. Stačí... Furt lepší než česká produkce reality tv. ()

beso74

Šablonovité, po zhliadnutí tretej časti nudné. Každá jedná časť sa uberá týmto smerom, najprv sa skupina podivínov stretne, sem tam na seba zagáni a ponadáva, potom sa pustí do draženia, najčastejším slovným spojením je "PO PRVÝ KRÁT, PO DRUHÝ KRÁT, PO TRETÍ A PREDANÉ" potom začne vybaľovanie ako spod vianočného stromčeka, nasledované ocenením jednotlivých vecí a počítaním zisku, ak sa nejaký kumuluje... Kto nahrabe najviac (aj keď je hodnota práve nadobudnutého majetku čisto hypotetická, pretože dané predmety ešte treba následne predať a predajná cena sa nemusí pohybovať v tom rozpätí, ako bolo uskutočnené ocenenie), stáva sa víťazom. Pravda, do najbližšie otvoreného kontajneru. Podčiarknuté, sčítané, nekonečná dokumentárna soap opera, kde hlavné postavy príliš inteligenciou neoplývajú a ich krásu a charizmu radšej rozoberať nebudem. ()

worlik

Dvacetiminutová oddychovka. Je docela vtipný sledovat, jak je každej z aktérů "odborníkem" na všechno, všechno ví, všechno zná, všude byl a co mu neprošlo rukama, o tom přinejmenším aspoň četl nebo slyšel...na druhou stranu je občas vidět, že se tím dá asi docela dobře živit...další americká podivnost ()

Fajt odpad!

Seriál, který je do posledního puntíku narežírovaný je klasickým brakem, bez sebe nejmenší hodnoty. Absolutní škoda času mu věnovat, jakoukoliv pozornost. ()

rafix

Musím dát za pravdu několika uživatelům za pravdu. Je to opravdu zábavné to sledovat jak draží ty jednotlivé boxy s různými věcmi. ()

muti

Former "Storage Wars" star Dave Hester is suing A&E and alleging that significant aspects of hit reality show are fake, Deadline reports. According to the lawsuit obtained by Deadline, Hester claims that "Storage Wars" producers plant expensive items -- such as a BMW, or a newspaper announcing Elvis' death -- in storage lockers that its stars are supposed to be blindly bidding on. "['Storage Wars'] regularly 'salts' the storage lockers that are the subject of the auctions portrayed on the Series with valuable or unusual items to add dramatic effect, even going so far as to stage entire storage units," the suit reads. UPDATE: Radar Online reports that there are a series of emails and receipts that can help prove Hester's claims, which were true especially during the first season of "Storage Wars," a source claims. "There are invoices, checks and other documentation where the production company actually compensated cast members for supplying items that were planted in the lockers and then 'discovered' on camera," the source told Radar. The source says during Season 1 of "Storage Wars," producers asked some cast members to provide interesting items that they'd plant in lockers. The production company paid them a rental fee for using their items, according to the source. Thus there are emails, receipts and reimbursement checks that were exchanged. Another insider told Radar, "There are so many people who know what was going on, so many people who were eyewitnesses to the show being rigged anditems planted that it's hard to understand how the network and production company will be able to stick to their denials about that." Hester claims that he was fired from the show for complaining about the shady practice, and is seeking $3.5 million in damages. ()

walkingdead

Typical american assholes. Věta, kterou německý recepční ohodnotil rodinku Griswoldů, sedí i na účinkující v této "reality show". Je tu pár tlusťochů, kteří si zvedají ego vzájemnými urážkami. Jeden zastydlý puberťák a MILFka, která mu dělá chůvu. Většinou pozitivně naladěný nigga, kterého by ve filmové verzi hrál Anthony Anderson. Mary, která obvykle koupí ten nejhorší crap, ale občas na něm vydělá. To se obvykle nedaří extravagantnímu staříkovi Barrymu, který přeplácí kóje, aby mu neuteklo nic, co by chtěl přidat do svých sbírek. Stejně jako u zastavárníků i tady je zajímavější zboží než samotní účinkující, ale protože Chumlee a spol. jsou o něco zábavnější, tak tady dávám o 1 * míň. ()

ESNYR

Nejsem si jistý jestli jsem na tom správném profilu tady těch naprosto stejných šou ale jakoby to nebylo jedno. Občas projdu kolem TV a mamča na to kouká (ano i ona ví že je to šou a ne realita) protože ji to baví a pokaždé se snaží uhádnout jak moc to ještě chtějí přepálit v tom co najdou a kolik za to dostanou. Ne vážně, i kdybych byl ochotný připustit tu neuvěřitelnou náhodu že něco najdou a má to větší hodnotu než pár kousků železa odvezeného do sběrny, tak se prostě nedokážu přenést přes fakt že je naprosto logické že "zapomenu" ve skladišti díly na auto za 20 000, bubny s podpisem někoho stašně slavného za 10 000, hasičské nástroje za 40 000 nebo auto za půl milionu kterých bylo vyrobeno jen 5 na světě ...... Někdy mě to zaujme už kvůli tomu co najdou, něco o tom řeknou a vysvětlí co to vlastně umí a k čemu to je. V téhle špatné šou učinkují lidé o kterých se nelze vyjádřit jinak než jako o typickém obyvateli USA (nula která nic neumí a tak se musí hrabat v odpadu aby se úplně udělal z toho že prodal kus šrotu za 100 babek a mohl si alespoň dneska koupit burgra a kolu) který umí jen nadávat, urážet a v případě "opálených" afroameričanů (tady mě zaráží hlavně to že se jim musí říkat afro-američané , když 99% z nich ani neví kde afrika leží) i máchat rukama a dávat najevo pohradání bílím obyvatelem který mu (opět) ukradl možnost mít něco víc než zbytky. Kdokoliv je v této skupince tmavší, okamžitě se chová jako mentál a dává najevo svoji černou nadřazenost ..... No nic .... Co se týká věcí co najdou, baví mě jejich nulový myšlenkový pochod a jdou do nejbližší zastavárny (tady zabolí hodně to že už se ani nesnaží to maskovat jako realitu) kde se začnou dohadovat o ceně aby nakonec z falešným úsměvem na rtech prohlásily jak na tom nevydělaly a že ani nečekaly že za kus hnoje dostanou 400 babek. Tady naplno propuká absolutní demence jednotlivých aktérů, snažící si svým výkonem zasloužit oskara, kdy bych očekával (myslím v realitě - tady je jasné že scénář je pevně daný) že zajdou do více podniků, popřípadě si zkusit o té věci alespoň něco zjistit, nebo to zkusit třeba alespoň umýt a oprášit a dostat za to 5x tolik než hned v té první boudě na kterou cestou narazí. Na druhou stranu když se podíváte na tu skupinu lidí kterým nevěříte IQ větší než 60, tak to vlastně dává i smysl že jim stačí pár zelených papírků za které si můžou koupit bombńy a přívěšek na klíče ..... Někdy je to zábavné, někdy to hodně přehání, někdy to dokáže zaujmout. Za asi nejvíc přehnaný díl bych pak označil ten kde našli pod plachtou v podstatě celé auto (prostě kastli a asi 8 krabic dílů + dveře, kapotu atd) ze kterého se vyklubalo nějaké strašně krutopřísně nařachané super auto v tuningu za které jim nabídly asi 300 000. Pokud po takovém dílu ještě někdo pořád věří že je to skutečnost a ne divadelní představení, není mu pomoci. Jinak by mě ale opravdu zajímalo jak to vlastně funguje v reálném světě, kdy po otevření takového skladiště najdou třeba ten hasičský vercjak. Nějak se mi nechce věřit že by opravdu dovolily někomu na tomhle vydělávat prachy když bych okamžitě očekával že cokoliv co má vyšší hodnotu jak 500 dolarů, hodně smrdí po čorce a nebo trestném činu. Určitě ale nikdy neuvěřím tomu že někdo "zapomene" platit sklad ve kterém má 8 kytar v hodnotě 100 000. No tak. Když přimete jejich pravidla pro tyhle show a máte jasno v tom že nejde o nic jiného než pobavit, můžete si to v klidu užít. 2 hvězdy si to asi zaslouží (jak už jsem psal na začátku, je možné že jsem viděl jiný typ tady té šou ale ono je vlastně jedno jestli jsem tu správně, tohle jde použít i na ty ostatní bez změny komentu a hodnocení) () (méně) (více)

Tritonek

Možná, že na to mělo velký vliv, že jsem viděl většinu dílů z první a druhé série v rychlém sledu za sebou (promítání na Silvestru s kamarády), ale pobavilo mě to a utvrdilo, že Amerika je zemí neomezených možností, kde jsou všechny sny možné a živit se dá čímkoliv, jinak Barry je sympaťák, Dan má kadenci slov vyšší než kulomet vzor 58 a závěrem jako Dave dodávám YUUUP! ()

riso677

Serial je viac zábavný než bi sa malo jednať o peniazoch, ale keď sa niečo zvrhne to už je problém PS mierim na Barryho. ()

Sherty

Pokud chcete vypnout a nenecháte se rušit občas nesympaticky vyhlížejícími lovci skladů, tak to není tak špatné. - 55% ()