Ve spánku

Před rokem ztratila Sarah syna a stále se nemůže zbavit bolestných vzpomínek na něj. Jedné noci pak srazí mladíka Arhura, který jí jejího chlapce velmi připomíná. Zdá se, že ho pronásleduje záhadný útočník, a tak se Sarah rozhodne pomoci mu. Ale věci nejsou, jak se zdají, a setkání s Arthurem ji může ohrozit. Když si to však Sarah uvědomí, je už příliš pozdě... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

MickeyStuma

Francouzi opět potvrdili, že i na evropské půdě lze natočit nízkorozpočtový, jednoduchý a napínaví snímek na poli temného thrilleru. Dějství je sice předvídatelné, ale to není zase až tak nic překvapujícího. Důležité je, že vše funguje jak má a to k filmovému zážitku bohatě stačí. ()

Nail

Pro mě průměrný horror. Nápad s vraždícím mladíkem s kobercákem je fajn, ale děj byl takové pro mě nemastné neslané. Vcelku velmi rychle se ukazovala pravda. Konec byl taky dost průhledný...chtělo to víc snahy. ()

E lan

Nepříjemný nehezký film s velmi originálním scénářem a slušnými hereckými výkony. Přesto všechno nač to je, když film diváka přímo naštve svým "nespravedlivým" dějem. Tohle nikdy více... ()

Megynka

Dobrý film, má veliký potenciál. A hlavní herec je úžasnej, opravdu nevíte, co tomu jeho "obličejíčku" věřit. Spoustu zvratů a nikdy nevíte, na čem jste, to se mi líbilo. :) ()

masekjc

Jako thriller ano ale jako horor mi to moc nepřišlo a proto jsem trochu zklamán. Nicméně za tu kratší stopáž se toho stihlo více než dost. Film vsází především na napjatou atmosféru a psychologickou stránku postav než na nějaké promyšlené porcování a lekačky. ()

chlebo

Keby sa celým Spánkom netiahla tá typická žabožrútska ťaživá až uspávacia psychoatmosféra a namiesto toho by skúsili celý tento hudobne pekne podfarbený nezmysel o niečo zrýchliť a pre fajnšmekerov aj trošku dochutiť, bol by pravdepodobne na svete ďalší orgazmotvorný žánrový špeciál a la L'intérieur, avšak v tejto podobe ide len o všetko vysvetľujúci hodinu a pol dlhý prostriedok na podporu spánku s pár rušivými (a teda vydarenými) scénami a písať komentár deň - dva od zhliadnutia je takmer nemožné, lebo približne v tomto časovom intervale, ak nie skôr, vyšumí celá táto pičovinka divákovi z hlavy. Avšak pre milovníkov notoriet (áno, našiel som si nové, obľúbené a nezmyselne zložité slovo) je Dans ton sommeil kulinárska špecialitka ukuchtená na mieru. ()

jafuska

francouzský film, který je sice slabší průměr, ale přesto to mělo svoji temnou atmosféru, sice napětí tu docela scházelo, ale přesto se tento film vcelku zdařil. ()

petrik11

Také nič moc, je to natočené až príliš európsky, presnejšie francúzsky. Pevne verím, že keby to natočili za veľkou mlákou zaujímavý nápad dostane iné grády. Celé mi to pripadalo ako nejaký psychologicky film, ktorý natáčali pred 30timi rokmi, bezvýrazné :( ()

Cechyno4

Ať už se na Dans ton sommeil díváme jako na horor nebo jako na thriller, musím říct, že je to nadprůměrný snímek. Počáteční napětí, následný zvrat, pohled ze všech tří stran herců v tomto filmu. Ke konci filmu jsem už ale viděl nedostatky. Bylo jasné, že některé scény tu jsou úplně zbytečné. A byly přidány hlavně proto, aby film byl lepší. Také jsem čekal ke konci větší propracovanost a následný zvrat (např. to že vrah zabil i syna hlavní hrdinky). Určitě by to bylo zajímavější a dalo by to filmu jiný rozměr. Ale i tak nadprůměr. ()

CrazymanM

Tak tohleto byl vcelku hustej snímeček,zajímavá a nesourodá hlavní dvojice,zápletka teda slušně vychytaná!Palec nahoru,pokračovat a zlepšovat se! ()

honzic

Spíše než horor to byl thriller a působil na mne zmateně hned od začátku a nelogicky návazně, ale asi to byl záměr. Hodnocení: 50 % ()

elanista1

Len 70 minut, a aj tych je roztahanych, namet hodiaci sa skor do nejakeho lacnejsieho krimiserialu ako do celovecerneho filmu. Nudil som sa jak fras, postavy sa nemaju o com rozpravat, vraha som odhalil hned ako sa objavil na platne, a to jedine co stoji za nieco v tomto filme- gore, je tu len vo velmi chudobnom mnozstve. Velmi milosrdne 2. ()

jopal

Mile prekvapenie, vyborny thriller. Par zadrhelov by sa naslo, ale v porovnani s ostatnou produkciou treba oko prizmurit. ()

david666

Zajímavý a napínavý thriller, kde jsem sice brzy prohlédl, kdo je kdo ale přesto jsem byl po celou dobu v napětí, jak to vlastně celé dopadne. ()