Epizody(2)

PogoJoe

Poslední dva díly se fakt nepovedly. Natahovaná kaše, neustálé opakování dřívějších fórků, které už popáté, podesáté, posté nejsou vůbec vtipné, uměle vykonstruované situace, aby se tu ještě naposledy objevily snad všechny postavy, které se kdy v seriálu objevily... Nicméně - jako celek je Miranda velice zábavný počin a na některé díly se určitě rád někdy zase po čase podívám. ()

Vajonek

Jako jo, všichni jsme se potřebovali dozvědět, zda Miranda nakonec uloví svého vysněného chlapa (a který to bude). Ale asi by bylo lepší vyřešit tyhle otázky rovnou v rámci předchozí řady (pokud by se přidal třeba jeden díl navíc). Tohle už byla taková trochu zbytečná natahovačka s trapným opakováním známých scének a vtipů. A postavy, které jsou všechny trochu šílenci a máme je právě za to rádi, jsou už ve čtvrté řadě šílené trochu moc, resp. chovají se často dost mimo "své já" (takové, jaké jsme si ho zažili během uplynulých řad). Celkově jsem Mirandu měla ale moc ráda a jsem ráda, že jsem s ní mohla strávit nemálo příjemných chvilek. ()