Reklama

Reklama

Zdánlivě perfektní student medicíny Philip Markoff vede dvojí život. Postupně se noří hlouběji a hlouběji do zhýralého světa gamblerství, zločinu a nakonec i vražd. Své oběti hledá přes inzerát.  Film Vrah přes inzerát sleduje temný a záhadný online život Philipa Markoffa, zatímco se v reálném životě připravuje na slibnou budoucnost doktora po boku své snoubenky Megan McAllister. Na Bostonské univerzitě ho považují za jednoho z nejlepších mediků, jeho přítelkyně, přátelé i spolužáci jsou přesvědčeni, že by nikdy neprovedl nic špatného. Jenže Phillip před nimi skrývá násilnické stránky a obrovskou vlnu agresivity, kterou naopak důvěrně znají jeho nevinné oběti.
Vše začalo 14. dubna 2009 vraždou prvního stupně. Obětí byla masérka, která nabízela své služby přes inzerát. Když policie přijde na to, že brutální zabíjení a množství dalších útoků na ženy spojují inzeráty, jejich další vyšetřování je nakonec dovede k Markoffovi. Hlavního vyšetřovatele ztvárnil William Baldwin. (HBO Europe)

(více)

Recenze (38)

lucijelucije 

všechny recenze uživatele

Těch 38 % je pro mě trochu udivujících. Jako je to film, který je natočený, jako že je nějakým způsobem natočený. Asi do něho moc nadějí nevkládali jeho tvůrci, ale zase pointa a průběh tohoto dramatu se mi nezdála zase tak tragická. Jsou snímky, které se prostě nedají srovnávat s určitými kvalitami. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Nikdo nemá rád chytráky, pane Markoffe.." Taky na svoje ego nakonec tenhle internetový Ted Bundy dojel, stejně jako tenhle řemeslně příšerný biják.. A tak nějakej ten Baldwin - Dělám si kozy, protože sympaťáka Williama jako jednoho z mála z tý jejich famílie poznám..;) - platí za takřka jediné, co na téhle žánrově pomýlené a téměř bezkoncepční co do řemesla diletantské šmíře stojí vůbec za řeč, což jednoho v souvislosti s novozélandským režisérem Stephenem Kayem, který tématu sériových vrahů vedle těch seri(ál)ových projektů věnuje hodně prostoru, možná i dost nepříjemně překvapí.. ()

Reklama

Scott67 

všechny recenze uživatele

Uvěřitelné v rámci toho, že někdy jde genialita ruku v ruce s naprostou debilitou. Co se týče zpracování, je to naprostá rutina. Nebýt tam Baldwin, je to béčko čistokrevné. Díky němu jen béčko. Ale dokoukal jsem do konce. Chtěl jsem vědět, jak dopadne. Ve stínu mnohem horších sraček to vlastně nebylo až tak zlé. ()

NikiVai 

všechny recenze uživatele

Pokud to byl televizní film, tak chápu jeho kvalitu nekvalitu. Celé to bylo zlé. Herecké výkony otřes, příběh samotný, ač podle skutečné události, tak dosti přihlouplý. Philip byl dost hňup, dobře, že ho chytili tak brzy. Jen mi bylo líto Megan. Ve filmu chybí napětí, gradace, celé to plyne jen tak jakoby mimochodem. Toť asi veškeré mé dojmy z tohoto nudného dramatu. ()

Rumbambule 

všechny recenze uživatele

Kdyby to nebylo podle skutecnosti, byla by to uplna hovadina. Ale je to podle skutecne udalosti, tak lze rict jen to, ze vrah byl uplne hovado. Ve dolmu mi chybi hlubsi pohled do duse takto vysinuteho cloveka, ktery zil dvoji zivot… Cele je to takove ploche, vlastne o nicem. Nedozvime se, co se mu asi honilo v hlave, co bylo spoustecem te jeho temne stranky, co z toho mel. Chapu, ze se rychle zabil a nestihl nikomu tohle vsechno rict, ale mel rodice, existuji psychologove… V tomhle byl film fakt odflaknuty. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Film je je adaptáciou skutočnej krimi knihy "Rande so smrťou: Tajný život obvineného 'Craigslist Killera'", ktorú napísala Michele McPhee. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Los Angeles (Kalifornia, USA). (Arsenal83)

Reklama

Reklama