Vrah přes inzerát (TV film)

The Craigslist Killer

Beštia

Drama / Thriller / Krimi

USA, 2011, 83 min

Pro mě lepší průměr, šlo o televizní film, a to poměrně slušné kvality. Jestli to bylo opravdu dle skutečnosti, tak je opravdu s podivem, jak naivní byl hlavní "hrdina", vrah a téměř lékař. Ale ve filmu bylo naznačeno, že byl tak trochu i gambler v kasinu, tak je možné vše. Sympaťanda v hlavní ženské roli, mohla ze své ženskosti ukázat více. 37% je dost podhodnocených, ale hodnotila to pouze stovka lidí.(6.3.2015)

• bobstock

To mělo být podle skutečné události? Lidé si zařizují zajímavé osudy, ale tohle je zapomenutí hodné. Filmově nepodařené. Že to řeknu takhle blbě. Možná to tak bylo lepší, že se Philip Markoff zabil. Jako doktor by musel zabít více lidí, než se mu to podařilo při těch jeho úletech. Na studenta medicíny poměrně hlupák. Byt plnej důkazů, stejný oblečení, stejný oběti, stejnej počítač na maily. Totálně jsem toho pitomce nepochopil. Hvězdu za to, že i přesto všechno se najdou lidi, co vám to budou vyprávět další ráno na montážní lince. 20%(22.3.2016)

Neříkám, že na film za týden nezapomenu, ale 40%? To snad ne.;-) Celkem "příjemný" TV film na nedělní večer, který se z hlavního hrdiny nesnaží dělat ani zrůdu, ani oběť, což je poměrně příjemná změna. "Zbytečné chyby" a "dementní chování", jak tu někteří zmiňují, vidím také jako plus, protože ne každý blázen či vrah je jako Dexter Morgan.;-)(20.3.2016)

• coco.brice

děsivé béčko...padouch tu má vystupovat jak muž dvou tváří a prohnaný zločinec a deviant ,tady však vystupuje jako idiot co by nepřepadl ani chráněnou dílnu....jeho partnerka coby femme fatale ve filmu vybírá šaty na svatbu a nebo spí...a detektiv je na tolik lstivý,že padoucha vypátrá dle IP adresy a pak jako vrchol všeho objeví rafinovaně ukrytou bouchačku ...a víte kde jí ten geniální uchyl ukryl?no to by Vás nenapadlo...vyřízl si na ní v knize otvor...:-)!:-)))ještě že FBI má ve svýchá řadách takové filuty:-)...(21.3.2016)

Až zase tak tragické mi to nepřišlo,hlavní předstacitel nebyl na první pohled nějak moc psycho,jak to v takových filmech bývá,logika se zde nedá hledat a jestli to bylo podle skutečné události a nebo to bylo jen tak řečeno,kvůli sledovanosti,to si nejsem jistý,protože hloupých chyb tam bylo až moc.Shlédnutí na jedno odpoledne jo,jinak více už asi ne.(10.2.2018)