Zdánlivě perfektní student medicíny Philip Markoff vede dvojí život. Postupně se noří hlouběji a hlouběji do zhýralého světa gamblerství, zločinu a nakonec i vražd. Své oběti hledá přes inzerát.  Film Vrah přes inzerát sleduje temný a záhadný online život Philipa Markoffa, zatímco se v reálném životě připravuje na slibnou budoucnost doktora po boku své snoubenky Megan McAllister. Na Bostonské univerzitě ho považují za jednoho z nejlepších mediků, jeho přítelkyně, přátelé i spolužáci jsou přesvědčeni, že by nikdy neprovedl nic špatného. Jenže Phillip před nimi skrývá násilnické stránky a obrovskou vlnu agresivity, kterou naopak důvěrně znají jeho nevinné oběti.
Vše začalo 14. dubna 2009 vraždou prvního stupně. Obětí byla masérka, která nabízela své služby přes inzerát. Když policie přijde na to, že brutální zabíjení a množství dalších útoků na ženy spojují inzeráty, jejich další vyšetřování je nakonec dovede k Markoffovi. Hlavního vyšetřovatele ztvárnil William Baldwin. (HBO Europe)

Allien.9

Neříkám, že na film za týden nezapomenu, ale 40%? To snad ne.;-) Celkem "příjemný" TV film na nedělní večer, který se z hlavního hrdiny nesnaží dělat ani zrůdu, ani oběť, což je poměrně příjemná změna. "Zbytečné chyby" a "dementní chování", jak tu někteří zmiňují, vidím také jako plus, protože ne každý blázen či vrah je jako Dexter Morgan.;-) ()

grizly007 odpad!

Tak jestli tohle bylo dle skutečný události tak se jedná o nejdementnějšího vraha všech dob. Film je dosti strašnej hlavní šmejd je prvotřídní slizoun a párek detektivů je jak z nějaký parodie. K tomu jednoho detektiva dabuje asi tak 10letý kluk dle hlasu. Na to že hlavní hrdina je výjimečný student si počíná jako naprostý idiot. Škrábnutí jako DNA důkaz ho nechává naprosto v klidu. V hotelovém pokoji střílí jako by se nechumelilo rány jak z děla jsou přece v pohodě. Ví že se hledá debil v baseballový čepici a přesto jí stále nosí a nemění ani oblečení. "Anonymní" emaily posílá ze svého notebooku takže IP adresa jasná. Prostě nevěřim že to je dle skutečný události :) NEKOUKATELNEJ SHIT ()

Tommassi3

"Nikdo nemá rád chytráky, pane Markoffe.." Taky na svoje ego nakonec tenhle internetový Ted Bundy dojel, stejně jako tenhle řemeslně příšerný biják.. A tak nějakej ten Baldwin - Dělám si kozy, protože sympaťáka Williama jako jednoho z mála z tý jejich famílie poznám..;) - platí za takřka jediné, co na téhle žánrově pomýlené a téměř bezkoncepční co do řemesla diletantské šmíře stojí vůbec za řeč, což jednoho v souvislosti s novozélandským režisérem Stephenem Kayem, který tématu sériových vrahů vedle těch seri(ál)ových projektů věnuje hodně prostoru, možná i dost nepříjemně překvapí.. ()

lucijelucije

Těch 38 % je pro mě trochu udivujících. Jako je to film, který je natočený, jako že je nějakým způsobem natočený. Asi do něho moc nadějí nevkládali jeho tvůrci, ale zase pointa a průběh tohoto dramatu se mi nezdála zase tak tragická. Jsou snímky, které se prostě nedají srovnávat s určitými kvalitami. ()

Wbcko

Zoufale šablonovitý, předvítatelný, celkově dost dementní a hlavně naprosto zbytečný film o tom, kterak si zamilovaný vrah najde pár šlapek na internetu, zabije je, policie (nebo spíš parta dvou idiotů jak z parodie na Kriminálku Smíchov) ho chytí a on se z toho zhroutí. Navíc teda ani prd, na napětí teda rozhodně zapomeňte, nic takového se tu nekoná. A kdo by doufal alespoň v sexy herečku do hlavní role, tak bude taktéž zklamaný, na tu očividně peníze v rozpočtu nezbyly. ()