Krtkova dobrodružství

Od dob, kdy „krtek ke kalhotkám přišel“, uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

RajmikCZ

Nejlepší animovaný seriál všech dob z české produkce. Jako malý jsem se vždycky těšil na večer až mě maminka nebo tatínek zachumlá do postele na 7 hodinu a já uvidim toho známého černého krtečka, který si se všim ví rady. ()

dzivetka

Vím, že je oblíbený. Třeba Francouzi ho milují. Vzpomínám si, že na vysoké si do sešitku s ním rodilý mluvčí, který nás učil, zapisoval poznámky. Mě Krteček nikdy neoslovil - a to doslova! :) Už jako dítě jsem zuřila, že nemluví. No, ráda ho nemám, ale uznávám, že se to panu Millerovi povedlo - ta figurka sama o sobě je geniální. Dvě hvězdičky aspoň postavičku. ()

Hornet.CZ

100% / Nejlepší pohádka, kterou jsem kdy viděl. I přes to, že nejsem dítě tak se rád čas od času posadím a zavzpomínám si na bezstarostné dětství, kterým mě pan Miler a jeho nádherné pohádky provedly. S při sledování epizod krtečka jsem měl radost, cítil jsem smutek a prožíval jsem s ním jeho báječná dobrodružství. ()

iggy_pop

Psychodélia bez dialógov, ktoré sú nahradené otravným "hele." Seriál som nemal rád už v detstve, najmä pre ten zvláštny dej jednotlivých epizód a animáciu samotnú. Ani dnes, keď už mám dieťa a seriál spolu pozeráme, sa môj názor nezmenil. ()

Enon

Krtek je věc na kterou sem se jako malý zvládl koukat celý den. Strašně milá pohádka, krásná a v téhle době stále dobrá animace. Pro mě srdcová záležitost. 5* ()