Talisman

• USA The Lucky One (více)

Loganův život ovlivnily tři vojenské mise v Iráku. Fakt, že je stále naživu, považuje za dílo náhody. Vždy unikl smrti jen o vlásek. Při první misi, když se po útoku s jednotkou shromáždili v troskách domu, tam uviděl ležet v prachu fotografii dívky. V okamžiku, kdy pro ni šel, explodoval na místě, kde stál, granát a tři jeho přátelé zemřeli. Logan si nechal snímek jako talisman a byl přesvědčený, že ho ochraňuje. Od té doby totiž neměl ani škrábnutí. Po návratu domů se rozhodl, že dívku vyhledá a poví jí o tom, jak byla jeho strážným andělem. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, najde její adresu. Nechá se najmout do psího centra, které vede její rodina. I když mu Beth zpočátku nevěří a sama má v životě komplikací dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že by Beth pro něj mohla znamenat víc, než jen obrázek pro štěstí. (TV Nova)

IPajule

Všude tu stojí komentáře, že to nestálo za nic, že se na to chystaly do kina a nakonec udělaly dobře, protože podle traileru to vypadalo na 4 nebo 5*, ale že se spletly. Každý máme jiný názor a mě osobně se to líbilo. Začátek ve válce v Íráku mě tak uchvátil a dostal do tranzu jaký to je, zůstat sám, když vás zachrání fotografie ženy a všichni vaši přátelé zahynou. Asi se na to ptáte celý život, proč vy. Bylo to doprovázené hudbou, která se na ty scény hodila a to doslova. Moc pěkné. ()

kluzo

TV film na neděli po obědě, když je venku psí počasí a chcete si schrupnout. Veliký zločin, najít fotku a nechat si ji. To je nenapadla lepší zápletka? ()

chrispe

Moc jsem v Efrona nevěřila a byla dost skeptická. Ale nakonec to celkem ustál. Je to sladkobolné, předvídatelné, s celkem zbytečně detailními erotickými scénami a konec se podle mě moc nepovedl. Ale tak... zhruba třičtvrtě filmu jsem se dobře bavila. A to se počítá. ()

anitae

Začátek vypadal dost akčně, veterán z Iráku, kterému doslova zachrání život fotka neznámé ženy, kterou po návratu vyhledá a začne pracovat v psím zařízení, ale jeho vysněná z fota má již dítě s policajtem, který dělá problémy...ale vyhledala jsem pod termínem romantická s*ačka, takže spokojenost.. ()

Razzor_82

"Proč jsi sem přišel? - Abych tě našel." Sladkobolná romance s dost slabým příběhem. Film nestačí obsadit hezkými tvářemi ale musí mít nějaké napětí a děj. Tady to byl námět jak od Rosamunde Pilcher. Vlažná nuda k uzývání. 4/10 ()

Blacki

Na film jsem šla s vědomím, že jde o "romanťárnu" a také jsem si to náležitě užila. Obávala jsem se Zaca Efrona jako hlavního hrdiny, přece jenom ho známe spíše z teenegerských filmů, ale musím uznat, že z něj vyrostl docela pěknej chlap a zahráno to také nebylo špatně. Film mě nezklamal, co jsem od něj očekávala, jsem dostala. Není to žádný trhák, ale docela příjemný počin. ()

haroska

Celkem milý romantický filmeček, kde pro mě celkem překvapuje Z. Efron - z rozrvkočeného uzpívaného blbečka vyrostl docela kus hezky vypadajícího slušného herce.A i jsem mu tu roli věřila. Příběh ničím vyjímečný, už stokrát viděné klišé. Jediné, co bych vyloženě pochválila je konec, kde sice chlapci zemře otec ale tvůrci nás nezatěžují nějakými trapnými scénami , kdy dítě brečí "že chce tátu a všechny další nenávidí". ()

retrogirl2

Ježiš to se táhlo jak nudle! Ještě že se na Zaca tak pěkně kouká, to jediný mě drželo při životě. Horší bylo vydržet jeho (ne)herecký výkon. Už pár let čekám, kdy aspoň brvou pohne nebo kdy se naučí přirozeně se smát. Já si počkám... ()

Oonika

Nevím proč jsem se tomuhle filmu tak dlouho vyhýbala. Asi mě dost odradil Zac a čekala jsem brutální slaďák. Ale tohle bylo příjemné, dojemné, úsměvné a smutné. Smekám. ()

ExpertAsie

Některé zpomalené scény jsem fakt nemusel, ale chápu, že asi pohledy na Zaca bude pro holky neskutečné, jinak příběh asi taky odhadnete ihned jak skončí. ()

EwE.EwE

Taková romantická oddychovka. Nijak nenadchne, ani neurazí. Zac tu byl sladký, chtěla bych ho vidět i v nečem jiném, než jen romantické komedie/drama. ()

Sammy.Boy

Romantický "šťastlivec" s poselstvím války, dramatu a vnitřních běsů s hezounem pravého hollywoodského ražení v hlavní roli. ()

Psycho.R

Taková nedělní pohodovka, kde to hlavní hrdince neuvěřitelně slušelo a Efron už, naštěstí, není ulízánkem z muzikálů od Disneyho. ()

Likan7

Pokud Michael Bay rovná se americká vlajka a křiklavé západy slunce, tak Nicholas Sparks rovná se křiklavé západy slunce a zasmuřené pohledy hlavního hrdiny. Efron je fajn, Schilling je fajn a je nádherná. K tomu tu jsou kýčovité a krásné scenérie, západy slunce, líbačky v dešti, sympatické (ploché) postavy a solidní (čti jediná trochu zajímavá postava) záporák. Absolutně ničím vás nepřekvapí a pokud znáte filmy, které jsou podle Nicholase Sparkse, tak přesně víte co si pouštíte. Talisman je další dramedie, kterou proplujete bez zadrhnutí, přítelkyně nebo manželka bude spokojená a vy máte alespoň dost času se kochat pohledem na Taylor Schilling... ()

odbornicka

Dosť neoriginálny námet, lebo tam vidím veľkú podobnosť s filmom Bounce (Nahoru a dolu), kde hral Ben Affleck. V podstate od začiatku len čakáte, kedy príde na to, že má tu jej fotku a kedy sa za to naštve a bude koniec vztahu, odpustenie a láska na veky vekov amen :D ()

Judy24

Doufala jsem, že to bude lepší, ale tenhle film je prostě naprosto klasická interpretace knihy Nicholase Sparkse. Hezky se drží předlohy, která je taky jenom malilinko nadprůměrná a skončí divným šťastným, nebo divným nešťastným koncem. Musím přiznat, že bych nikdy nevěřila, že je v hlavní roli ten samý kluk, který před pár roky poskakoval v tělocvičně a vřeštěl u toho "We're all in this togeeether!". Zac Efron úspěšně dospěl, nabral pro roli moc hezké svaly a naštěstí toho ani moc nenamluví, což s jeho postavou a sexy strništěm jednoduše funguje. Troy je konečně pryč a to je dost dobrá zpráva. ()