Jeepers Creepers

• USA Jeepers Creepers (více)

Trish a její bratr Darry se vrací z univerzity domů. Jejich trasa vede přes jeden zapadákov za druhým. Už jsou na cestě pěkně dlouho, když si Darry všimne podezřelého pohybu v okolí starého opuštěného kostela. Jakoby se někdo něčeho ve spěchu zbavoval. O kus dál stojí stará šedá dodávka. Darry a Trish si nechtějí nic domýšlet a raději sešlápnou plyn. O chvíli později se ta zvláštní rachotina řítí za nimi. Po několika nárazech jsou vytlačeni ze silnice a se srdcem bijícím hrůzou jen sledují oblak prachu, který stoupá za mizející dodávkou. Možná to byla jen náhoda. Skutečně? Darry se rozhodne vrátit zpět na ono místo. Ze země trčí široké potrubí a Darry se přes Trishino varování spustí dolů. Jeho objev odstartuje hysterický boj o holý život, do kterého jsou nakonec zapojeni všichni obyvatelé městečka. Jen starý gramofon si vesele prozpěvuje hodně starou písničku. "Jeepers, Creepers..." (oficiální text distributora)

Rawar

Přes neuvěřitelně stupidní chování hlavních postav a naprosto nelogického dění se na to dalo koukat. A to z důvodu solidně zpracovaného netvora, který určitě mimo jiné působí jako frontman severské black metalové kapely ()

gemi odpad!

Něco tak převelice blbého jsem neviděl už roky. Jako jeden z Příběhů ze záhrobí, jenom natažený na stopáž celovečeráku. Před zhlédnutím důrazně varuji každého, komu už bylo dvanáct a nepodstoupil lobotomii. Jeden z nejnadhodnocenějších filmů na CSFD. ()

danny_21

Slibný začátek strašáka zoubkové víly byl opuštěn a vylezlo z toho něco tak stupidního a trapného, že si příště nafackuju, než se pustím do nečeho co má na obalu napsáno : Nejděsivější horor za poslední roky - pche 20 % ()

Likan7

Jeepers Creepers ví, že je ucházející béčko a ničím jiným se ani nesnaží být. V zajímavostech jsem četl, že režisér dal místo milostného páru do hlavních rolí sourozence, aby vynechal sexuální napětí. Jenže mě to přímo rozčilovalo. Jejich věčný hašteření a chování jak z učebnicee blbečků z hororu mě iritovalo skoro celý film. Proč, když jde o horor, se všichni musí chovat jako imbe*ilvé? Zvědavě se dívat do tajemnýho domu, kde je nějaká šachta do podzemí. To jsou prostě šíleně wtf věci, který mě vždycky štvali a štvát budou. Nehledě na to, že jakýkoliv náznak strachu mizí, jak víc je monstrum ukáže. A aby se to stalo vyvražďovačkou, tak je tu zase málo obětí. ()

Nix

Jeepers je můj oblíbený horor s vyvražďováním. Zvláště pronásledování je tu dost creepy a působí opravdu úzkostně. Člověk neví, co má od toho monstra čekat a je opravdu zajímavý. Dokonce Justin je tu v pohodě. A opravdu nechceš najít v pneumatice tu hvězdici nebo co to je. ()

kebo

Strasidelny pribeh dvoch surodencov nie je az tak strasidelny ako tvorcovia zamyslali. Aspon pre mna nie. Strasne mi vadi ked hrdinovia v hororoch robia strasne moc okate chyby, ktorych by sa normalny clovek nikdy nedopustil. Kto by predsa liezol do smradlavej tmavej rury vytrcajucej vedla ruiny len preto, ze tam pred chvilou hodil neprijemny vodic typicky hororovej dodavky podozrivo vyzerajuce vrecia s troskou cervenych flakov? Ja urcite nie. A ani zaporak ma moc nevydesil, skor rozosmial. Bojim sa pokracovania. A to dost ()

wOOzIe

Na to, že sem se an to díval o půlnoci sám sem se teda moc zrovna nebál, příběh je blbost. Drsně udělaný Jeeper s hustou dodávkou:-), ale to je tak všechno pozitivní..Čekal jsem víc, mnohem víc. ()

JohnZ87

První polovina filmu naprosto úžasná a tajemná, výtečná atmosféra. Druhá polovina sklouzává spíše k průměru a původní atmosféra se jistým odhalením trochu vytrácí, nicméně se jedná o orginální a povedený počin. 75% ()

Knor

Peckovej horor, který mám hrozně moc rád. Démonický Jeepers je hodně děsivý a díkybohu tvůrci ho ukáží v celé parádě až na konci a tak to má být. Převládá tu hodně děsivá a tísnivá atmosféra a a před těmi dvanácti lety, kdy jsem viděl film poprvé jsem měl husinu po celé kůži a velký strach. To si pamatuju docela dobře ještě dnes. ()

DjangoDoe

Tuctový hororovo zbytočný film plný klišé. Už od začiatku bola hlavná dvojica celkom otravná a dá sa povedať, že celé to spôsobil len debilný nápad "sa tam vrátiť." Škoda preplácaného scenáru, mohlo to byť oveľa lepšie. ()

ANTYCHRYST

S velkým odstupem času v rámci skouknuti celé trilogie..jsem si pustil první film a musím říci tedy že před lety když jsem to viděl byl jsem více nadšen... Teď musím se smutkem říci .. že to je tuctovka.. málo mrtvých.. jako plus je auto Jeepra..samotnej zaporak..na svou dobu je dobrej.. 50% ()

Scraffy

Označenie "Najlepší horor všetkých čias" je trocha mylné, pretože najlepší vôbec nie je. Začiatok je taký klasický, akoby vypadol z 80. rokov. Postupne, keď sa na scénu dopraví hlavný záporák, tak to dostane gule a začne sa budovať celkom slušná atmosféra prenasledovania. Koniec na policajnej stanici je komický, hlavne, keď tam nabehne tá hromada policajtov. Kostýmy to má slušné, za ktoré by som sa nehanbil. Určite sa jedná o priemerný horor. ()

Homerking

Tento horor netřeba představovat ale tenkrát před lety když jsem prvně spatřil plakát s okem v pytli před videopůčovnou a popisek  "nejděsivější horor desetíletí" musel jsem ho hned vidět, dlouho mi trvalo než jsem přemluvil paní ve videopůjčovně aby mi onu kazetu půjčila - byl jsem malej harant ale měl jsem eso v rukávu kterým byla mámina průkazka do půjčovny, nicméně snaha se nakonec vyplatila a já se mohl s tímto klenotem vydat k domovu, při následném nočním sledování jsem samosebou sral strachy a tehdy se jen prohloubila moje láska k hororům, bohužel dnes už tak silné pocity z tohoto filmu necítím přesto na Jeepers Creepers nedám dopustit, další díly byly velmi slabé ale jedničku můžu jedině doporučit, výborný herecký výkon Justina Longa. ()

Ceja

Naprosto příšerný horor, kde už není ani ta sličná diva v mokrém tričku(texaský masakr)... Jen slabá dávka napětí, a fakt se člověk ani neleká a nebojí... Navíc hrozný scénář a naprostá naivita hl. hrdinů měli za následek výbuchy smíchu při sledování této slátaniny... A to je proč jedna hvězda... Zasmál jsem se... ()

wlk1 odpad!

Tak tohle jsem nepochopil. první půl jednoznačne 5*. Napětí, tajemno, strach, parádní béčkový horůrek. Ale Ve druhé půlce jakoby se scénáře chopila banda (amerických) středoškoláku, kteří chtěli do filmu nacpat všechno, z čeho měli v dětsví strach. Odbyté, trapné a bohužel ani ne k smíchu kvůli skvělému začátku. Nevím, jak jsem dokázal tenhle film dokoukat, ale tohle nebyla ani ztráta času. Trapnost, kterou nedoporučím. Odpad! ()

amyth

Film má dvě poloviny přičemž ta první je výborná a ta druhá totálně stupidní a ubohá. Škoda. Kdyby dokázali autoři atmosféru první půlhodiny natáhnout na celý film, tak by to byl jeden z nejlepších hororů. Takhle je to o něco lepší tucťák ()

zrx odpad!

Tak se snažím najít na tomhle rádoby hororu něco pozitivního.. a jediné na co jsem přišel je celkem krátká stopáž. JInak se toho tam opravdu moc najít nedá. Sourozenci se chovají opravdu zvláštně. První to je nejzbabělejší dvojice ve Státech, poté jasně nejodvážnější, pak zase přichází na řadu zbabělá část, aby to vygradovalo znovu odvahou. Hláška "Tak na tohle se koukat nebudu!" a další záběr čučí dál a hromada podobných. Pokud hledáte jakékoli, jen ne logické řešení situací, tak tady je najdete a bude to přesně film pro vás. Já prostě podobné kousky nemusím. Jediná věc na kterou jsem rád koukal bylo jejich auto:-) No už nikdy více! Odpad! ()