Noční incident

• USA Asylum Blackout (více)

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu. (oficiální text distributora)

Silviaxx

Cítim sa sklamaná. Dej začína aj sa vyvíja pomerne slušne. Po zhruba pol hodinke, v ktorej len sledujeme bežný život kuchárov v blázinci nastane zvrat a začína sa boj o život. Mňa tento námet zaujal strašne a vďaka nemu som sa na film tešila. Pohybovať sa po blázinci, kde blázni nie sú pod zámkom - z tohto sa dá vyťažiť naozaj veľa. A teraz ako to bolo reálne - reálne sa pohybujeme vkuse v tme, čo nepokladám za výrazné mínus a v podstate chodby blázinca vďaka tomu pôsobili o niečo viac hrozivejšie. Sem-tam sa stretneme trošku s gore, ale fakt len trochu, väčšina násilnejších scén je skôr skrytá pred pohľadmi divákov. Čo sa týka hercov - na strane kuchárov to bolo ok, na strane bláznov mi neprišli dostatočne vyšinutí, chcela by som väčší extrém. Napriek týmto nezrovnalostiam sa mi však Incident veľmi páčil - kým neprišli (asi) 2 minútky pred koncom, a v nich sa to zvrtlo tak, že už sama neviem, či som to pochopila alebo nie.. ()

Aurus

Já horory fakt hodně miluju ale tohle bylo velké sklamání. Příběh je docela ok, postavy jsou blbé a nesympatické a hudba docela ujde. Atmosféra tu skoro vůbec není, napětí zde apsotutně neexistuje, prostředí je zajímavé a docela dobré a kamera není špatná. Tenhle film je docela dost nudnej a rozjedese až v polovině filmu neboli ve  45 minutách což je hodně dlouhá doba. Za mě 2/10. ()

Rockerman

Tak toto vedle hororu ani neleželo! Půl hodiny se neděje nic, co by stálo za řeč. Pak v blázinci vypadne proud a je taková tma, že ikdyž se už přece jen něco děje, tak jsem to neviděl a jen mohl hádat kdo komu vlastně ubližuje a co mu vlastně dělá. Velmi nezáživný až nudný film malinko zachraňuje závěr (chroupání prstů), jinak by to byl jasný odpad. ()

Heroine

V časopisu Cinema dostal tenhle horor 80%, a prý že je extra povedený. Bylo to docela zklamání, protože je to dost nudný, a ne zrovna originální film. Vzpoury v blázinci se vidí docela často, a tady to navíc ještě nemá pořádnou dějovou linku. A velké překvapení je, že se hlavní postava na konci zblázní taky? No, čekala jsem něco výraznějšího. Takže asi jedna hvězdička, za pár pořádně nechutnejch gore efektů, jinak je to fakt nuda. ()

Hapretor

Čekal jsem větší průšvih. Ono to naopak bylo dost psycho a nenudilo. Ten konec to hezky dokreslil. Nikdy nechci pracovat v ústavu mezi psychopatama. P.S. Jen kdyby se řešila logika věci, jde celé dílo do kopru. Ale nebudu hnidopich. ()

helloween93

Levná amatéřina, která se ke konci zvrtne ve scénáristické bahno. S místem blázince je tu velmi špatně naloženo, protože první polovina je nudná a druhá je zase sračka. Spousta věcí tu není vůbec objasněna, hlavně že to má jen 85 minut. 1 hvězda za atmosféru léčebny. ()

Rathalos

Horory z prostredia psychiatrickej liecebni milujem,lebo maju super atmosferu,ktora je desiva,tiesniva az strasidelna,pri tej predstave ma clovek zimomriavky po celom tele a tento film nebol vynimkou,v ustave padne cely bezpecnostny system,dvere sa otvoria,sialenci zacinaju blaznit na chodbach a tak zacina peklo na zemi,parada,poriadne som si to uzil a citit z toho krajinu majstrov tohto zanru Francuzsko...:-) ()

AngelG

Podle mě jeden z velice slušných a napínavých snímků, po dlouhé době.. herci odvádějí dobrou práci a atmosféru to má velice stísněnou a tak hustou, že by se dala krájet.. tyhle filmy jsou prostě přesně pro mě,takže já jsem tedy opravdu spokojená.. ()

kersten

V skutku to nebol až taký zlý film. Samozrejme z prostredia psychiatrickej liečebne pre ťažkých kriminálnikov sa dalo vyťažiť rozhodne viac. Viac brutality, viac krvi, Presne tak ako posledných 20 minút. Upálenie bolo originálne. ()

Luisis

Dobrá atmosférou správně nasycená jednohubka. Škoda tak krátké stopáže, určitě by šlo si pohrát s filmem trochu víc - 75% ()

E lan

Hrozný a nechutný horor, znovu si říkám proč se k tomuto žánru vracím. Na druhou stranu alespoň trochu pokus o originální námět a slušné herecké výkony. V paměti snad ale (ne)zůstane jen kupa nechutně odporných scén. Brrr. ()

ANTYCHRYST

Banda hudebníků. která po večer vyvařuje psychoušům. Ústav nic moc, ale za bouřky se to dá. Chovanci nežerou prášky na uklidnění, takže jakmile vypadne proud jsou docela divoký. Hvězdička k dobru za scénku s ukousnutým prstem. Jen škoda že takovejch scének je ve filmu pomálu. ()

markyzgero

mohlo to bejt příiemný komorní drama o tom, jak musel pohlreich a babica spojit síly, bohužel se z toho stala jen moje domácí kuchyně. ()

BrianStorker odpad!

Opět se nejedná o horror. Tahle vyvražďovací stupidita, kde celý filmařský kumšt je založen na vulgárních dialozích, kovové tyči zaražené do břicha, nebo odříznutou částí obličeje je fakt jen pro psichycky narušené jedince... Proboha kam kráčí klasické filmové umění a jak hluboko kleslo :-/ ()

Homerking

Noční incident se odehrává ve Washingtonu roku 1989, kde se nám představuje skupina mladých členů rockové kapely. George, Max a Ricky pracují v kuchyni ústavu pro různě vyšinuté jedince uprostřed ničeho. Jedné noci dojde k výpadku elektrického proudu a naši hlavní hrdinové se ocitnou tváří v tvář všem zde ubytovaným šílencům protože výpadek způsobí odemknutí všech cel. Nadprůměrný hororový film s několika opravdu dobrými scénami a skvělá zlověstná atmosféra . ()

Daryl.Dixon

Čím to, že se tam skoro všichni chovají jako blázni a jen pacienti jsou normální? Léčebna, plná psychopatických deviantů, je střežena jen čtyřmi neschopnými členy ostrahy, kteří sice svůj intelekt dokazují tím, že umí číst písmenka v knize, nebo jí alespoň dokáží držet správně a ne vzhůru nohama, ale jinak nezvládnou nic než mlít pantem. Vzhledem k prostředí se z toho dalo vytěžit mnohem víc, ale pak přišla jen řada nesmyslných scén a bláznivý konec, ale také co čekat od filmu ze cvokárny. ()